Jump to content
Dogomania

Powiekszone serce


lucySxy

Recommended Posts

[COLOR=black]Od jakiegos czasu niepokoi mnie pewna sprawa.Podczas badania RTG klatki piersiowej, wykonanego u moich 3 suczek , z zupelnie roznych powodow, okazalo sie ze maja powiekszone serce.[/COLOR]
[COLOR=black]Zaznaczam , ze kazda pochodzi z innej hodowli.[/COLOR]
[COLOR=black]Przepytałam na tę okolicznosc moich znajomych basseciarzy,ktorych psy mialy podobne badania i okazalo sie ze wynik jest 100% tzn u wszystkich[/COLOR]
[COLOR=black]bassetow serce było powiekszone[/COLOR]
[COLOR=black]W zwiazku ztym mam prosbe- jezeli ktos z Was wykonywal podobne badanie u swojego psa, prosze o kontakt.[/COLOR]
[COLOR=black]Mam zamiar poruszyc ten problem w dziale weterynaryjnym.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Witam
chciałabym bardzo serdecznie podziękować Anonimowemu Panu za leki jakie wczoraj otrzymałam.
Piszę w temacie Gucia, bo podczas rozmowy telefonicznej zaprosiłam Pana do tematu Gucia.
A o moich poszukiwaniach leku Pan dowiedział się z dogo, gdzie też pytałam o leki.

A więc zadzwonił do mnie przemiły Człowiek, któremu niedawno odszedł piesek, który chorował podobnie jak Gucio na serce. Pan zaopatrzył się wcześniej w większą porcję leków, a teraz zostały tylko leki [IMG]http://forum.bassety.net/images/smiles/icon_cry.gif[/IMG]
Pan nie chce pieniędzy, chce aby Guciowi pomogły.
Ja nie ukrywam, że ten dar odciąży bardzo mój budżet domowy.

Leki jakie otrzymałam to Vetmedin, Lotensin i furosemid - wszystkie z długim okresem przydatności.

Jeszcze raz Panu z całego serca dziękuję w imieniu swoim i Gucia.
Pozdrawiam Pana serdecznie.


[url]http://forum.bassety.net/viewtopic.php?p=95943#95943[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...