Jump to content
Dogomania

kregoslup jamnisi - pilne !!!


lamia

Recommended Posts

witam

nie wiedzialam gdzie napisac, wiec pomyslalam, ze moze tutaj cos skrobne, chcialam zapytac czy ktos cos wie na temat implantow w kregoslupie jamnikow? mam malucha miniaturke i ma dopiero 4 latka, wiec za wszelka cene chce mu przedluzyc zycie jak sie tylko da, nie wazne koszty itd, szukam tylko jakiegos konataktu..

pozdraiwam

Link to comment
Share on other sites

Witam,jestem nowym uzytkownikiem na tym forum.Mam jamnika w wieku 5 lat i już od roku ma problem z kregosłupem.Chodziłam do różnych specjalistów i nie było dobrej poprawy.Jednak znalazłam specjaliste,który zajmuje sie tylko z problemami kregosłupa u psow i kotów.Byłam i widziałam co potrafi zrobić....Naciąga i nastawia itp.z kreami(kregosłupem).Mam jechac za 4 dni na kontynuacje.Jak narazie po ostatniej wizycie moj pies nie bierze środków przeciwbólowych.Jest to lekarz weterynarii BOGDAN SEKULA,przyjmuje za wrocławiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

nei ma na to reguły. To sprawa indywidulana. Moja jamnica od 15 lat sama chodzi po schodach, sama wskakuje na kanapy, fotele i nigdy nie miała problemów z kręgosłupem, zaś druga jamnica całe życie jeździła windą, dużo pływała, spacerowała, była noszona po schodach i przeżyła już 3 paraliże.
Nie ma reguły, wszystko może się zdarzyć.,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...