Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

2 minuty temu, łamAga napisał:

ogolnie nie ale juz powiedzialam Sebkowi ze na jedna pojedziemy na 100% zeby Ci wynagrodzic to że ze szczeniakiem nie wyszlo Cie odwiedzic ;)

Jak chcecie z nią do mnie przyjechać, to tylko kiedy będzie szczeniaczkiem hahhaha :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

 

 

Spoko, bo później nie sądzę, aby się dogadała z Dorą :D 

eeee nie sądze zeby to stanowiło jakiś problem , My mamy dorosłą suke i tez powinna teoretycznie szczeniaka atakowac a co robi ? właśnie razem śpią , mało tego Qwenda nie odstępuje jej na krok , lezy i dyszy koło kaloryfera ale nie pójdzie na dwór , a jak wyjdzie na chwię to piszczy pod drzwiami żeby Alte wypuścić :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, łamAga napisał:

eeee nie sądze zeby to stanowiło jakiś problem , My mamy dorosłą suke i tez powinna teoretycznie szczeniaka atakowac a co robi ? właśnie razem śpią , mało tego Qwenda nie odstępuje jej na krok , lezy i dyszy koło kaloryfera ale nie pójdzie na dwór , a jak wyjdzie na chwię to piszczy pod drzwiami żeby Alte wypuścić :D

Dora większe psy chce ustawiać, więc jak pies starszy nie da się ustawić to słabo :D 

 

W wakacje jak przywiozłam dwa szczeniaki do domu..to uciekała przed nimi :D chyba za stara jest na niańczenie :D

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Aleksa. napisał:

Dora większe psy chce ustawiać, więc jak pies starszy nie da się ustawić to słabo :D 

 

W wakacje jak przywiozłam dwa szczeniaki do domu..to uciekała przed nimi :D chyba za stara jest na niańczenie :D

może uda się spotkac jak mala bedzie szczeniakiem ;)

Ojjj to bedzie miala problem bo Altamira meczy Qwende aż nie padnie :P

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, łamAga napisał:

może uda się spotkac jak mala bedzie szczeniakiem ;)

Ojjj to bedzie miala problem bo Altamira meczy Qwende aż nie padnie :P

może chciałaby się bawić :D wiesz, to różnie bywa :D 

 

generalnie moja koleżanka, która ma dość dużą wiedze mówi, że Dora bardzo ładne sygnały wysyła psom :) ostatnio nie przerwałam zabawy Lary z Dorą, bo chciałam żeby ktoś mądrzejszy ocenił sytuacje..to kilka osób oglądało filmik i Dora i uspokajające sygnały dawała, jak jej się nie podobało itp. Jestem pod ważeniem, że całkiem fajne ma sygnały, bo u mnie socjal miała kiepski. Prawie żadnego kontaktu z innymi psami :D

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Aleksa. napisał:

może chciałaby się bawić :D wiesz, to różnie bywa :D 

 

generalnie moja koleżanka, która ma dość dużą wiedze mówi, że Dora bardzo ładne sygnały wysyła psom :) ostatnio nie przerwałam zabawy Lary z Dorą, bo chciałam żeby ktoś mądrzejszy ocenił sytuacje..to kilka osób oglądało filmik i Dora i uspokajające sygnały dawała, jak jej się nie podobało itp. Jestem pod ważeniem, że całkiem fajne ma sygnały, bo u mnie socjal miała kiepski. Prawie żadnego kontaktu z innymi psami :D

Widac że Dorcia jest przyjaznym psem <3

5 godzin temu, *Magda* napisał:

DSC00943.JPG

Padłam :D

 

 szkoda ze nie zdążyłam pstryknąć foty jak wjeżdzaliśmy do tego miasta :D :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...