Jump to content
Dogomania

członkostwo w ZK .


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie trzeba mieć własnego psa, jest duża grupa MP którzy pożyczają psy :)
Ale w regulaminie wyraźnie pisze że MP bądź jego rodzic/prawny opiekun musi być członkiem ZK, więc nie wprowadzajcie innych w błąd.
[SIZE=1]To, że nie zawsze to sprawdzają to już inna bajka. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Axusia']A jak chce wystawic moją sunie, a nie jestem członkiem ZK to [B][COLOR=Red]mogem [/COLOR][/B]?[/quote]
Swoja, jako, ze zglosic sie z nia na wystawe, czy np. wystawic suczke kogos z rodziny, kto jest juz w ZK? 1. nie, 2. tak.

Przyklad ;) Masz rodowodowego psa, rodowod etc, ale Ty nie jestes w ZK - nie. Mama ma rodowodowego psa, placi skldki etc, ale Ty zamiast niej chcesz go wystawic - tak. Ale zglosic musi mama.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']CHYBA to jest tak, ze jezeli nie zaplacilas 1 skladki, czyli czlonkowstwo nie wygaslo, to placisz zalegla + bieżącą i tyle. Jezeli wygaslo [czyli minimum 2 lata], to nie, ale placisz wpisowe. AFAIR ;)[/quote]
Dzieki za wytłumaczenie:cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Zastanawiam się nad niezapłaceniem tegorocznej składki (mówię jeszcze o roku 2011 8) ), ponieważ to tylko strata kasy, dużo czasu minie zanim będzie to miało jakikolwiek dla mnie sens.

Jeśli nie zapłacę to stracę członkostwo, rozumiem, że jeśli np. po 5 latach znów najdzie mnie ochota to normalnie płacę wpisowe, składkę, dostaję nową legitymację i numerek?
Tutaj są jakieś informacje o "wygasaniu" członkostwa przez 2 lata, ale posty są z 2008, więc domyślam się, że to z jakiegoś starego regulaminu, w aktualnym nic o tym nie ma.

A co z zarejestrowanym psem? Chyba nie usuwają go z rejestru? :P (brzmi bez sensu, ale kto ich tam wie :crazyeye: ;) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 years later...

Chciałabym się spytać, czy rejestrując się w ZKwP, można jednocześnie być członkiem innego klubu zrzeszonego w FCI?
Osobiście wydaje mi się, że ostatnio skanując regulaminy ZKwP, natknęłam się na przypis, w którym się tego zabrania. Mógłby mnie ktoś "oświecić"?

Link to comment
Share on other sites

[B]sachma, [/B]właśnie znalazłam.

[I]"Członkiem zwyczajnym Związku może być osoba mająca obywatelstwo RP lub miejsce zamieszkania na terytorum RP, która ukończyła 16 lat, nie jest pozbawiona praw publicznych i nie nalezy do żadnej innej organizacji krajowej [B]oraz nie prowadzi hodowli w ramach zagranicznej organizacji kynologicznej [/B](...)"


[/I]Czy to oznacza, że chcąc przynależeć do ZKwP, nie mogę prowadzić hodowli w - na przykład - związku kynologicznym we Francji?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...