Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Tak właśnie myślałam, po twoim wczesno-porannym poście :D

Bogdan miał pracować dziś. Wczoraj im tę sobotę odwołali, ale powiedzieli, że za tydzień muszą przyjść :/ Już Bogdan dostał zjebki, bo w piątek przyjeżdża jego brat na weekend. Wie o tym od ponad miesiąca i mówiłam mu, że ma zgłosić w pracy, że 3 weekendy z rzędy (dziś, za tydzień, za 2 tygodnie) nie będzie mógł przyjść. Wtedy olał, to teraz będzie kombinował!

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, *Magda* napisał:

Tak właśnie myślałam, po twoim wczesno-porannym poście :D

Bogdan miał pracować dziś. Wczoraj im tę sobotę odwołali, ale powiedzieli, że za tydzień muszą przyjść :/ Już Bogdan dostał zjebki, bo w piątek przyjeżdża jego brat na weekend. Wie o tym od ponad miesiąca i mówiłam mu, że ma zgłosić w pracy, że 3 weekendy z rzędy (dziś, za tydzień, za 2 tygodnie) nie będzie mógł przyjść. Wtedy olał, to teraz będzie kombinował!

Hehehehe cały Bodzian :P

Niech teraz kombinuje :D

Ja zawsze chodziłam w sobote rano ale teraz nam wprowadzili chipy ,odbijamy sie po przyjsciu do pracy i jak wychodzimy , komputer zlicza nam czas pracy , i .... musi być 11 godzin przerwy więc nie moge przyjść do pracy w sobote rano jak dzien predzej jestem na popoludniówce , strzelili sobie tym w kolano bo każdy przyszedł w sobote rano a na popołudniu w sobote nikt im nie przyjdzie ;)

Ja dostane automatycznie mniej kasy ale olał to , wiecej czasu dla młodego będę miała ;)

A teraz ide spać bo znowu padam na pape ;) dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, łamAga napisał:

Ja zawsze chodziłam w sobote rano ale teraz nam wprowadzili chipy ,odbijamy sie po przyjsciu do pracy i jak wychodzimy , komputer zlicza nam czas pracy , i .... musi być 11 godzin przerwy więc nie moge przyjść do pracy w sobote rano jak dzien predzej jestem na popoludniówce , strzelili sobie tym w kolano bo każdy przyszedł w sobote rano a na popołudniu w sobote nikt im nie przyjdzie ;)

W Holandii 8h

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Aleksa. napisał:

Hejka Aga :) czekam z niecierpliwością na narodziny maluchów :) tak w ogóle to dużo chętnych jest na ten miot ? 

W sumie to nie wiem czy sa chetni na ten miot , My mamy niepisana umowe z hodowczynia ze bierzemy najladniejsza suczke z miotu a reszta nas nie interesuje ;)

41 minut temu, *Magda* napisał:

W Holandii 8h

szkoda ze u Nas tak nie ma ;(

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Aleksa. napisał:

Rozumiem :)

 

 

Byłem czysty...........na chwilę :D

Dosłownie chwile :D

7 minut temu, *Magda* napisał:

Pięknie Fabian wygląda ubłocony :)

aż mu zazdrościłam tej zabawy :D spodnie do wywalenia bo się nie doprały ale zabawa była super <3

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Błotne zabawy zawsze były (są) super :D Najlepsze!

Biedna Qwenducha, musi być na smyczy :( No wiesz!

ja sobie specjalnie kalosze kupiłam żeby sie tez pobawic ale zawsze zapominam kupic do nich wkladek :P

Ano musi byc na smyczy bo szlismy tylko na poczatek lasu a tam za duzo ludzi sie kreci ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.02.2017 o 18:33, 3 x napisał:

pewnie wszyscy maja taka sama umowe ;)

Całkiem możliwe ;)

Dnia 2.03.2017 o 20:43, Aleksa. napisał:

Cześć Aga, kiedy szczeniorkiiii nooo ? :D

między 4-8 .03 :P

Dnia 2.03.2017 o 21:06, *Magda* napisał:

Do dnia dzisiejszego cisza :/ Ale termin jest na sobotę, więc...

A tu sobota i co ? i cisza ;(

zaraz dodam jakieś fotki domowe :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...