Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 godziny temu, *Magda* napisał:

Piękna ta ćma :)

Piękna i ogromna ;)

Byliśmy dzisiaj w zoo :D Ci co mają fb to zdjęcia już widzieli :P tutaj dodam jak znajdę czas ;)

Młody całą drogę do domu spał więc poszedł spać niedawno i tyle mam z wieczora :P

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, łamAga napisał:

Piękna i ogromna ;)

Byliśmy dzisiaj w zoo :D Ci co mają fb to zdjęcia już widzieli :P tutaj dodam jak znajdę czas ;)

Młody całą drogę do domu spał więc poszedł spać niedawno i tyle mam z wieczora :P

dawaj foty z zoo, a gdzie byliście???

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, mar....ka napisał:

dawaj foty z zoo, a gdzie byliście???

odpowiedz niżej :P zaraz dam foty ;)

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

W Łodzi :D

Aż tak wymęczyliście Fabiana w tym zoo? ;D

 

Wybiegał się :D w zoo jeździła ciuchcia , przewoziła ludzi i niepotrzebnie powiedziałam " patrz jedzie ciuchcia Tomek " , cały czas chciał gonić ciuchcie :P no i plac zabaw był , zwierzaki też były ale On ma na codzien zwierzaki i miał na nie wyjeb....ne , to co że takich nie ma ale zwierzak to zwierzak hahahaha

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.07.2017 o 13:50, mar....ka napisał:

Muszę się wreszcie wybrać do zoo, może w sierpniu się uda. Fabianek rośnie jak na drożdżach- chyba podskoczył ???.

Dawno go nie mierzyłam ale wydaje mi sie taki mały jakiś , a najbardziej mnie wkurza to że taki chudzielec z niego że spodnie ciężko na niego dostać :[

Link to comment
Share on other sites

Noooo już mówiłam wczoraj Sebkowi że jak bym pamiętała że szczeniak to takie zuo , to bym nie chciała więcej psa :P mówie do niego " a może być ona Twoja ?":D tak żeby w razie tfu tfu Qwendi się coś stało to nie będzie chciał psa bo już będzie go miał , a On do mnie " no może , ale oddawaj kase " :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...