Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

21 godzin temu, *Magda* napisał:

Albo 10 lat :P

aż tak źle to chyba nie będzie :P

Dzisiaj byliśmy z młodym u alergologa , dostał recepty na syropek antyhistaminowy i maści do ciała , no i oczywiście skierowanie na testy z krwi , ma na pewno alergię ale nie wiadomo na co , będzie miał robiony pakiet pediatryczny czyli standardowe alergeny robione u tak małych dzieci . Mało tego dowaliła się o to że Fabian jest za lekki i za niski na swój wiek , kazała nam karmić go mlekiem bebilon pepti MCT , mam nadzieje ze bedzie chcial je pic , powiedziala ze jesli nie bedzie chcial to mamy mu robic na tym mleku kaszke , mamy mu je podawac przez 3 miesiace i w tym czasie calkowicie wyeliminować kazde inne zrodlo mleka , ciekawe jak mamy to zrobić jak mleko jest nawet w parówkach , chlebie , masle , ma jesc caly czas tylko kaszki ? masakra jakaś :/

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Pewnie jej chodziło o produkty typu jogurt, maślanka, kefir itp. ;)

Pamiętam, że jak za małolata byłam w sanatorium, to dzieci, które miały przybrać na wadze, dostawały codziennie kanapki z dżemem na drugie śniadanie ;)

Ale jak jej spytałam czy moze czekolade powiedziała że nie i że mamy być czujni bo nawet w parówkach jest mleko ....

Fabian ma długie zęby na chleb :/

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, *Magda* napisał:

A sucharki albo rogale? Przecież chleb można zastąpić wieloma rzeczami :P

czasami zje bułke albo rogala ale slodkiego , On ogolnie za pieczywem nie przepada ciagle by tylko jadl kaszke :/ i ogonko :D

A u lekarza dzisiaj pod koniec wizyty mówi " a nagroda?" buahahahaha nie wiem skąd mu się to wzięło hahahaha Pani mu dała jakieś naklejki i książeczki do kolorowania hehehehe

Idziemy coś zbroić ? :D

 

 

20170328_135525.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Obojętnie co będzie, to wtedy będzie Twoja wina :P

Fakt :D :P

Dzisiaj ją zamknęłam w kojcu , Sebek sie pyta gdzie jest Tamira , ja mówie zamknęłam ja na trochę w kojcu a On " tak? otwarł drzwi i wpuścil ją do domu " hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...