Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

oj chyba wszystkim juz brakuje ciepłej i słonecznej pogody, te ciągłe nawroty zimna, deszczu i śniegu wszystkim sie dają we znaki. u mnie jutro ma wrocic zima. w prognozie mam opady śniegu i desdzczu ze śniegiem przez całą dobę, więc cholera wie ile znowu tego białego gówna nasypie... :/

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, jolkablaszczyk napisał:

oj chyba wszystkim juz brakuje ciepłej i słonecznej pogody, te ciągłe nawroty zimna, deszczu i śniegu wszystkim sie dają we znaki. u mnie jutro ma wrocic zima. w prognozie mam opady śniegu i desdzczu ze śniegiem przez całą dobę, więc cholera wie ile znowu tego białego gówna nasypie... :/

U Nas właśnie leje jak z cebra ;( ehhhh zima się nie zdąży dobrze skonczyć i przyjdzie nowa ;(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Zaraz będziecie narzekały, że Wam gorąco i że się z Was leje haha :D 

a tak poważnie, to ja mam dosyć wiatru...

 

A to strasznie mi się podoba <3 

DSC02013.JPG 

 

Dobranoc mamusiu :D 

 

Dzisiaj to samo mówiłam do Sebka że za chwile będę płakać że się roztapiam hahahahaha ale chyba wole sie roztapiac niż zamarzać mimo wszystko :P

Takie se to zdjęcie jest bo Qwendi na smyczy :D 

Dobranoc córeczko :* dawno powinnas spać , Twój mąż już od 2,5h chrapie :P

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Aleksa. napisał:

Mi te foto się podoba, bo Tami taka radosna :D 

 

no idę idę jutro szpital... :D ale na 8 haha

Mam dużo jej fot z taką miną ale nie chce też zawalac forum prawie takimi samymi fotkami ;)

a ja praca , też 8 h :D :P

12 godzin temu, Patikujek napisał:

Rośnie księżniczka jak na drożdżach. 

Ile docelowo waży ta rasa? Nie chce mi się sprawdzać w googlach

Tak się mówi ze jak sie widzi psa na co dzien to nie widac jak rośnie , a ja widze ze z dnia na dzieć tamira jest coraz większa ;)

Docelowo osiągnie około 50-60 kg , same mięsnie , mam nadzieje ze bedzie ładnie chodziła przy nodze bo jak mnie szarpnie to po ręce :P

 

No i wróciła szara rzeczywistoś , wiedzma wróciła do domu i wiecie co robi ????! 

Zawiozlam młodego do mamy i pojechałam do lekarza odebrać wyniki , odebrałam i wróciłam do domu , patrze biedna Tamirka siedzi pod bramką , zziębnięta , smutna , samotna a Qwendi w domu w ciepełku , no i jak ja mogę nie mówić że to głupia baba jest ? Jak robi coś takiego ? chce wojny , to będzie ją miała , ja jestem spokojną osobą , do czasu , nie pasuje jej coś to nikt jej tutaj nie trzyma ,niech wypierd...la a jak chce tutaj mieszkać , czego nikt absolutnie jej nie zabrania to niech się dostosuje zolza jedna , zwlaszcza ze przez nią w domu jest taka sytuacja a nie inna !!!! Qurwa ale mnie wqurwiła !

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie tutaj dotarłam :P

kurcze jak chodzę do pracy na popołudniu to nie wiem gdzie ręce wsadzić  to a o dogo to już w ogóle mogę pomarzyć :P

Dzisiaj trochę może tutaj posiedzę jak nie padnę , cały tydzien malo co spałam bo zanim wróciłam , wykąpałam się i poszłam spać to było po 24 a o 6 najpóźniej pobudka , wczoraj mi Sebek pisze o 21 że młody jeszcze nie spi to dzisiaj wreszcie się wyśpie , no i spie sobie , słysze " mama nie spij już " , myśle sobie , pewnie jest koło 7 , patrze na zegarek o o fucken shit 5:15 :/ cały dzien chodze nieprzytomna . Magda mi przysłała filmik z Nathanem , Fabianowi sie tak spodobal ze chciał go w kółko oglądać , trzymałam mu telefon a On co sie filmik skonczył to klikał od nowa , i tak siedziałam i mi się kimło dopiero jak mi telefon z ręki wypadł to się obudziłam , o malo bym zawału nie dostała :P

 

Link to comment
Share on other sites

Też chodzę ostatnio trochę nieprzytomna a  to wszystko dlatego, że mam wąskie łóżko... wszystko było by dobrze gdybym spała w nim sama.... ale nie.... bo przychodzi Hiro i sie rozwala a ja w nogach spię zwinięta w kłębek... wstaję niewyspana, połamana, i półprzytomna...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, jolkablaszczyk napisał:

Też chodzę ostatnio trochę nieprzytomna a  to wszystko dlatego, że mam wąskie łóżko... wszystko było by dobrze gdybym spała w nim sama.... ale nie.... bo przychodzi Hiro i sie rozwala a ja w nogach spię zwinięta w kłębek... wstaję niewyspana, połamana, i półprzytomna...

Ja na Twoim miejscu chyba bym się położyła na podłodze :D , mnie też czeka przyszlość z psem w łóżku bo Sebek już Tamirę nauczył na nim spać ale ja zawze chciałam psa spiacego ze mną w łóżku więc za bardzo mi to nie przeszkadza ale szlag mnie trafia jak przyjdzie z dworu uwalona i się wpakuje na tapczan ! teraz rozkładam na tapczanie stary koc i niech se tam włazi , juz mi się nie chce jej zwalać :P

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, łamAga napisał:

Wreszcie tutaj dotarłam :P

kurcze jak chodzę do pracy na popołudniu to nie wiem gdzie ręce wsadzić  to a o dogo to już w ogóle mogę pomarzyć :P

Dzisiaj trochę może tutaj posiedzę jak nie padnę , cały tydzien malo co spałam bo zanim wróciłam , wykąpałam się i poszłam spać to było po 24 a o 6 najpóźniej pobudka , wczoraj mi Sebek pisze o 21 że młody jeszcze nie spi to dzisiaj wreszcie się wyśpie , no i spie sobie , słysze " mama nie spij już " , myśle sobie , pewnie jest koło 7 , patrze na zegarek o o fucken shit 5:15 :/ cały dzien chodze nieprzytomna . Magda mi przysłała filmik z Nathanem , Fabianowi sie tak spodobal ze chciał go w kółko oglądać , trzymałam mu telefon a On co sie filmik skonczył to klikał od nowa , i tak siedziałam i mi się kimło dopiero jak mi telefon z ręki wypadł to się obudziłam , o malo bym zawału nie dostała :P

 

:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...