Jump to content
Dogomania

pigmentacja oczu


a.a.nowicka

Recommended Posts

Witam!
Jestem właścicielką 2,5 miesięcznej suczki Jack Russell Terrier i w jednym oczku ma ona niewypigmentowane powieki.
Moje pytanie brzmi - do jakiego wieku zmienia się pigmentacja u szczeniąt? Czy jest szansa, że powieki zmienią jeszcze kolor?
Z góry dziękuję za odpowiedź!!
Aga

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='a.a.nowicka']Witam!
Jestem właścicielką 2,5 miesięcznej suczki Jack Russell Terrier i w jednym oczku ma ona niewypigmentowane powieki.
Moje pytanie brzmi - do jakiego wieku zmienia się pigmentacja u szczeniąt? Czy jest szansa, że powieki zmienią jeszcze kolor?
Z góry dziękuję za odpowiedź!!
Aga[/quote]
jeżeli suczka nie ma akurat przy tym oku żadnej łatki, oko może być niewypigmentowne, ale tez niekoniecznie- myślę że do ok. 10 miesiąca powinno być wszystko jasne;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 6 months later...

a ja mam pytanie o czekoladowe labki. Nie hoduję tego koloru więc niezbyt dużo wiem o nich.
Otoż - pytanie zadał mi przyszly właściciel czekoladowego labka a ja nie umiałam mu odpowiedzieć, ale sama jestem ciekawa jak to jest.
Chodzi o pigment oka u czekoladowego labka. Pies młody, nie wiem dokladnie w jakim wieku, ale powiedzmy, ze 3-4 miesięczny. Źrenica oka ma jaśniejszą obwódkę, tęczówka będzie na pewno brązowa. I czy ta obwódka ściemnieje? Czy jest to wada dyskwalifikacyjna?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...