Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

E tam, narzekasz na młodą, ale nie ukrywajmy: jest zarąbista :)
Chętnie bym ją poznała. Mówię serio. Wpadnijcie kiedyś na socjal do Wrocka :)

Zaraz, zaraz... coś mi się tu nie zgadza.... jeżeli Tamcia ma być Sebka, to czmeu masz mu oddawać kasę? xD Przecież to jego, więc i jego koszty. Nie ma to tamto, próbował Cię zrobić w bambuko chyba. :D

A Qwendi chyba nieźle jej matkuje i uczy wszystkiego :D Świetne laski!

Mnie marzy się własny papi. Może mam dość zaszczanych podłóg, ale jednak się za tym tęskni. Chciałabym, by paps pojawił się jeszcze wtedy, gdy Gamoń będzie żył. On świetnie je wychowuje.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

E tam, narzekasz na młodą, ale nie ukrywajmy: jest zarąbista :)
Chętnie bym ją poznała. Mówię serio. Wpadnijcie kiedyś na socjal do Wrocka :)

Zaraz, zaraz... coś mi się tu nie zgadza.... jeżeli Tamcia ma być Sebka, to czmeu masz mu oddawać kasę? xD Przecież to jego, więc i jego koszty. Nie ma to tamto, próbował Cię zrobić w bambuko chyba. :D

A Qwendi chyba nieźle jej matkuje i uczy wszystkiego :D Świetne laski!

Mnie marzy się własny papi. Może mam dość zaszczanych podłóg, ale jednak się za tym tęskni. Chciałabym, by paps pojawił się jeszcze wtedy, gdy Gamoń będzie żył. On świetnie je wychowuje.

Tzn jest psem który słucha , w sensie na spacerach trzyma sie człowieka i jak się ją zawoła to przyjdzie , komendy też wykonuje jak się ją trochę przyciśnie ale jest szalona na maxa , wariuje i wszystko niszczy :/

Do Wrocka jak już pojedziemy to pewnie przy okazji jakiejś wystawy ;)

A no bo Tamira to prezent dla mnie więc Sebek to wytłumaczył w ten sposób że skoro ma być jego to ma byc prezent dla niego więc to ja powinnam za niego zapłacić :P

A przeraż mnie fakt że gdyby co to już powiedział ( Ania jest świadkiem ) że kolejny pies to będzie Rottweiler ....

Qwenda właśnie jest takim niedotykanym jajem , Tamira tylko na nią spojrzy a Qwendi już warczy , a z drugiej strony Tamira może z nią zrobić wszystko i jak no dajemy im jakiegoś smaczka czy suchy chleb to Tamira bierze swoje wynosi gdzieś dalej przylatuje , wyciąga Qwendi z pyska jej jedzenie i ucieka , a Qwendi ja taka ciapa stoi i nic nie zrobi ....

Zaszczane podłogi jak zaszczane , ale te zniszczenia , ten bałagan , masakra :P

Link to comment
Share on other sites

Niszczy, bo młode toto :). Przejdzie :) Ja bardzo tęsknię za śfinkowym spustoszeniem i teraz mówię poważnie. A przecież nam zjadła wszystko, co można było zjeść. Pamiętam, jak podsyłałam jej domkowi w kilku mailach zdjęcia zniszczen, bo wiele miałam udkomentowane... a domek się nie zraził. Finn niszczy do tej pory, a w domu jest ponad 2lata, ale i tak najgorsze już za nią: w ciągu miesiaca zeżarła w całości 3 dywany, smycze, szelki, trochę elektroniki itd. ;) U nich, a u mnie to nie zliczę :). No ale tęsknie za tym niszczycielswtem, może nauczyłaby mnie porządku :D

Nie orientuję się co kto kiedy, więc jak będzie jakaś wystawka to dajcie mi zawczasu znać. Specjalnie dla Was podjadę :)

Aaaa, to teraz ma to sens.
Rottki są super, ale przeraża mnie to, że są dość chorą rasą, nękają ją różne nowotwory, o ile mnie pamięć nie myli.
Qwendi z tego co piszesz jest dobrą "mamą". Stawia granice, ale z drugiej strony pozwala szczylowi na wybryki. :)

 

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, angineuuka napisał:

Rottki są spoko, bylby jakiś ładny a nie pokarka z wodołgowiem i krzywym ryjem :p

Ja mam nadzieję że nie prędko to nastąpi więc nie bardzo na razie wgłębiam się w tą rasę ale to co widzę na wystawach to jest jakaś masakra , karykatura rasy ;(

28 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Niszczy, bo młode toto :). Przejdzie :) Ja bardzo tęsknię za śfinkowym spustoszeniem i teraz mówię poważnie. A przecież nam zjadła wszystko, co można było zjeść. Pamiętam, jak podsyłałam jej domkowi w kilku mailach zdjęcia zniszczen, bo wiele miałam udkomentowane... a domek się nie zraził. Finn niszczy do tej pory, a w domu jest ponad 2lata, ale i tak najgorsze już za nią: w ciągu miesiaca zeżarła w całości 3 dywany, smycze, szelki, trochę elektroniki itd. ;) U nich, a u mnie to nie zliczę :). No ale tęsknie za tym niszczycielswtem, może nauczyłaby mnie porządku :D

Nie orientuję się co kto kiedy, więc jak będzie jakaś wystawka to dajcie mi zawczasu znać. Specjalnie dla Was podjadę :)

Aaaa, to teraz ma to sens.
Rottki są super, ale przeraża mnie to, że są dość chorą rasą, nękają ją różne nowotwory, o ile mnie pamięć nie myli.
Qwendi z tego co piszesz jest dobrą "mamą". Stawia granice, ale z drugiej strony pozwala szczylowi na wybryki. :)

 

Ja się obawiam że Tami tak jak Finn będzie niszczyć latami :P mnie nauczyła porządku , chodze i wszystko kładę wysoko albo chowam do szafek ale mnie nie ma 24h na dobę wdomu a Sebek ma wyjeb...ne , ostatnio wracam z pracy do domu , patrze na schodach stoi młodego duże autko z małymi autkami w środku , wzięłam je do domu żeby Tamira  tego nie zjadła jak wyjdzie na dwór , a ja rano wstaje , otwieram drzwi a tam całe schody w pozostałościach autek , musiałam w tych ciemnościach nie zauważyć że leżą tam jeszcze luzem jakieś autka , napisałam Sebkowi smsma a On mi napisał " jak młody nie szanuje zabawek to nie będzie miał " grrrrrrrrrr 

Ok ,damy Ci znać ;) dokładnie nie pamietam w jakim okresie sa tam wystawy ale kojarzy mi sie ze koło wrzesnia ;)

 Mnie się nie podoba to co zrobili z tą rasą ;( 

No i musimy patrzec też na to że Qwendi to już babcia i nie ma ochoty na jakieś zabawy 24hna dobę ;)

12 minut temu, Aleksa. napisał:

Chyba nie pozwoliłabym Dorze położyć się w tym błocie :D A szczególnie teraz, po kąpieli :D

Qwendi ma taką sierść że jak doszliśmy do domu to już nie było widać że leżała w błocie :D ale jak bym miała takiego psa jak Ty to raczej też bym nie pozwoliła na takie wybryki :P

Link to comment
Share on other sites

Co Wy zrobiliście przez ten miesiąc z tym papisiem? Przecież to już wielki pies z niej jest :O

Fotki boskie, jak zwykle.

Kurcze, ale Fabian do Sebka jest podobny :O no ojciec się go nie wyrzeknie.

Z tym oddaniem Tamiry Sebkowi to zaje*isty pomysł. On będzie mieć Tami i Qwendi,a Ty wreszcie kupisz sobie ONka, a raczej DONka. Plan idealny  <3

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Aleksa. napisał:

Z Dory też się szybko wykrusza, ale na pewno i tak brud w sierści jakiś zostaje :D 

No to odkurzacz i jechane :D

2 godziny temu, kalyna napisał:

Co Wy zrobiliście przez ten miesiąc z tym papisiem? Przecież to już wielki pies z niej jest :O

Fotki boskie, jak zwykle.

Kurcze, ale Fabian do Sebka jest podobny :O no ojciec się go nie wyrzeknie.

Z tym oddaniem Tamiry Sebkowi to zaje*isty pomysł. On będzie mieć Tami i Qwendi,a Ty wreszcie kupisz sobie ONka, a raczej DONka. Plan idealny  <3

Ona chyba podkrada drożdze z lodówki :P

dziekuje :*

Ojj tak i z wyglądu i charakteru są identyczni :P

Never :P nigdy wiecej szczeniaka ! dzisiaj zjadła Fabianowi piłkę , ciągle łazi i coś żuje , oszaleć idzie :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, łamAga napisał:

u nas tez tego pełno , koło targu zawsze mają swoje stoisko :P

 

U nas pełno ich, koło targu, koło dworca, koło lidla, koło simply, koło sklepu z zabawkami dla dzieci na przeciwko lidla xD masa ich, ale dobrze ze krzywdy nie robią :P Chociaż jeden pacan jakiś mnie "napastowal" w gimnazjum... wypytywał się czy mamy problem, ze nasza kolezanka jest innej wiary blablabla (Jehowa właśnie)

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, angineuuka napisał:

U nas pełno ich, koło targu, koło dworca, koło lidla, koło simply, koło sklepu z zabawkami dla dzieci na przeciwko lidla xD masa ich, ale dobrze ze krzywdy nie robią :P Chociaż jeden pacan jakiś mnie "napastowal" w gimnazjum... wypytywał się czy mamy problem, ze nasza kolezanka jest innej wiary blablabla (Jehowa właśnie)

Mogłaś powiedzieć że masz problem , z ludzmi którzy Cię zaczepiają i pytają czy masz problem :D :P

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, angineuuka napisał:

spławiam ich, bo potem się odczepić nie chcą xD 

czasami dają jakies książki i mówią żę wrocą po nie i wtedy porozmawiają o tym co się wyczytało , ja ich nie neguje , mają wiare jaką mają ale My chrześcijanie nie zawracamy im tyłków i nie pukamy do ich drzwi z dziwnymi pytaniami , więc niech Oni też tego nie robią ;)

No , i tym o to akcentem musze sie pozegnac i uciekać spać :P

jak młody mnie obudzi miedzy 4-6 stą to chyba się zalamie :[

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...