Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 minuty temu, *Magda* napisał:

To jak leży na Qwendi jest meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega serduszka.gif

Dzięki :*

ja jestem w szoku , od kiedy Tami u Nas zamieszkała nie poznaje Qwendi , nigdy nie rzucała się na Fabiana ale jak ją tarmosił to czasami warczała ostrzegawczo , a teraz kładzie się na nią , bawi się jej ogonem , a Ona nic , kompletna zlewka ....

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, *Magda* napisał:

To chyba dobrze? Choć trzeba mieć na nią oko, bo jednak samymi gabarytami potrafi zrobić krzywdę :/

Ja zawsze jestem obok jak młody podchodzi do Qwendy bo sie boje ze jak On sie na niej położy czy usiądzie a Ona wstanie to będzie niewesoło ....

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

Moja Dora by tak nie pozwoliła :D ja chce się na niej lekko położyć i już wstaje na równe nogi oburzona :D

większość psów tak własnie reaguje ale Qwendi nie jest psem :P Qwendi jest stanem umyslu :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aleksa. napisał:

Niektóre lubią blisko kontakt z człowiekiem :D Taka Lara zawsze śpi obok mnie..i nie ma opcji żeby nie dotykała mojego ciała :o tak samo mogę się na niej oprzeć itp i jej to się podoba. :D  Byle ze mną :D 

Mimo że chudzinka z Ciebie to dobrze że się jednak na niej nie kładziesz :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, łamAga napisał:

Mimo że chudzinka z Ciebie to dobrze że się jednak na niej nie kładziesz :P

A jak ona we mnie wbiega cała rozpędzona, to jest dobrze ? :D kiedyś mi tak w kolana wleciała że nie byłam w stanie dojść do domu :o 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

A jak ona we mnie wbiega cała rozpędzona, to jest dobrze ? :D kiedyś mi tak w kolana wleciała że nie byłam w stanie dojść do domu :o 

Nie no ale wiesz , ona jest mala , słodka i bezbronna :D :P

Ide na przyjaciółki :P

Link to comment
Share on other sites

Ja z przyjaciółek obejrzałam tylko jeden odcinek z tego sezonu :D nie wiem kiedy nadrobię :D z 15 odcinków na wspólnej mi zostało :D Dzisiaj jeden odcinek Agenta nadrobiłam i muszę drugi, bo wkurza mnie jak widzę w necie kto odpadł, a jeszcze nie zdążyłam obejrzeć :( iii szkoda, że singielki już nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

witam sie :D

Qwendi chyba matkuje Tami?
Akurat nie przepadam za polskimi serialami :D

 

Mam tak samo co do seriali.

Teraz w sumie w ogóle nie mam co oglądać bo czekam na kolejny sezon Outlandera, Lucyfer skończył się też niedawno, a dzisiaj obejrzałam finałowy odcinek Pamiętników wampirów.... I co ja teraz oglądać będę...?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Patikujek napisał:

Mam tak samo co do seriali.

Teraz w sumie w ogóle nie mam co oglądać bo czekam na kolejny sezon Outlandera, Lucyfer skończył się też niedawno, a dzisiaj obejrzałam finałowy odcinek Pamiętników wampirów.... I co ja teraz oglądać będę...?

Też oglądam Outlandera :D Czytałaś może "Obcą"? Ja mam obiecane książki od koleżanki, ale ona coś przeczytać nie może... :/
SUITS też mi się skończył i choć szykują kolejny sezon, to muszę ze smutkiem stwierdzić, że ostatni sezon był na niższym poziomie niż poprzednie i szczerze mówiąc to nie wiem czy wrócę do tego serialu...
Za Lucyferem nie przepadałam jakoś :p.
Teraz szukam dla siebie jakiegoś serialu, ale nie umiem... wszystkie jakieś takie nijakie.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Też oglądam Outlandera :D Czytałaś może "Obcą"? Ja mam obiecane książki od koleżanki, ale ona coś przeczytać nie może... :/
SUITS też mi się skończył i choć szykują kolejny sezon, to muszę ze smutkiem stwierdzić, że ostatni sezon był na niższym poziomie niż poprzednie i szczerze mówiąc to nie wiem czy wrócę do tego serialu...
Za Lucyferem nie przepadałam jakoś :p.
Teraz szukam dla siebie jakiegoś serialu, ale nie umiem... wszystkie jakieś takie nijakie.

Co do Outlandera mam w domu 3 części, ale przeczytałam półtora i jakoś tak stanęło... Dla mnie trochę za dużo opisów historycznych w książkach, ale kiedyś zamierzam to skończyć.

Lucka kocham (myślisz, że po kim mój kot ma imię :P - a właściwie obecnie już kot mojej mamy bo nie chce mi go oddać)

A co do niskiego poziomu to miałam tak od 3 sezonu Pamiętników wampirów. teraz skończył się 8 i ostatni sezon, ale wytrzymałam to tylko dla możliwośći oglądania Demonka (Ian Somerhelder - czy jakoś tak) :P

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Aleksa. napisał:

Cześć ŁamAGA :D 

Hej hej ;)

Aja z seriali ogladam tylko dwa , "przyjaciółki" i "pierwszą miłość " ale to też nie jakoś nałogowo , oglądam to oglądam a jak nie obejrze to też nic się nie stanie ;)

Czaicie że w poniedziałek wracam do pracy <krzyk>

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

Hej hej ;)

Aja z seriali ogladam tylko dwa , "przyjaciółki" i "pierwszą miłość " ale to też nie jakoś nałogowo , oglądam to oglądam a jak nie obejrze to też nic się nie stanie ;)

Czaicie że w poniedziałek wracam do pracy <krzyk>

Dopiero marudziłaś, że chcesz już do pracy :D 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Aleksa. napisał:

Dopiero marudziłaś, że chcesz już do pracy :D 

Tak bo ogólnie bardzo chce , ale mamy delegacje ISO , to jakaś mega ważna delegacja jakościowa , mają być u Nas 4 dni :/ kierownicy wariują , atmosfera podobno jest zajebista :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...