Jump to content
Dogomania

Kuruś- już może oddychać ale nie odetchnąć z ulgą- wciąż czeka na dom :(


Recommended Posts

[quote name='gibon301']a może zrobić mu allegro cegiełkowe?[/quote]

może wstrzymajmy sie do jutra, ustalimy wszystko z naszymi wetami... Wtedy będzie można sklecić konkretny tekst :cool3:
Teraz widze, że nie ma rzeczy nie możliwych z dogomaniakami i ta operacja za 2000 zł staje się coraz bardziej realana ;)
Przypuszczam, że Sandra też się dorzuci...
Ode mnie poki co 100 zł tyle mogę na dzień dzisiejszy na Kurusia zadeklarować....
Czyli na 100% bedziemy mieli:
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
50 zł - Asia_Klero
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
no i plus Dona20, Madzia Sz. i kilka innych osób, które będę mogly się dorzucić... To już jest sporo! Bedzie dobrze, musi być ;) W końcu Kuruś i chce żyć:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halbina']dorzucę, ale dopiero we wrześniu... :oops:[/quote]
każda kwota bardzo ważna :loveu:

[quote name='sara_rokitnica']allegro cegiełkowe to świetny pomysł! jestem jak najbardziej za! :D
konto już dopisuję do pierwszego postu :)[/quote]

[quote name='__Lara']Ale allegro cegiełkowe radzę robić na Fundację, a tu nie ma narazie żadnej Fundacji, która przejęła by psiaka pod opiekę.[/quote]

ma ktoś jakis pomysł? bo ja to się na tym totalnie nie znam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']bede ci Mysiu pisała jak dostane cos od znajomych na konto to wtedy bedziez dopisywac:loveu:[/quote]
jasne ;)

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
50 zł - Asia_Klero
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz.
- Łukasz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gibon301']a czy tutaj jakiś toz nie mógłby pomóc? jaknpw krakowie (tzn jeśli chodzi o 'firmowanie'aukcji)?
ja oczywiście psiaka też wspomogę finansowo.[/quote]

schronisko jest TOZ-owskie i z tym nie było by problemu, tylko mi napisz co i jak :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ciotki, chodzi o to żeby nie zbierać kasy na konto prywatne, bo ktoś zrobi wiecie, donos do Us i nie będzie ciekawie. Dlatego wpłaty muszą mieć charakter darowizn, na konto Fundacji. Tak będzie bezpieczniej.

A Toz opiekujący się schroniskiem chyba ma konto?

Link to comment
Share on other sites

[B]DEKLARACJE:[/B]
100 zł - Mysia_
50 zł - lena13
50 zł - sara_rokitnica
70 zł - Asia_Klero (z mamą i jej kolezanką)
50 zł - Kuba od Asi
50 zł - Anijkaa
- __Lara
- Halbina (we wrześniu)
- dona20
- Madzia Sz. (wolontariuszka)
- Łukasz (były pracownik schroniska)
- gibon301
- funia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ciotki, chodzi o to żeby nie zbierać kasy na konto prywatne, bo ktoś zrobi wiecie, donos do Us i nie będzie ciekawie. Dlatego wpłaty muszą mieć charakter darowizn, na konto Fundacji. Tak będzie bezpieczniej.[/quote]

czyli rozumię, że musiało by być podane konto TOZ o/Zabrze, które jest administratorem zabrzanskiego schroniska? ;) wtedy tylko trzeba by było pisać juz na 100% w tytule przelewu, że na operację Kurusia i od kogo, bo juz nie chciałabym za wielkiego zamętu robić naszej sekretarce, która sie tym zajmuje :eviltong: Postaram się jutro zorientować co i jak, czy nie mialbby nikt nic przeciwko....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']czyli rozumię, że musiało by być podane konto TOZ o/Zabrze, które jest administratorem zabrzanskiego schroniska? ;) wtedy tylko trzeba by było pisać juz na 100% w tytule przelewu, że na operację Kurusia i od kogo, bo juz nie chciałabym za wielkiego zamętu robić naszej sekretarce, która sie tym zajmuje :eviltong: Postaram się jutro zorientować co i jak, czy nie mialbby nikt nic przeciwko....[/quote]

Dokładnie, myślę, że tak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']w sumie na hotelik tez zbiera sie na prywatne konto ale jesli by sie dało na TOZ to w sumie byloby dobrze.Jakby cos doszlo na podane konto to przelejemy to na TOZ.Tylko,ze trzeba dokladnie wiedziec ile tych pieniedzy jest zeby sie zamieszanie nie zrobilo;)[/quote]

Ale zbieranie na hotelik to tylko udostępnianie konta. Pieniądze na koncie nie są nasze, tylko nimi dysponujemy. A na allegro cegiełkowym sprzedajemy dyplomy, a dla us to znaczy = dochód, z ktorego trzeba się rozliczać. Z dochodu nie musi się rozliczać Fundacja, która przyjmuje wpłaty jako darowizny.

Link to comment
Share on other sites

nie lubię tak się rozdrabniać, ale może zbierajmy tą kasę też na konto podane w pierwszym poście? i jeśli TOZ użyczy nam swojego konta to tylko te wpłaty z Allegro bym tam szły? nie chciałabym im robić za dużo dodatkowej roboty :oops: jak myślicie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...