Jump to content
Dogomania

Skąd będzie Twój następny pies?


Dariette.

Skąd będzie Twój następny pies?  

180 members have voted

  1. 1. Skąd będzie Twój następny pies?

    • Ze schroniska.
    • Przygarnę z ulicy.
    • Z hodowli.
    • Z 'hodowli' ( bez rodowodu )/giełdy itp.
    • Od znajomych.
      0
    • Znajdę dzięki Dogomanii.
    • Inna opcja.
    • Nie będę miał/a już kolejnego psa.


Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

nastepna bedzie suka z jak najlepszej hodowli. Mam pewne plany. I to bedzie psica ktora niejako bedzie dla mojej frajdy i przyjemnosci. Bo praktycznie nastepny pies to bedzie za kilka tygodni jakis foster ktorego trzeba bedzie naprostowac, odkarmic i znalezc mu dom. Wiec teoretycznie to bedzie jakis bidulka w potrebie ale praktycznie nie bedzie on moj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Obecnie mam psa w typie owczarka ze schroniska i airedale teriera z hodowli. Nie wiem, czy, jeśli te psy odejdą, zdecyduję się na kolejnego..We wrześniu odszedł mój pierwszy pies jakiego miałam -16-sto letni foksterier i bardzo to przeżywam..Ale jeśli zdecyduję się na kolejnego psa będzie to czechosłowacki wilczak z hodowli, o ile oczywiście będę się nadawać na jego właściciela :)

Link to comment
Share on other sites

ja nie miałam żadnego rasowca i przy tym zostanę ;) Oczywiście marzy mi się hodowlany dalmatyńczyk, bordog, labrador czy charcik włoski, ale mój narzeczony chciałby boksera, więc prawdopodobnie nie dojdziemy do porozumienia i skończy się na schroniskowcu :) Ale to dopiero za parę lat, bo moje dwa kundelki dobrze się mają i będą pewnie jeszcze długo żyły :) Koniecznie pies, nie mam doświadczenia z sukami

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

A ja prawie mc temu adoptowałam (niedługo miesięcznica:) ), Majeczkę, owczarka długowłosegoz dogomanii. W domku jeszcze, suczka mix i króliczka. I żałoba po ukochanej bokserce...
Myślałam, że się nie zdecyduję znowu na drugiego psa, ale brakowało mi obecności drugiej suni. I teraz wiem, że zawsze będą psy, i coś mi się zdaje, że zawsze dwa...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

A ja już mam zamówionego pieska w hodowli. Zastanawiałam się nad szczeniakiem ze schroniska, ale ponieważ mam dzieci po prostu się bałam- wolę wiedzieć, co z niego wyrośnie.
Co do wyników ankiety- nie dziwi mnie, że większość wybiera opcję 3- z hodowli; jestem pewna, że gdyby podobną ankietę przeprowadzić na ulicy, wśród przypadkowych przechodniów, niestety dużo więcej byłoby odpowiedzi "rasowy, ale bez rodowodu"- czyli z "hodOFFli"

Edited by nadira
literówka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...