Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

10 minut temu, łamAga napisał:

zobaczycie że ma racje :P

Magda a propos Greya 

04icon_rotfl.gif

greyem-zachwycone-ale-palcem-w-dupe_2017

Widziałam :P

8 minut temu, angineuuka napisał:

moge sie zalozyc, ze mloda podlapie to od Qwendi ;p

 

1 minutę temu, łamAga napisał:

to o co się zakładamy ? i jak mam Ci to udowodnic ?:P

Samo wyjdzie :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, angineuuka napisał:

nie wiem :p normalnie, masz pisac prawde o jej zachowaniu. Za dwa lata sie okaze ;p 

ok :P

2 minuty temu, *Magda* napisał:

 

 

Samo wyjdzie :P

Pewnie że wyjdzie , sama sie przyznam w razie co do porażki ;) ale jestem dobrej myśli ;)

 

Własnie byłam zabić Qwendi , zmokłam jak nie wiem ale musiała dostać w łeb , od 19 drze pape , na nic , tak sobie , 15 razy już ją uspokajałam krzycząc przez okno , chwila ciszy i od nowa , no to musiałam iść i jej trzasnąć w łeb , ciekawe na ile poskutkowało , nikt jak ona nie potrafi mnie wytrącić z równowagi :P

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, łamAga napisał:

Własnie byłam zabić Qwendi , zmokłam jak nie wiem ale musiała dostać w łeb , od 19 drze pape , na nic , tak sobie , 15 razy już ją uspokajałam krzycząc przez okno , chwila ciszy i od nowa , no to musiałam iść i jej trzasnąć w łeb , ciekawe na ile poskutkowało , nikt jak ona nie potrafi mnie wytrącić z równowagi

A Sebek? :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Dobrze, że nie jesteś moją sąsiadka bo bym ją utukla chyba :P nie cierpię jak psy ujadaja non stop. 

No i to jest jedna z części jej autyzmu , mozesz wyzywać , walnąć jej a ona robi dalej swoje , klapki na oczach i robi to co uważa za słuszne chociaż byś jej miała leb urwac przy samym ogonie :/

1 minutę temu, *Magda* napisał:

A Sebek? :D

Sebek jest zaraz za nią :P

Link to comment
Share on other sites

Magda kupiła bym Ci taką jak by były w sklepie ale niestety nigdy takiej nie spotkałam :/ a jak Fabian z niej wyrośnie to na Nathusia już będzie za mała :/ 

Ola poka ! :D

Dla tych nie facebookowych donoszę że Venus jest już za TM ;( kurcze , dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...