Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Jak się wyjścia nie miało, to cóż ;p 

To nożyczkami bym cięła :P

u mnie w miejscowości był kiedyś wypadek , koles kosił trawe i przeciął kabel , jego dziewczyna go złapała i chciała go odepchnąć , żeby puścił kosiarkę , On zginął na miejscu a Ona jest calutka poparzona :/ nawet miejscami podobno zwęglona była :/ masakra , od tego czasu sie boje kosiarek elektrycznych :/

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2017 o 20:33, łamAga napisał:

chyba nigdy nie czesałaś tybetana :P trzeba troche przy tym posiedziec i z 4 reklamówy wyczesać :P

4?? optymistka, 14ście ;)
4 to z łap się wyczesuje ;)
 

Dnia 2.05.2017 o 20:38, łamAga napisał:

 

Tybetany linieją raz do roku , jak się to wszystko wyczesze to do następnego roku ma się spokój ;)

i to jest w nich piękne :)

Aga ja szczotkuję czymś takim, tylko bez obrotowych zębów.
99d38606703428da7baa69188b1e6194.jpg

ale ja dopadam Prodzia w każdej sprzyjającej chwili i "wyciągam" to co wychodzi, rozchylam sobie sierśc i jak widzę, ze odłazi to wyczesuję, a jak jeszcze nie odłazi samo to olewam na tydzień ;)
jakbym normalnie czesała tym co proponujecie to pewnie by wyłaziło ale tak mi się nie chce.

W ogóle to lubię go wyczesywać jak jest pora ;)
on lubi to troszkę mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

Moje ile b ym nie czasała i tak sie lenią cały rok, wiec już się przyzywczaiłam. Ale ja i tak często czeszę bo po prostu bardzo lubię i psy też,,, taki to dla nas rodzaj relaksu i psy to doceniają, że to jest czas tylko dla tego jednego. Hiro zaś jest z tych psów co się aż podstawiają jak widzą czesadło. Hiro jeszcze lubi się nadstawiać jak po deszczu jest mokry i chce żeby go wycierać.... wtedy jest mało cierpliwy i przesuwa Maszę bo on chce być pierwszy, a nawet jak jest pierwszy to drugi też chce być... :D najlepioej w ogóle gdybym tylko jego wycierała i to bez przerwy :D nawet jak jest suchy :D

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, 3 x napisał:

4?? optymistka, 14ście ;)
4 to z łap się wyczesuje ;)
 

i to jest w nich piękne :)

Aga ja szczotkuję czymś takim, tylko bez obrotowych zębów.
99d38606703428da7baa69188b1e6194.jpg

ale ja dopadam Prodzia w każdej sprzyjającej chwili i "wyciągam" to co wychodzi, rozchylam sobie sierśc i jak widzę, ze odłazi to wyczesuję, a jak jeszcze nie odłazi samo to olewam na tydzień ;)
jakbym normalnie czesała tym co proponujecie to pewnie by wyłaziło ale tak mi się nie chce.

W ogóle to lubię go wyczesywać jak jest pora ;)
on lubi to troszkę mniej ;)

No fakt , cztery to z ogona :D

ostatnio ją czesałam to reklamówe wyczesałam i nie chciało dalej wyłazić :/

podobny grzebien miałam i super się nim wyczesywalo ale gdzieś mi się zapodział ;(

teraz zamówiliśmy takie coś , ciekawe co to jest warte ....

 

5921e27f40f81_Beztytuu.jpg.50a0ac58030491235b5862d684575809.jpg

12 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

Moje ile b ym nie czasała i tak sie lenią cały rok, wiec już się przyzywczaiłam. Ale ja i tak często czeszę bo po prostu bardzo lubię i psy też,,, taki to dla nas rodzaj relaksu i psy to doceniają, że to jest czas tylko dla tego jednego. Hiro zaś jest z tych psów co się aż podstawiają jak widzą czesadło. Hiro jeszcze lubi się nadstawiać jak po deszczu jest mokry i chce żeby go wycierać.... wtedy jest mało cierpliwy i przesuwa Maszę bo on chce być pierwszy, a nawet jak jest pierwszy to drugi też chce być... :D najlepioej w ogóle gdybym tylko jego wycierała i to bez przerwy :D nawet jak jest suchy :D

Ja kiedyś tez mogłam Qwende czesać i czesać , a teraz brakuje mi czasu , wiem ze dla chcącego nic trudnego ale jakoś zawsze mam coś innego do roboty , poza tym Qwendi już nie jest taka cierpliwa przy czesaniu , wierci się , chce uciekać , wyrywa się , to taka walka bardziej niż wyczesywanie co bardzo wkurza ;(

Fajnie masz że Twoje psy tak chętnie dają się wyczesywać , Qwendi ani sie czesac nie lubi ani wycierać , teraz jeszcze muszę rękawice sobie sprawić i tamire wyczesac bo juz się sypie ;)

Spacerek oczywiście był :D Ania wysłuchała Waszych próśb i są zdjęcia :D możecie jej podziekować bo moje foty z telefonu do niczego sie nie nadają :P

zaraz dodam tylko ide spłukać włosy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...