Jump to content
Dogomania

Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.


Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 14.02.2017 o 00:18, Sarunia-Niunia napisał:

Cudaczki Piękniusie :)

U mnie podobny obrazek, tylko w "negatywie", a i dwa nieco wyrośnięte ;)

A do listonoszki biegną dokładnie tak samo, hehehe :)

Ha ha dokładnie u ciebie jest negatyw :) u mnie listonosz jak ich nie widzi pyta się a gdzie jamniki  facebook-smiley-face-for-comments.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 2 weeks later...

Dawno nas tu nie było :) Jamniczki są już na emeryturze, siadł im słuch, więcej śpią, nie chce im się wychodzić na dwór, ale może to też przez niską temperaturę :>

2 września Tolek zeskoczył z łóżka i zemdlał, miał pobraną krew, dochodził do siebie do wieczora. Myśleliśmy, że to przez serce, bo bierze leki od 1,5 roku. Wyniki krwi dały podejrzenie niepokojącego funkcjonowania śledziony. Kolejnego dnia miał usg które wykazało guza śledziony o średnicy ok 6 cm. Było też trochę krwi w jamie brzusznej. Guz mógł w każdej chwili pęknąć. Przed zabiegiem pojechaliśmy na echo serca, gdzie zalecili przyjmowanie przez 3 dni przed operacją, leku który uchroni przed spadkiem ciśnienia podczas narkozy. Operacja przebiegła bardzo sprawnie, chociaż guz był naprawdę duży, wielkości męskiej pięści. Następnego dnia Tolek ganiał za kotami. Przed operacją Tolo miał ok 7 kg ( widać było że schudł w ciągu ostatniego roku) , a na dzień dzisiejszy waga wynosi 9,5 kg. Wynik badania histopatologicznego niestety nie jest dobry, ale zobaczymy co czas pokaże. 

Na zdjęciu 1 i 2 Tolek następnego dnia po operacji, a tuna 3 fotce  jakieś 2 tygodnie temu. 

 

Na 4 i 5 zdjęciu Tolek ostatnio się ważył, a w związku z tym, że uwielbia zabawki to dostał świra na punkcie takiego stopera do drzwi w kształcie pieska. Nie chciał wejść na wagę, więc piesek-stoper musiał być postawiony, waga wytarowana i pan Tolo zechciał postać spokojnie chwilę żeby sprawdzić ile przytył.

 

21617000_10214399459886924_2110824711_o.jpg

21618231_10214399460966951_1796888191_o (1).jpg

23469037_10214876452211434_1996352823_o.jpg

23660157_10214939056736508_107295610_o.jpg

23659823_10214939056816510_723861234_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kocham takie rozczulające staruszki .Kacper bardzo przypomina mi Maksia . Tak patrze na nasze psy i kiedy one się tak postarzały mój Alek ma siwą bródkę .

I zawsze potem myślę ile lat nam z nimi zostało . Cudownie Elu patrzeć na to stadko 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ojej, biedny Bazylek... to musiało dawać niemiłe dolegliwości Niuniusiowi...

Pozdrawiamy Was i zdrówka życzymy z serca - wiemy, jak ono potrzebne i ważne... u nas w ciągu 10 dni czwórka z szóstki Maluchów zaliczyła lekarza... w dwóch przypadkach - Koruni i Tinulki - tak naprawdę stał się CUD... poza jamniczymi dziewczynkami przykre epizody mieli Maxiulo i Tarunia... ech, dzieje się dzieje, a Korulka i Maxiulo to już prawdziwi Seniorzy... na szczęście Nercio i Gajka jakoś w tych perypetiach przetrwali...

Jeszcze raz szybkiego powrotu o zdrówka i formy dla Bazylka i moooc uścisków dla reszty Jamniczej Rodzinki - kochamy Was!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Przygnało mnie do Ciebie ,Eluniu a tu tyle się dzieje u Was!, cieszę się bardzo ,że Tolek już po operacji, że tak fajnie teraz wygląda!  na pierwszej focie to ... łzy się cisną do oczu;(  Norcia ,słodka ,kochana paróweczka to 'system wczesnego ostrzegania'  przynajmniej wiadomo ,że ktoś obcy się zbliża :)  Bazylek biedactwo, pewnie cierpiał, przecież taki kamień, musiał boleć :(   jak dobrze ,że już został wyjęty :) Elu czas płynie, wszystko się zmienia to prawda ,ale Twoje zdjęcia są nadal piękne i wyjątkowe! tu się nic nie zmieniło i naprawdę z przyjemnością się je ogląda im więcej tym lepiej0059.gif 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...