Jump to content
Dogomania

Poszerzona lista ras psów uznawanych za agresywne


Dina2

Recommended Posts

Nie zgadzam się z :
1.amstaffem
5.bulterier ( są to niesamowicie przyjazne psy , no chyba że właściciel mu w mózgu namiesza )
9. dog de Bordeaux ( piękne , inteligentne , przyjacielskie - nie wiem co za KRETYN wpisał go do tej listy-któa według mnie jest bez sensu )
19. beauceron ( tutaj już do reszty kogoś poje***o )
22. doberman ( pierszo słysze )
23. dog niemiecki ( hahaha śmiech na sali , jest to bardzo przyjazne krówencja hehe )
24. owczarek niemiecki ( normalnie spadłam z fotela , popatrzałam na Timbe ona na mnie iiiii... hahaha )
26. sznaucer olbrzym
33. hovawart ( tego wpisu również nie rozumiem ).

Żadna rasa nie jest agresywna Wszystko zależy od WYCHOWANIA - nie psów wina , że ludzie mają gó**o we łbie.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta1997abc']24. owczarek niemiecki ( normalnie spadłam z fotela , popatrzałam na Timbe ona na mnie iiiii... hahaha )[/QUOTE]Taaak, to jest doprawdy fascynujące :D Od razu przyszła mi do głowy suka tej rasy mojej koleżanki, która niezwykle się cieszy jak tylko mnie widzi :P I już pierwszego dnia jak mnie spotkała to od razu chciała się przywitać z radośnie merdającym ogonem :P A pies sąsiadów? Nie pozwoli przejść obok ogrodzenia jak nie włoży się tam ręki i go nie pogłaszcze :P I taka to agresja drzemie w owczarkach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#000000]przepraszam, ale mam same złe doświadczenia z ludźmi z amstafami, pies spuszczony ze smyczy doskakuje do mojego psa i prawie go zagryza sory ale dla mnie ta rasa i wszelkie pociotki powinny być umieszczane na takiej liście i właścicle powinni być dokłądnie przeglądani tak żeby nie było takich sytuacji[/COLOR][/QUOTE]

to ja mogę to samo napisać właśnie o owczarkach niemieckich....a żeby było śmieszniej to o labradorach bo mój poprzedni pies miał taraume jak go labrador próbował zagryźć (mój miał 8miesięcy) a obecnego próbuje skonsumować owczarek. Dowodzi to tylko i wyłącznie że tu nie rasa ma pierwszorzędne znaczenie a człowiek wychowujący psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PaulinaBemol']Dowodzi to tylko i wyłącznie że tu nie rasa ma pierwszorzędne znaczenie a człowiek wychowujący psa.[/QUOTE]Dokładnie tak. A w ogóle to jestem bardzo ciekawa czy do tych statystyk pogryzień wliczają tylko psy rodowodowe czy te bez rodowodów też... Bo jak wiadomo, pseudohodowcy nie dbają o psychikę swoich psów, nie patrzą czy krzyżowane zwierzęta nie są bojaźliwe itp i w jakimś stopniu to też wpływa na ryzyko pogryzienia...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...