Jump to content
Dogomania

Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(


Alicja

Recommended Posts

  • Replies 985
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaki ten Wasz Harley piękny :)
te zdjęcie jak był malutki jest takie słodkie, czas minie nieubłagalnie i zaciera lekko pamięć i dzięki takim fotom wszystko wraca, te ciepło w sercu ożywa - jak by właśnie ta chwila trwała.
Nie każdy pies może doświadczyc takiej miłości jak Harley.
Pozdr serdecznie

W dniu zadumy dla Harley'a [*] [*] [*]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

U nas tez - drugie bez Tonia :( Im blizej swiat ja mam gorszy nastroj - jeszcze Darek znalazl kasete video z jednymi swietami z Atosem - rozpakowuje prezent, na szyi ma czerwona kokarde (na kazde swieta chodzil w 'muszce" boze znow rycze...), teraz ta kokarda lezy w pudelku, mlody ma swoja...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']U nas tez - drugie bez Tonia :( Im blizej swiat ja mam gorszy nastroj - jeszcze Darek znalazl kasete video z jednymi swietami z Atosem - rozpakowuje prezent, na szyi ma czerwona kokarde (na kazde swieta chodzil w 'muszce" boze znow rycze...), teraz ta kokarda lezy w pudelku, mlody ma swoja...[/quote]......to znaczy , że nie tylko my mamy takie tajemnicze pudełeczko

Link to comment
Share on other sites

[I][IMG]http://img336.imageshack.us/img336/1304/bellleft8yt8mk.gif[/IMG]To już drugie smutne święta bez Ciebie , drugie strojenie choinki z Ozzym .Ty masz Tam swoją choinkę .Nie ma Ciebie z Nami ale Nasze myśli są przy Tobie .[/I]
[I][COLOR=seagreen]Spokojnych Świąt Słoneczko [IMG]http://img336.imageshack.us/img336/6334/bellright1si0hx.gif[/IMG][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Alus - zawsze jest jakis wtorek, dla mnie - jakis piatek, niestey. Kiedy jest mi zle i tesknie za Atose, a jest to bardzo czesto, mimo, ze mlodego bardzo, bardzo kocham, to sie wlasnie do niego tule i mu mowie,jaki jest dla mnie wazny, to troche pomaga....

Link to comment
Share on other sites

łezka w oczku się kręci... aż wkońcu wypływa...
samotna bo nie ma do kogo.......
ale pamięta o wszystkim ... o wszystkim co się zdarzyło....
przypomni ci o wspomnieniach.. gdy tylko tego zapragniesz.....
świeczuszki dla wszystkich ich potzrebujących... wiem co czujecie...

gdyby był tu teraz ze mną slop.......:-( :-( :placz: :placz: :placz:
nie sądziłam że jak tylko jedną chwilkę pomyśle o nim.......
łza.........
już jest mokra koszula ......... KOCHAM CIE!!!!!!!!!!!!!!!!

jestem pogrążona w smutku na wieki......:-( nie moge o nim myśleć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...