Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

1 minutę temu, angineuuka napisał:

to kup mu jego łoze :P 

On ma swoje , ale woli spać ze mną , mi to nie przeszkadza , skoro lubi , kiedyś sam stwierdzi że siara spać z mamą :P a mam łóżko na prawde wielkie że się gonić na nim można , a On się w nocy tak na mnie kładzie i to w poprzek łóżka że ja mam lewo co miejsca na to żeby leżeć bokiem :P 

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Moja mama miała na nas sposób: po prostu mówiła, że jak chcemy spać z nią to na jej zasadach, inaczej wypad :D
Jesteś za dobra Aga :D

Ale On to robi nieświadomie , po prostu rzuca się po całym łóżku , teraz jak tu siedze to w ciągu 30 min chyba z 30 razy zmieniał pozycje :P

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Załóż jej majtki :P

Ciekawe jak by na nie zareagowała :D ale nie sprawdzą się , po pierwsze by je zjadła , po drugie jest psem wychodzącym więc sciagac jej i zakladac za kazdym razem jak wychodzi z domu to lipa , a uwierzcie że wychodzi na dwór 5 tyś razy dziennie , jakoś damy rade ;)

Link to comment
Share on other sites

Bolało Was kiedyś gardło 3 tygodnie ? już ujebac nie idzie , cala lewa strona szyi mnie boli , i promieniuje na oko , jak do poniedziałku mi nie przejdzie to musze w koncu sie do lekarza wybrać , mlody też ledwo skonczył zapalenie krtani to wszedł w zapalenie ucha , czyli cud miód i orzeszki , to tyle u Nas , tak po krótce :P

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, łamAga napisał:

Bolało Was kiedyś gardło 3 tygodnie ? już ujebac nie idzie , cala lewa strona szyi mnie boli , i promieniuje na oko , jak do poniedziałku mi nie przejdzie to musze w koncu sie do lekarza wybrać , mlody też ledwo skonczył zapalenie krtani to wszedł w zapalenie ucha , czyli cud miód i orzeszki , to tyle u Nas , tak po krótce :P

moze to nie gardło jednak?

Link to comment
Share on other sites

Aga, ja od ponad 2 tygodni kaszle :/ Syrop nie pomógł, to teraz 4 dni tabletki na kaszel biorę. Niby trochę lepiej, ale bez rewelacji :(

Theodor tak samo. Przez tydzień pił syrop co ja mu kupiłam na własną rękę. W zeszły czwartek jak byliśmy u lekarza, poprosiłam o receptę na syrop, więc już w sumie do teraz wypił 2 butelki syropów. Teraz pije syrop z cebuli, a kaszle tak, że aż wymiotuje :/

Link to comment
Share on other sites

A mój kaszel i gardło sie chyba wystraszyło bo dzisiaj trochę odpuściło , coś tam czuje ale nie jest to już ból tylko dziwne uczucie , zobaczymy co bedzie jutro .

 

Dzisiaj byliśmy na wystawie w Kielcach , wystawa ogólnie super zorganizowana , super doświetlone hale , dużo miejsca , wszystko na plus , ale nam nie poszło bo dostaliśmy tylko ocenę bdb , trudno , może nastepnym razem bedzie lepiej ;)

 

 

DSC05745.JPG

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Dobrze, że z gardłem lepiej :D

Foto super! Ten jej ozor :D

chyba sie lekarza wystraszylo bo autentycznie juz nie boli , ale i dobrze zaoszczedze na lekach :D

 

Tamira była duszą towarzystwa na tej wystawie , kazdego kochała , jedno małżeństwo stalo kolo nas z 30 min i sie lelało z Tamirą , ta stanela na 2 lapach i sie przytulała najpierw do jednego pozniej do drugiego :D i to jest pies z listy ras agresywnych :D 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Weź te psy wypie*dol w kosmos :P Ja nie wiem po co Wy je jeszcze żywe trzymacie?! :D

A kto powiedział że one jeszcze żyją ?:D

wczoraj jak spałam to zjadła Sebastianowi spodnie od piżamy :D ale i tak jest Kochana , ten pies jest wypełniony miłością do wszystkich i wszystkiego , zalizała by i zakochała człowieka :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

A kto powiedział że one jeszcze żyją ?:D

wczoraj jak spałam to zjadła Sebastianowi spodnie od piżamy :D ale i tak jest Kochana , ten pies jest wypełniony miłością do wszystkich i wszystkiego , zalizała by i zakochała człowieka :P

No to teraz Sebek będzie spał bez gaci, więc jest szansa na rodzeństwo dla Fabiana :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...