Jump to content
Dogomania

Yorki znalezione/zaginione


Magda

Recommended Posts

ROZPOWSZECHNIAJCIE i SZUKAJCIE ze mną!!!!!!!!!!

dnia 4.07.2014 ( piątek, nie ma jej już 5 dni!) Zaginęła Moja Córcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [B]ZAZA Kamyki FCI[/B] - w Kleszczelach, dwuletnia suczka Yorka Tatuaż: [B]A716, czip. 616093400006318[/B], blizna po sterylizacji zprzed 3 tygodni. tel. 668 275 042, 85 6557 200, praca: 85 6551470.
[U]Jest to droga na Bielsk Podlaski, Drohiczyn, Hajnówke [/U]- jeżeli ktokolwiek coś o niej wie prosimy o kontakt do właścicielki lub do mnie 503-77-91-61 [URL="https://www.facebook.com/krystyna.bielinska.54#"]Zobacz więcej[/URL][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/p180x540/10518653_732298560165077_702620402570927879_n.jpg[/IMG]

Edited by didi-d5
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam, nie wiem gdzie mam o tym napisać i gdzie to zgłosić, ale martwi mnie jedna sprzedawczyni na alegratce, od której pare lat temu zakupiła Yorka moja znajoma. Ta sprzedawczyni ciągle regularnie od paru lat sprzedaje tylko i wyłącznie dorosłe psy rasy York. I zawsze umawia się ze swoim klientem gdzieś pod kościołem bądź w innym publicznym miejscu. Zawsze pojawia się nie wiadomo skąd na nogach i niesie psa w torbie po czym wsiada do auta klienta i sprzedaje psa. Wiem to, ponieważ sama osobiście spotkałam się z nią na parkingu pod kosciolem, bo tak mi kazała i przyniosła sunię (całą w łupieżu, chudziutką, bardzo podobną jak na oferowanej aukcji, ale jednak nie tą samą). Pytała czy chcę z rodowodem czy bez. Powiedziałam, że z rodowodem to odpowiedziała, że musi go wyrobić i da mi za tydzień a ja doślę jej 1/4 kwoty. Zrezygnowałam z zakupu, ponieważ chciałam tylko ją sprawdzić. Znajoma jednak nie wiedząc kilka miesięcy wcześniej zakupiła sunię z rodowodem YOREX na który czekała tydzień. Sunię również sprzedała na parkingu, zaniedbaną, chudą. Obawiamy się, ze może ona kradnie psy i sprzedaje. Ostatnio ogłoszenia daje z Wlocławka a my spotkałyśmy się z nią w Bibiannie w okolicach Koła pod tym samym kościołem. Przyszła z tą samą torbą w panterkę. Coś tu jest nie tak, bo regularnie ma dorosłe psy na sprzedaż. Bardzo proszę o odpowiedź gdzie to zgłosić. Może ludzie szukają swoich psów a ona perfidnie je sprzedaje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...