Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dziękujemy za gratulacje :* 

Qwendi juz też odpuszczamy , zrobimy jej tylko championa weteranów ( jak sie uda) i pójdzie na emeryturę , już jej sie łazić nawet nie chce , a jak długo leży to cięzko jej wstać , przerąbane ma z Tamirą , ta cały czas ją zaczepia , podlatuje , ociągnie ją za ogon i ucieka , albo sie na nią uwali i ją "zagryza" więc jak jest możliwośc to je izolujemy chociaz na troche żeby Qwendi mogła w spokoju poleżeć ;)

Link to comment
Share on other sites

Skądś to znamy nasz Hiro też nie ma się z kim bawić bo Masza ma poziom energii bliski zeru ... więc on nie ma co robić. Tyle, ze on Maszy nie nagabuje i Masza ma spokój. On jeszcze przecież nie wie, że ja mu koleżankę szykuję :) Mój Bartek jeszcze mi wierci dziurę w brzuchu byśmy adoptowali miotowego brata Quincy - Quentina ale to chyba dla mnie za dużo poza tym Kasia szuka mu ludzia, który nie pracuje, żeby zapewnić mu jak najintensywniejszą rehabilitację. My jednak oboje z Bartkiem pracujemy i zaglądamy do psów na przerwach na jakieś 15-20 minut dwa razy między 7 - a 15, ale to dla takiego psiaka z olbrzymią potrzebą kontaktu i rehabilitacji to jednak za mało, także musimy odpuścic temat ze zwykłego zdrowego rozsądku. Niemniej jednak mam nadzieję, że Quincy Hirkowi w zupełności wystarczy i zyska on kumpelkę i towarzyszkę na najbliższe kilkanaście lat.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...