Jump to content
Dogomania

**Pabianice-Maskotka wyrzucona na bruk po śmierci pana-ODESZŁA ZA TM w swoim DS


piechcia15

Recommended Posts

To zawsze wyjątkowo mnie boli - te stare psy, którym nagle odchodzi Pan i świat im się kończy pod zamkniętymi drzwiami pustego mieszkania, w przeświadczeniu,że są porzucone.. I w dodatku tyle ich jest.
To dla mnie nie najlepszy moment, ale na razie deklaruję dla Maskotki chociaż[B] 20 zł/m-c[/B]. Niech jak najprędzej będzie bezpieczna.

Ja też myślę, że w Pabianicach nie ma wcale wiecej złych ludzi, niż gdzie indziej, ale może jest za to więcej Wrażliwców, którzy starają się robić coś konkretnego dla pabianickich psów. Może to one mają trochę więcej szczęścia?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 569
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

aniu czyli ty w sobotę będziesz w stanie odpowiedzieć nam na te wszystkie ważne organizacyjnie pytania?:) :p
ile za operację i leki
ile za pobyt miesięcznie
no i kiedy??


cioteczki błagam niech każda da grosza od siebie!!:-(:mad::mad:

za paliwo też trzeba by zwrócić ewentualnie:(w końcu to 400km:(:]

Link to comment
Share on other sites

fajnie:) doliczę już jak wpłynie, a by się nie pogubić.:p

to w takim razie na zabieg powinno już starczyć, będzie 200zł a jeśli nawet nie to jesteśmy już blisko. Od sukcesu dzieli nas już kilka groszy:) Z deklaracji brakuje jeszcze 55zł a więc cioteczki namawiajcie inne cioteczki, itd. Napewno jeszcze się ktoś znajdzie kto ma zbędny grosik :D:)

Link to comment
Share on other sites

BAZAREK na psy z Pabianic, między innymi na Maskotkę. Zapraszam do kupowania lub chociaż podnoszenia wątku ;-) Z góry dziękuje.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-ksiazki-podreczniki-kubki-inne-na-psy-z-pabianic-pomoz-145802/#post12914880"]CIUCHY, Książki, podręczniki, kubki i inne na psy z Pabianic, POMÓŻ![/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']:crazyeye::crazyeye::crazyeye::multi::multi::multi:, super, czekamy na wieści! Ja dopiero weszłam do domu, [B]jutro przedpołudniem zadzwonię do Danusi.[/QUOTE][/B]
Danusia :loveu: to ma takie wielkie serducho do psów, że jak zobaczy naszą Maskotkę to sobie ją posadzi na biurku jako maskotkę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marysia55'][/b]
Danusia :loveu: to ma takie wielkie serducho do psów, że jak zobaczy naszą Maskotkę to sobie ją posadzi na biurku jako maskotkę :evil_lol:[/quote]

Nie znam Danusi ale jestem już w jej FanKlubie z dożywotnim oddaniem :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

poprawka... 160zł bo nie zauważyłam deklaracji marysi55 :p

byłam dziś u Maskoci. Dałam jej jeść. Ludzie mówili że nie ma apetytu i jeść nie chce, ale ja podejrzewam, ze ona wybredna jest:) a oni dają jej co mają, czyli resztki. Bo dałam jej saszetkę i na początku jeść nie chciała, ale potem pałaszowała i wylizywała resztki:) Chuda nie jest więc chora być nie powinna ani mocno zabiedzona. Jedyne co mnie martwi to miejscami wyliniała i przerzedzona sierść i chyba jest baaardzo brudna bo ma mega łupież i skórę brązową aż. Konieczna będzie jakaś lecznicza kąpiel, aby pozabijać to co w niej zyje ;]
Podejrzewam że takie guzki jak ten mały to ma na większej ilości sutków, tak jak moja sunia. Kaja ma jednego dużego ale jak ją wet zbadał to ma chyba z 5:(

[B]Aniu[/B] czy wiadomo już kiedy maskocia może pojechać?czas jeci:(strasznie się boję o ta cieczkę:( a czy jesteś w stanie dowiedzieć się ile mniej więcej kosztowałaby taka sterylka z operacją + ewentualne szczepienia?? bo napewno nigdy nie była szczepiona

[COLOR=DarkRed][B]CZY KTÓRAŚ Z CIOĆ POMOGŁABY NAM W ZRZUTCE NA BENZYNĘ?? bo Maskocia mogłaby wtedy pojechać w weekend co DT[/B][/COLOR] :D

Link to comment
Share on other sites

Maskotka się przypomina, a oto wczorajsza fotka
[IMG]http://img246.imageshack.us/img246/2957/1010250.jpg[/IMG]

bardzo smutna ta sunia

Błagam wymyślcie coś ! potrzebne auto na gaz lub kasa na benzynę!! może któraś dołożyłaby się??koszty na dwie osoby wychodzą za duże:( :placz::placz:

szkoda aby maskotka nie pojechała do domku bo brak kasy o tym zadecydował :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...