Jump to content
Dogomania

USG - stwierdzenie ciąży


tongue

Recommended Posts

[quote name='Kreska-K5']Buuuu... a mi dziś smutno bardzo :( wczoraj bylysmy zrobic USG (29 dzien od ostatniejgo krycia) i jest pusto :(( łudzę się ze moze jakis jeden maluszek sie schował pod zebrami bo jakbym miala stwierdzic ciaze po jej zachowaniu to wyglada na TAK...miziasta sie zrobila strasznie, duzo śpi, nawet miala chwilowe 1,5 dniowe zalamanie apetytu i dosc dziwne lękliwe zachowanie, cycuszki delikatnie zarózowione ale moze to urojona:( W poprzedniej ciazy wet diagnozowal w 24 dniu i roilo sie od bijacych serduszek....

pozdr[/QUOTE]

Nie załamuj się. U mojej suni dwa USG, obmacywanie przez vet i test ciążowy z krwi wskazywały że ciaży nie ma. Vet dawał mi 100% że sunia nie zaszła. A ciąża była tzn jest bo czekam na rozwiązanie :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

My jesteśmy półtora tygodnia od krycia , więc jeszcze nikt nic nie wie :)
Tylko Marysia nigdy nie zmienia się jakoś diametralnie , bo jest garda często na żarcie , przytulaśna i do rozwiązania aktywna fizycznie.

Trzymamy kciuki za wszystkich i trzymajcie kciuki za nas.

Kreska , jeszcze za pare dni powtórz USG , tak dla pewności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja mam nietypową sytuację, pierwsze USG zrobione w 30 dniu od pierwszego krycia, ciężko było znaleźć, ale jest 1 szczenię, ale nie widać serca.

 

wczoraj powtórka usg 37 dzień, szczenię widoczne od razu, większe, serca nadal brak.

 

Miał ktoś takie doświadczenie?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 years later...

Witam serdecznie. Dziś byłam na USG mojej buldożki. Dokładnie jest 42 dni od krycia. Na USG weterynarz niestety nic nie znalazł. Suka jednak bardzo się uspokoiła, ma powiększone gruczoły, częściej oddaje mocz.... 

Czy to oznacza że jednak może być w ciąży czy raczej nie ma takiej możliwości?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...