Jump to content
Dogomania

Technik Weterynarii - Avangarda Katowice


Daja_

Recommended Posts

[quote name='Daja_']
Burek,myślę że nikogo tutaj nie przestraszysz,oczywiście jeżeli masz racje,to dziękujemy za przestrogę,ale nikt przez Twoje zdania na pewno nie zrezygnuje z nauki,to jest nasz wybór i myślę że nie ma sensu nam go "uprzykrzać"

z Mojej strony to wszystko,miłego dnia:evil_lol:
[/quote]

Przepraszam Daja, nie chcę nikomu niczego uprzykrzać;) Tak jak już pisałam po prostu ktoś na początku wątku prosił o opinię;) Wiem również, że to wasz wybór i cieszy mnie ogromnie fakt, że są ludzie którzy zwierzakami chcą się zajmować;) A szkołę ocenicie za jakiś czas sami i mam nadzieję, że szkoła poprawi się na tyle, że będziecie zadowoleni;) Pozdrawiam;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 533
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daja_'][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6237/lekcje.jpg[/IMG]

Miłego dnia :angryy:
szczególnie niedzieli :angryy:[/quote]


Eeee a co z referatem z anatomii? Musi być na te zajecia, czy na przyszłe?
A w niedzielę sobie przynajmniej pośpimy przy zestresowanym wykladowcy ]:->

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daja_']loooolll?
jak na te? miało być za miesiąc ![/QUOTE]

Ale w wypadku kiedy to by bylo teraz to byłoby nie fair :/
To nie nasza wina, ze nas tak poxno poifnormowali o planie :/ Mam taki zapier*** w pracy, że nie miałabym kiedy napisać, myślałam, że w weekend przyszły nad tym przysiade, a tak to co? Nic jeszcze nie mam...

Link to comment
Share on other sites

hahahaha xD
ja jeszcze nawet zeszytu nie przepisałam, nie mówiąc już o referacie ;P

Przykro mi, ale raczej tego nie napiszę... jak zapewne większa połowa uczniów. A ta babka jest taka spoko, że zrozumie...sama nam mówiła, że najwcześniej to będziemy mieć zajęcia za jakiś miesiąc, a to że my o planie dowiedzieliśmy się dwa dni wcześniej działa tylko na naszą korzyść.

Link to comment
Share on other sites

a ja tak niesmiało zapytam, czy mogłby ktos napisac konkretnie co mamy w tym referacie poruszyc, bo jeno zdażyłam zapisac ze:tk. płynna, limfa, osocze dokładnie, el. morfotyczne, rodz limfocytów, róznoce miedzy psem , kotem swineczka, koniem, krowa, i tyle, wiem ze robie pajaca z siebie ale plisss, chyba mi cos umkneło:oops:
zreszta jak zwykle

Link to comment
Share on other sites

[quote name='muro']a ja tak niesmiało zapytam, czy mogłby ktos napisac konkretnie co mamy w tym referacie poruszyc[/QUOTE]

Z tego co zapamiętałam, to mamy poruszyć wszystko, co tylko na ten temat znajdziemy. Referat najczęsciej ma TEMAT, który trzeba jak najdokładniej rozwinąć.

Z moich bazgrołów wyczytałam, że można zajrzeć do histologii i cytologii zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Ale babka powiedziala, że referat ma byc na kartkę A4, czyli tak naprawde mieszcza sie podstaowe informacje i wcale nie wszytsko co się znajdzie. Ja juz napisałam, wybranie naprawde podstawowych informacji wiele mi zajęło, wiele tez istotnych rzeczy musiałam pominac, żeby zmiescić się na wyznaczonej ilości miejsca... Schematów też ządnych nie dodalam. Czy ktoś znalazł tabele porównawcze składników morfotycznych u przestawicieli rożnych gatunków?

Zamiast w pracy pracowac to referaty pisze i na dogo siedze... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...