Jump to content
Dogomania

Viza się odnalazła! - z przychówkiem... szukamy DS dla 6 dzikich szczeniąt


Kuna

Recommended Posts

  • Replies 738
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam.
Po dwóch latach od zaginięcia Viza dokończyła to co było powodem jej bycia na wystawie w Sopocie. Przerwanego całą tą historią opisaną na wątku. Uzyskała ocenę obniżoną za zachowanie na ringu (była przerażona ale i bardzo grzeczna),jednak wystarczającą do uzyskania swoich uprawnień hodowlanych, które były jej potrzebne dwa lata wcześniej. Będę mieć wkrótce przyjemność dostarczyć do związku honorowo trzeci, ten brakujący do dnia dzisiejszego dokument. Nie obyło się bez przykrego incydentu w przeddzień wystawy kiedy nie otrzymałem zgody od jednego Pana organizatora tej imprezy na wjazd samochodem z Vizą bliżej ringu co ograniczyłby jej stres przejścia długiego odcinka drogi w tłumie. Wszystko było uzgodnione i załatwione wcześniej jak należy i co było istotnym warunkiem podjęcia decyzji wystawienia Vizy w tym roku wogóle. Ale jeden bardzo ważny gość reprezentując zarząd organizacji której placę skladki od kilkunastu lat udowodnił czym jest ona naprawdę kpiąc sobie z mojej argumentacji w której przytaczałem całą historię Vizy. Wjechaliśmy jednak w następnym dniu na teren wystawy wcześnie rano i dzięki ludziom dobrego serca podjechaliśmy dosyć blisko. Daliśmy radę, wystawiliśmy też pozostale psy, zgarnęlismy nagrody z podium honorowego (weteran Velho) i do domu. I to byłoby już chyba wszystko na temat Vizy...psa którego historia jednych wzruszyła, innych nie...ale nie to jest było i jest najważniejsze...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...