Jump to content
Dogomania

Jimmy Hogan (IRL)


Recommended Posts

Oceniał flaty w Łodzi, było baaaardzo dużo biegania: kółko, trójkąt, po prostej. Oprócz tego zwraca uwagę na budowę psa, szczególnie w stosunku do jego wieku. Ocenia długo i dokładnie, sympatyczny pan.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nas sędziował w Radomiu. Bardzo powolny, trudno mi powiedzieć jakim kryterium się kierował, wiele osób było niezadowolonych z jego sędziowania. Z jednej strony się nie dziwię, ale przecież nie można za każdym razem wygrywać. W naszym przypadku nie miałam zastrzeżeń.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Po ostatnim Radomiu smialo moge powiedziec - BARDZO wolny. Zrobil takie opoznienie, ze potem zrezygnowal z dawania opisow, patrzyl na psa, kazal wpisa ocene, wydac medal i nastepny... Tlumaczka mowila tez nam, ze ma z nim problem, bo nie rozumial, ze mozna dawac cwc w kazdej klasie, a nie tylko jedno. Potem chyba zrozumial, bo u nas dal w kazdej klasie. Nie mam pojecia czym sie kierowal przy wyborze BOB. Byc moze woli mniejsze psy. Mielismy porownanie o BOB z bardzo pieknym samcem a jednak moja mniejsza i mniej futrzasta suczka zgarnela rase.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

p. Hogan sędziuje faktycznie bardzo powoli, ale to nie wyścigi ;) Nie robi problemów gdy pies od razu nie chce ładnie się ustawić. Obserwuje psa od momentu wejścia na ring do samej oceny. Nie rozmawia z wystawcą, po prostu ocenia psy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...