Jump to content
Dogomania

Apel - Kalendarz - szukam Dogomaniakow z psami


Wind

Recommended Posts

[b]Kochani,[/b]

Z inicjatywy Dogomanikow ruszyly prace nad Dogomaniackim Kalendarzem na rok 2006, z ktorego [b]CALY[/b] dochod ma zasilic jedno, wybrane [b]Schronisko[/b].
Wszyscy wiemy, jak wazna jest kazda pomoc na rzecz bezdomnych zwierzat, oraz Schronisk, ktore utrzymuja sie tylko z pieniedzy i datkow ludzi dobrej woli.
Wszyscy tez wiemy, ze pieniadze to nie wszystko, a prawdziwe ukojenie dla psich, bezpanskich serc daje dopiero nowa, wspaniala Rodzina.

Dlatego tez, ten NASZ KALENDARZ ma spelnic dwie funkcje:

- pomoc zebrac pieniadze dla Schroniska

oraz

- pokazac, ze kazdy Schroniskowy pies moze byc szczesliwy i moze dac szczescie wybranemu czlowiekowi.

Tak sie zlozylo, ze to ja bede robic zdjecia do Kalendarza :-) Postaram sie uzyc calej swojej wiedzy i kreatywnosci do tego, aby jak najlepiej zobrazowac psie zycie po szczesliwej adopcji :-).
[b]Jednak bez WASZEJ pomocy sie nie obedzie[/b].

[b]Kochani,[/b]

Szukam Dogomaniakow, najlepiej z Warszawy lub okolic, ktorzy adoptowali psy ze Schroniska, a ktorzy chcieliby sie znalezc na kartach naszego przedsiewziecia. Szukam psow i wlascicieli w kazdym wieku i plci. Psy mieszance, polrasowce, rasowce, wlasciciele mlodzi i wiekowi, samotni lub posiadajacy duze Rodziny ... szukam tych wszystkich, ktorzy posiadaja wielkie serca dla bezdomnosci psow.

Zglaszajcie sie Kochani, bez Was ten Kalendarz nie powstanie.
Czekam na Wasze maile zawierajace zdjecia i krotkie opisy.

Na zakonczenie topik o
[url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=22002&start=0]Kalendarzu[/url]
oraz czesc mojego [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=20553&start=0]Portfolio[/url] , raczej malo zwiazane z psami, bardziej z Dogomaniakami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 225
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja mam mojego kochanego Barusia - wprawdzie nie był w schronisku, ale został wyrzucony z samochodu, skrajnie wyczerpanego po wielu miesiacach uratowała pewna pani, a ja go przygarnęłam i wyleczyłam. Czy to też się liczy? :wink:
Jak tak, to ja i Baryła jesteśmy do dyspozycji...

Link to comment
Share on other sites

i ja tez :)

Moja najwspanialsza Fibi jest z Jozefowa. Jestem w niej tak zakochana ze gdy patrze w jej oczy i mysle ze siedziala za kratami, to do dzis placze.

dzieki niej zaczelam jezdzic do schroniska i pomagac innym zwierzakom, choc myslalam ze juz nigdy sie tam nie pojawie!

Tez przesle zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

[b]Kochani,[/b]

Czekam wiec na Wasze maile z fotkami psiakow i ewentualnie z fotkami Waszymi :-) Jest mi to niezbedne, abym mogla poukladac w glowie koncepcje zdjec do kalendarza :-)

I jeszcze jedno. Jesli juz padnie wybor na jakas pare i gdyby wlascicielka/wlasciciel psiaka byl nieletni to konieczne jest ZEZWOLENIE RODZICOW na publikacje wizerunku nieletniego w kalendarzu :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][b]Kochani,[/b]

Czekam wiec na Wasze maile z fotkami psiakow i ewentualnie z fotkami Waszymi :-) Jest mi to niezbedne, abym mogla poukladac w glowie koncepcje zdjec do kalendarza :-)

I jeszcze jedno. Jesli juz padnie wybor na jakas pare i gdyby wlascicielka/wlasciciel psiaka byl nieletni to konieczne jest ZEZWOLENIE RODZICOW na publikacje wizerunku nieletniego w kalendarzu :-)[/quote]

jestem letnia :wink: i już przesłałąm zdjęcia
się nam marzy kariera medialna :wink:

Link to comment
Share on other sites

Coś komputer ostatnio mi szwankuje. Wklejam Ci tak 2 zdjecia, byś mogła obaczyć, czy Brena przyda Ci się w Twojej wizji:

[img]http://img51.exs.cx/img51/3173/obraz0604vq.jpg[/img]


[img]http://img195.exs.cx/img195/6083/dg17ys.jpg[/img]

Co do pańci Brenki, ona już nie jest fotogeniczna i na zdjecia się nie nadaje :wink:

Link to comment
Share on other sites

[b]doddy,[/b]

Pancia musi byc! Przeciez wiesz jaki jest zamysl! :-) To czlowiek adoptuje psiaki i to miedzy nim a psem nawiazuje sie szczegolna wiez, ktora mozna pokazac na zdjeciach :-)
Dawaj wiec te swoje foty! :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[b]Kochani,[/b]

Do niektorych z Was (tych ktorzy zglosili sie najwczesniej) wyslalam dzisiaj maila z zapytaniem czy macie czas (czwartek lub piatek) na probne zdjecia do Kalendarza.
Najlepszym miejscem spotkania bylby Pola Mokotowskie (ale tylko wtedy, gdy bedzie ladna, sloneczna pogoda).
Bardzo prosze przeslijcie mi Wasze odpowiedzi :-)

Pozostalych, ktorzy sie jeszcze czaja zachecam do wyslania swojego zgloszenia do Kalendarza. :-) :-)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...