Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dnia 9.09.2017 o 23:55, Tyś(ka) napisał:

Biedna, wystraszona bulwa :<

Chciało się Wam do w-wy na wystawkę jechać? :D

Szczerze ? w ogóle mi się nie chciało jechać na tą wystawę , nawet w pewnym momencie chciałam się wrócić bo to co Tamira wyprawiała w aucie to się w głowie nie mieści :[ no ale Sebek się uparł że jedziemy ....

 

Dnia 10.09.2017 o 13:11, angineuuka napisał:

serio, strasznie mała się wydaje przy Sebastianie.. :P ile on ma wzrostu?

Sebek ma 178/79 tak mniej więcej ,a Tamira ma wzrost idealny według wzorca , może urosnąć jeszcze max 2-3 cm ;) ale nie wiem czy urośnie zanim zdąże ją wypchać albo przerobić na dywan !

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

A co wyprawiała? :D

Od czego by tu zacząć hmmm .... najpierw oczywiście zwymiotowała , jak było sprzątnięte to chyba stwierdziła że za czysto jest i że numer z żygami już był to zrobi kOpe , jak i to ogarnęliśmy to zaczęło jej się nudzić i zaczęła przeskakiwać z bagażnika do samochodu , a że Ona skoczyła to czemu Qwendi ma być gorsza :/ no i trzeba było się kolejny raz zatrzymywac i je ładować do bagażnika , na koniec zjadła taki plastik w bagażniku ehhhh

Kratka już jest zamówiona , chociaż w jej przypadku nie wiem czy lepsza nie była by klatka ....

Link to comment
Share on other sites

To Wy ją nie wieźliście na głodniaka, że miała czym rzygać i robić dwójkę? :D

Hahaha, kratkę odradzam. Wiozłam raz psa z ulicy, po drodze zdemolował mocarną kratkę i dziwnym cudem się przecisnął :D. Nie wyobrażam sobie z psem większym niż mały jeździć bez klatki :D

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

To Wy ją nie wieźliście na głodniaka, że miała czym rzygać i robić dwójkę? :D

Hahaha, kratkę odradzam. Wiozłam raz psa z ulicy, po drodze zdemolował mocarną kratkę i dziwnym cudem się przecisnął :D. Nie wyobrażam sobie z psem większym niż mały jeździć bez klatki :D

No właśnie wieźliśmy ją na glodniaka żeby nie było niespodzianek :/ ale ona jest zdolna i na głodniaka tez potrafi ehhh

zobaczymy jak u Nas sprawdzi się krata ;)

13 godzin temu, angineuuka napisał:

klatka dla niej to pewnie ta za 2000 ;) 

skąd kratka? Też musiałabym chyba zamówić, bo zaczęłam wozić sucze w bagazniku :D

No teraz nie stać Nas na taki wydatek :/

Na Olx-ie wyhaczyliśmy za 40 zł plus 17 zł przesyłka ;)

 

Kurcze dobrze że to już piątek , śpie na siedząco a w pracy to w ogóle tragedia , chociaż wczoraj Lider postanowił mnie skutecznie obudzić , przyszedł z pojemnikiem i coś do mnie sapie że wczoraj miałam inne couplery a LM inny przykleiłam , ja taka zaspana na niego patrze o co mu chodzi ja żadnego LM-a wczoraj nie robiłam , a On dalej że ma sobie zobaczyć co włożyłam do pojemnika , ja go otwiera a tam wielki owłosiony pająk :[ jeszce tak przeciągnął kabelek żę jak otwieralam to nacisnął pompke i ten pająk na mnie skoczył :[ jak kwikłam i wystartowałam z krzesła to na połowie hali sie zatrzymałam :D a kierownik stał za regałem i płakał ze śmiechu , a sam sie panicznie boi pająków cwaniak jeden :P

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.09.2017 o 20:37, *Magda* napisał:

Ale Cię zrobił hahaha.gif

 

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Hahhaaha, jaki nieempatyczny człowiek :D Jednak, fakt - dostała superprzyspieszenia :D

Wczoraj jak wychodziłam z pracy to wylecial na mnie zza drzwi w masce babajagi :P aż faceci z innego działu czekali na dworze aż wyjde z pracy żeby to widzieć :P

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, angineuuka napisał:

wesoło przynajmniej macie ;) 

szybciej czas leci ;) ja się zawsze pytam Marty , jego żony ( tej co ma tego guza w głowie ) czy On w domu się też tak zachowuje a Ona mówi ze jeszcze gorzej hehehehe chciał tego pająka teściowej na pościeli polożyć bo już spała jak wrócili do domu hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...