Jump to content
Dogomania

Trymer grabki


tunio

Recommended Posts

Używam hakowego Ostera i dla mnie nie ma lepszego (pewnie Marsy są rownie dobre, nie wiem bo nie próbowalam), jest to pewien wydatek ale taki trymer jest nieśmiertelny i lepiej kupic cos drozszego ale skutecznego. Kupiłam jeden tańszy niestety w ogóle nie jestem zadowolona z niego, ledwie wyciaga sierśc i leży teraz nieużywany.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Bura']A jak się mają trymery Karlie do orginału?? Na przykład ten:
[URL]http://www.swistak.pl/aukcje/2593690,TRYMER-DLA-PSA-UNIWERSAL-STAR-8-rzadki-zab-KARLIE.html[/URL]

Nie mam kasy na orginał za to mam Malamuta który zaczyna się sypać...[/quote]


ja nie polecam - tymi ktore mialam w rece mozna sobie bylo psa poglaskac lub podrapac za uchem :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

nie znam się zupełnie na strzyżeniu psów ale czy są jakieś grzebienie czy coś w tym stylu, którymi można tak jakby skrócić włos okrywowy? Bo z tego co zrozumiałam, to trymery są do podszerstka. A moja starsza suka - 13 lat ma - wygląda teraz już jak szczotka do kibla, bo okrywowe sterczą każdy w inną stronę. A chciałabym oprócz podszerstka zrobić coś z okrywowymi - żeby były gładsze, krótsze i nie tak szorstkie.

Link to comment
Share on other sites

palcami to właśnie się nie udaje ;) bo psicy się to wcale nie podoba a włosy są zakorzenione, tylko że sterczą jak się tylko da :)
Ja mam filcak jak się okazało, w takim razie dokupię trymer i mam nadzieję, że suka przestanie wyglądać jak nieszczęście futrzane ;D

a czy popularnie dostępne trymery np trixie zdają egzamin? Bo tylko takie cusie u mnie widziałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bura']A jak się mają trymery Karlie do orginału?? Na przykład ten:
[URL]http://www.swistak.pl/aukcje/2593690,TRYMER-DLA-PSA-UNIWERSAL-STAR-8-rzadki-zab-KARLIE.html[/URL]

Nie mam kasy na orginał za to mam Malamuta który zaczyna się sypać...[/quote]ja jestem zdania-z własnego doswiadczenia-ze trymer karlie,trixie zamiast wchodzic w włos to sie slizga po nim:roll:a jak juz złapie to wyrywa włos z cebulką a nie przycina .kupujac taki sprzet bedzie wiecej lezał w szufladzie tak jak u mnie hahaha .lepiej kupic raz a porzadnie i z głowy na wiele lat zwłaszcza ze jak za xx lat stępi sie lub cokolwiek sie stanie mozna dokupic samo ostrze do rączki i wymienic..ale mars jest według mnie najlepszy a próbowałam wielu:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx']ja jestem zdania-z własnego doswiadczenia-ze trymer karlie,trixie zamiast wchodzic w włos to sie slizga po nim:roll:a jak juz złapie to wyrywa włos z cebulką a nie przycina .kupujac taki sprzet bedzie wiecej lezał w szufladzie tak jak u mnie hahaha .lepiej kupic raz a porzadnie i z głowy na wiele lat zwłaszcza ze jak za xx lat stępi sie lub cokolwiek sie stanie mozna dokupic samo ostrze do rączki i wymienic..ale mars jest według mnie najlepszy a próbowałam wielu:cool1:[/quote]
Mam ten trymer z Trixie od jakiegoś czasu i jest świetny. U nas się sprawdza i doskonale wyjmuje podszerstek. Ja jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

mój filcak z trixie też super wyjmuje podszerstek. Ale tego marsa chyba kupię, bo widziałam fajną ofertę. Bo potrzebuję ten okrywowy doprowadzić do porządku :D mój pies wygląda jak beczka z takimi kłakami albo szczotka a wbrew pozorom ona ma talię i szyję :D

Link to comment
Share on other sites

hm jak sie wpisze na allegro filcak trixie to wychodzi takie coś, jak ja mam. I nigdy nie zdarzyło mi się, żeby psu coś się stało. A z efektów jestem całkiem zadowolona. Czy nazwa jest poprawna - nie wiem :) A nazwę furminator pierwszy raz słyszę i brzmi ona groźnie ;)

a czy model trymera coat king home tez pomaga z okrywowym? Bo inna oferte udalo mi sie przegapic na aukcjach :(

Link to comment
Share on other sites

ale nie wiem, czy furminator się nada na półmalamuta (a pół ON). Wyczytałam, że nie za bardzo :P
może jestem upierdliwa ale czytam i czytam info i jakoś nie mogę zdecydowac co lepsze dla takiego psiaka. Furminator czy trymer haczykowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...