Jump to content
Dogomania

Canis Sapiens - Warszawa - indywidualnie i grupowo


Dymkowa

Recommended Posts

Mam przyjemność zaprosić na nowy sezon szkoleniowy :-)

Oprócz zajęć indywidualnych (czas i miejsce umówione z właścicielami) oferujemy także szkolenia grupowe, które będą odbywały się w weekendy w Parku Praskim (od strony ZOO). Grupa ruszy po zebraniu m.in. 3 osób, przy czym liczebność każdej grupy nie będzie przekraczała 6 par pies-przewodnik.

Kurs podstawowy obejmuje 10 spotkań, a proponowany program to:

- jak stworzyć dobrą więź z własnym psem;

- jak nauczyć psa spokojnego chodzenia na luźnej smyczy, nawet w silnych rozproszeniach;

- zadania z zakresu obedience klasa “zero”;

- jak radzić sobie z psim stresem i emocjami;

- jak nauczyć psa bawić się, robić sztuczki i cieszyć życiem :-)

Dla psów szczególnie pobudliwych, reaktywnych, z problemami z kontrolowaniem emocji, agresją lękową / na smyczy organizujemy specjalny kurs, realizowany według programu Control Unleashed Leslie McDevitt.

Więcej informacji:
[url=http://www.canissapiens.pl]KursySzkoła dla psów Canis Sapiens :[/url]
tel. +693 64 54 94
gg: 4088068

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dymkowa']Mam przyjemność zaprosić na nowy sezon szkoleniowy :-)

Oprócz zajęć indywidualnych (czas i miejsce umówione z właścicielami) oferujemy także szkolenia grupowe, które będą odbywały się w weekendy w Parku Praskim (od strony ZOO). Grupa ruszy po zebraniu m.in. 3 osób, przy czym liczebność każdej grupy nie będzie przekraczała 6 par pies-przewodnik.

Kurs podstawowy obejmuje 10 spotkań, a proponowany program to:

- jak stworzyć dobrą więź z własnym psem;

- jak nauczyć psa spokojnego chodzenia na luźnej smyczy, nawet w silnych rozproszeniach;

- zadania z zakresu obedience klasa “zero”;

- jak radzić sobie z psim stresem i emocjami;

- jak nauczyć psa bawić się, robić sztuczki i cieszyć życiem :-)

Dla psów szczególnie pobudliwych, reaktywnych, z problemami z kontrolowaniem emocji, agresją lękową / na smyczy organizujemy specjalny kurs, realizowany według programu Control Unleashed Leslie McDevitt.

Więcej informacji:
[URL="http://www.canissapiens.pl"]KursySzkoła dla psów Canis Sapiens :[/URL]
tel. +693 64 54 94
gg: 4088068[/quote]

Jakie doswiadczenie z agresja lekowa macie? Tzn. czy macie doswiadczenie w tej materii?
Piotr

Link to comment
Share on other sites

Czy ta szkola jest powazna szkola czy tylko stawia na reklame?
Chialem sie dowiedziec, bo zamieszczono taka informacje, jakie doswiadczenie maja osoby prowadzace szkolenie , z agresja lekowa. Niestety nie dostalem odpowiedzi. To chyba nagminne jest, ze na trudne pytania sie nie odpowiada. No chyba ze prowadzacy, reklamujacy swoje szkolenie nie maja zadnego doswiadczenia w tej materii i wola sie ta informacja nie dzielic.
A szkoda, bo w Warszawie mam kilku znajomych ktorych zainteresowala oferta Canis...
Piotr

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Nie wiem, czy to jest nagminne, czy nie, ponieważ mogę odpowiadać tylko za siebie. A ja - zajmując się organizacją szkoleń, pracą w Fundacji, pracą zawodową i tłumaczeniem książki - nie mam niestety dostatecznie dużo czasu na bieżące przeglądanie internetu. Zresztą, po to podawałam namiary bezpośrednie - aby kontakt z nami był łatwiejszy.

Nasze doświadczenie w szkoleniu oraz gdzie się uczyłyśmy podane jest na naszej stronie w dziale "o nas", zapraszam. Pokrótce mogę powiedzieć, że nasze doświadczenie od momentu otworzenia szkoły (czyli w Gdańsku niecałe 1.5 roku, w Warszawie pół roku) obejmuje w sumie ok. 10 psów z agresją lękową, z którymi pracowałyśmy indywidualnie w swoich miastach, a także na zorganizowanym przez nas obozie szkoleniowym. Ta liczba się zmienia, ponieważ w tej chwili ja mam kolejnego psa pod opieką, a Monia 2. Natomiast według programu Leslie McDevitt pracujemy zaledwie od kilku miesięcy.

Na stronie wprowadziłyśmy ostatnio dział "Opinie", gdzie na bieżąco będzie można przeczytać opinie, wystawione nam przez naszym kursantów.

Tak na marginesie, mam nadzieję, Piotrze, że rozmawiam faktycznie z Tobą, a nie z Majką, która kiedyś pochwaliła mi się występowaniem pod Twoim nickiem.

Pozdrawiam,

Marta

Link to comment
Share on other sites

Dymkowa
Dziekuje za odpowiedz, moze nie dosc wyczerpujaco, ale zawsze.
Majka napisala bodaj dwa posty pod moim nikiem, z poltora roku temu. Od tamtej pory wiele sie zmienilo. Poza tym regulamin Dogomanii wyraza sie jasno co do jego lamania.
Pozdrawiam
Piotr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElGreco']Dymkowa
Dziekuje za odpowiedz, moze nie dosc wyczerpujaco, ale zawsze.
[/quote]

Aby odpowiedź była wystarczająco wyczerpująca należałoby chyba zrobić dokładne studium przypadków ;) Ale to nie jest odpowiednie miejsce na to i do tego mogłoby to być w jakiś sposób krzywdzące dla klientów - właścicieli psów (publiczne pisanie o ich problemach z psami).

Zapraszamy twoich znajomych na bezpłatne spotkanie, odpowiemy na wszystkie pytania. Także te dotyczące naszych doświadczeń. Swoją drogą jak dla mnie to trochę dziwne, że ludzie z Warszawy zgłaszają się do ciebie, osoby mieszkającej za granicą o opinię o naszej szkole :]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moniasek']Aby odpowiedź była wystarczająco wyczerpująca należałoby chyba zrobić dokładne studium przypadków ;) Ale to nie jest odpowiednie miejsce na to i do tego mogłoby to być w jakiś sposób krzywdzące dla klientów - właścicieli psów (publiczne pisanie o ich problemach z psami).

Zapraszamy twoich znajomych na bezpłatne spotkanie, odpowiemy na wszystkie pytania. Także te dotyczące naszych doświadczeń. Swoją drogą jak dla mnie to trochę dziwne, że ludzie z Warszawy zgłaszają się do ciebie, osoby mieszkającej za granicą o opinię o naszej szkole :][/quote]
Moi znajomi niewatpliwie zglosza sie do was, wracaja do Polski na pocztaku pazdziernika.
Co takiego dziwnego jest ze ludzie ktorzy sa na wakacjach z psem w Niemczech, rozmawiaja o problemach swoich zwierzat? I o roznych szkolach oferujacych rozne metody szkolenia?
Mnie to nie dziwi.
Pozdrawiam
Piotr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...