Jump to content
Dogomania

Anna Redlicka


KaRa_

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Sprawdza zęby, nie lubi stresować psa, który np.nie lubi stać na stoliku :-) w kl. do pośredniej przymyka oko na niektóre rzeczy :-), lubi psy oglądać w ruchu :-) sympatyczna miła ;-) nie rozdaje tytułów na prawo i lewo :-) lubi psy mocne :-) nie wiem co jeszcze :-) opisy ogólne są dosyć długie :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 2 years later...
  • 4 months later...

Wolę się nie wypowiadać ale osobiście jestem przeciwna rozszerzaniu przez sędziego uprawnień do sedziowania wielu ras z wielu grup bo jak wiadomo - jak ktoś się zna na wszystkim to nie zna się na niczym. W Niemczech np. w mojej rasie sędzia musi być hodowcą danej rasy i sedziować tylko tę rasę ew. pokrewne. Sędziowanie  wszystkich ras świata jest niedopuszczalne. A u nas niestety jest odwrotnie bo taniej wynająć sędziego do wielu ras jak wielu sędziów.

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim niemiła. IX grupa - nie zna wzorców części ras, nie wiem, jak jest z dużymi, ale to chyba lepiej jej idzie. Widziałam, jak na jednej z wystaw oceniła na bardzo dobre oceny psy, które były doskonałymi w swojej rasie, wielokrotnie nagradzanymi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...