Jump to content
Dogomania

niespokojny sen


Paulina87

Recommended Posts

[quote name='Paulinka18']Mój jamnik (9 lat) strasznie niespokojnie śpi. Prawie cały czas się częsie i tak jakby ciężko oddycha albo chrapie. Czy to są jakieś powody do niepokoju?[/quote]

A moze mu sie po prostu cos sni? Moj pies nawet czasami szczeka przez sen i macha lapkami, chyba wydaje mu sie ze gdzies biegnie!

Link to comment
Share on other sites

Ja mialam podobnie ze swoim seniorem ale problem zniknal jak piech zaczal dostawac swoja miseczke wczesniej. Jak najadl sie przed snem to wlasnie byly takie sensacje wiec zaczelismy mu 2 posilek dawac nei pozniej niz o 16 nastej i bylo jak reka odjal. Po ostatnim spacerku piesek wybiegany z przetrawionym jedzonkiem zasypial grzecznie i spal do rana

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

mojemu też bardzo często coś się śni, chrapie, warczy i szczeka przez sen - normalka.
a jak się zachowuje jak nie śpi? jak pokasłuje i szybko się męczy to bym radziła serduszko sprawdzić, a jeśli zachowuje się normalnie to nei ma powodu do obaw.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

no pewnie, że tak mają

jak pierwszy raz to zobaczyłam u mojego kundelka-szczeniaka to poleciałam do weta pytać się, czy nie są to ataki ;)
teraz Atos ma 9,5 roku i nadal potrafi przebiec się w czasie snu, chrapać i szczekać

szelciak (4lata) raczej tylko biega, jakieś tam ruchy pyszczka są ale nie szczekała jeszcze

bordek (4 m-ce) lata łapami jak tylko może, też jeszcze nie szczeka :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 years later...

Moja Faza (9 mc-y) ma sny od zawsze niemal noc w noc. Telepie lapami i wydaje dzwieki podobne do chrapania czy pjszczenia, kilkakrotnie przyowazylem nawet powarkiwanie. Boje sie ze ma to zwiazek ze strachliwoscia Fazy, przed tirami, autobusami czy innymi duzymi pojazdami. Czy np taki sen o goniacym ja po ulicy mpk nie utrfala w nie takich lekowych zachowan? Czasami ja budze, bo sam nie moge przez nia zasnac, powinienem tak ingerowac czesciej czy dac jej spokoj djaka jest wasza opinja?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...