Jump to content
Dogomania

Bullmastiff (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aurelia

Recommended Posts

Dzien dobry!

Tu mowi Ida Marcowa.
Po pierwsze. Drogie Panie Krystyno i Elu! Biorac pod uwage Wasz natretnie dydaktyczny ton, jaki przyjelyscie w Waszych wypowiedziach na forum, nie umiem i nie chce uzywac bardziej zazylych form kontaktu z Wami. Same wszak piszecie, ze jestescie "wybitne" (no, no, co za skromnosc...).
Po drugie. Jak nie znacie wzorca, obowiazujacych tendencji, trendow hodowlanych - to o czym Wy chcecie rozmawiac?
Po trzecie. Fakt, jestem zlosliwa. Ale za to Pani Elzbieta jest nieuprzejma, a co najgorsze - lubuje sie tym. Te jej odzywki, wziete z Wilde'a, te komentarze o "normalnych" czy "nienormalnych"... Spadla Pani pewnego dnia z niebo, nie przeczytala, o co dokladnie chodzi, osadzila kilka osob (do spolki z pania Krystyna, oczywiscie), orzekla wyrok, zaswiecila blaskiem oczytania i ... w efekcie zabila watek. Bo czyz nie? Nie ma juz dyskusji o pieskach. Jest jakies piwko, duuuuuuzo popcornu i ton, pelen wyzszosci.
Tak to odbieram. Oczywiscie, nie musicie Panie nic z tym robic.

Pozdrawiam,

Ida Marcowa

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tu jeszcze raz Ida Marcowa, tylko na chwileczke,

Za pozwoleniem, droga Pani Krystyno - jakze tu przejsc do porzadku dziennego nad pewnymi Pani wypowiedziami.... Przypomniec? Prosze bardzo. Prosze wejsc do watku "Buldozki", konkretnie: "Ostatnie pozegnanie" . Pani wypowiedz z dnia 7 wrzesnia, nadana o 00:39 mowi wiele... I to jeszcze na takim watku.... :o
Jakze szybko osadzila Pani towarzystwo! A jakie wyczucie, kto jest dobry,a kto zly...

Pozdrawiam,

Ida Marcowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida_marcowa']Tu jeszcze raz Ida Marcowa, tylko na chwileczke,

Za pozwoleniem, droga Pani Krystyno - jakze tu przejsc do porzadku dziennego nad pewnymi Pani wypowiedziami.... Przypomniec? Prosze bardzo. Prosze wejsc do watku "Buldozki", konkretnie: "Ostatnie pozegnanie" . Pani wypowiedz z dnia 7 wrzesnia, nadana o 00:39 mowi wiele... I to jeszcze na takim watku.... :o
Jakze szybko osadzila Pani towarzystwo! A jakie wyczucie, kto jest dobry,a kto zly...

Pozdrawiam[/quote],Całkowicie zle zrozumiała mnie Pani, nie wiem , co za ostatnie pożegnanie, Czy Pani nie myli mnie z kimś innym. I dlaczego identyfikuje mnie Pani z innymi osobami. Pani chyba b. lubi się kłócić. A ja osobiście jak Pani widziała chciałam sprawę zakończyć sympatycznie, a nie mogę odpowiadać za innych, no i wogóle nie lubię si kłócić, więc podajmy sobie ręce i skończmy z tym. Ja się przedstawiłam, a rozmawiam z cieniem, który mnie dobrze zna a ja nie wiem z kim mam do czynienia. Jeśli mnie Pani krytykuje, to zgodnie z regulaminem forum proszę się przedstawić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ava']Chyba jednak z nikim Pani nie pomylono. Oto link to tego tematu
[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=26788[/url][/quote]Faktycznie. Zaszła pomyłka i niestosownie się zachowałam, bo rozmawiałam na inny temat, niż ten, który był w topiku - co ma piernik do wiatraka??????????

Link to comment
Share on other sites

Ido
Krysia nigdy nie napisałaby , że jest wybitna , jest zbyt skromna , w przeciwieństwie do mnie.
Nie mam ochoty, na bardziej zażyłe kontakty z Tobą ( lubię ludzi czarujacych).Zwracam się do Ciebie na Ty , bo wszyscy na Forum tak się do siebie zwracają .
Tekstem o wzorcu rozbiłaś mnie. To szczyt Twojej wiedzy o rasie ?
Chyba ludzie nie kontynuują tematu przez Ciebie nadanego , bo wbrew pozorom mało jest na Forum pieniaczy i plotkarzy.
Wszystko zostało powiedziane.
Chcesz hodowcę , którego uważasz za winnego zlustrować, a potem spalić na stosie?
O co Ci chodzi ? Masz pretensje, że ktoś się nie zgadza na takie traktowanie innych , że dla kogoś człowiek może stanowić najwyższą wartość , nawet jeśli popełnia błędy ?
Każdą wiadomość można odpowiednio przekazać , w sposób rzeczowy i wiarygodny.
Ty zrobiłaś to ohydnie.
Rozumiem , że zlustrowałaś już nasze posty na dogomanii i Krysi się dostało , czyżbyś nie znalazła niczego kompromitujacego na mnie ?
Z Twoich postów nie dowiedziałam się niczego o bulmastifach , padają tylko słowa- hasła : trendy , tendencje , wzorzec. Po prostu kicha.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Ido
Krysia nigdy nie napisałaby , że jest wybitna , jest zbyt skromna , w przeciwieństwie do mnie.
Nie mam ochoty, na bardziej zażyłe kontakty z Tobą ( lubię ludzi czarujacych).Zwracam się do Ciebie na Ty , bo wszyscy na Forum tak się do siebie zwracają .
Tekstem o wzorcu rozbiłaś mnie. To szczyt Twojej wiedzy o rasie ?
Chyba ludzie nie kontynuują tematu przez Ciebie nadanego , bo wbrew pozorom mało jest na Forum pieniaczy i plotkarzy.
Wszystko zostało powiedziane.
Chcesz hodowcę , którego uważasz za winnego zlustrować, a potem spalić na stosie?
O co Ci chodzi ? Masz pretensje, że ktoś się nie zgadza na takie traktowanie innych.
Że dla kogoś człowiek może stanowić najwyższą wartość , nawet jeśli popełnia błędy ?
Każdą wiadomość można odpowiednio przekazać , w sposób rzeczowy i wiarygodny.
Ty zrobiłaś to ohydnie.
Rozumiem , że zlustrowałaś już nasze posty na dogomanii i Krysi się dostało , czyżbyś nie znalazła niczego kompromitujacego na mnie ?
Z Twoich postów nie dowiedziałam się niczego o bulmastifach , padają tylko jako hasła słowa trendy , tendencje , wzorzec.Po prostu kicha.[/quote] Nie potrzebuję adwokatów. Najlepiej bedzie jesli każdy będzie mówił za siebie. Ja ni jestem małą dziewczynką i sama potrafię wyrazić to co myślę, a taki górnolotny adwokat nie jest mi potrzebny. Myślę, że w końcu ddogadamy się z Idą Marcową, a Ty tylko nam w tym przeszkadzasz i dolewasz oliwy do ognia niewiadomo poco.


To co te "Panie" znalazły, to zwykła pomyłka skontrowana przez naszą Beatkę. Pozdrawiam. Was wszystkie i podajmy sobie ręce na zgodę, bo ta alsza dyskusa nie ma żadneo sensu i nikomu dobrze nie służy

Link to comment
Share on other sites

Bulmastiff wydaje mi się psem idealnym , pod każdym względem.
Łączy w sobie te cechy które lubię , dużą masę , ludzką twarz i
wspaniałą psychikę.
Prawdopodobnie gdyby wolno mi było mieć tylko jednego psa, byłby nim właśnie bulmastiff.
Zaczynałam od molosów ( pierwszym moim rodowodowym psem była GRACJA z Kalinowej Doliny - dog niemiecki ) i pewnie skończę na molosach.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

to faktycznie dziwne,ze tak malo jest chetnych do porozmawiania o tej fantastycznej rasie...ja obecnie mam drugiego juz psa tej rasy i jestem zauroczony tymi psiakami...odsylam do galerii Atos to niestety ten poprzedni...zmarl 31.05.2005 niestety pokonala go choroba...RAK...a mial 8 i pol roku teraz mam mal,uszka pregowanego niespelna 5cio miesiecznego....i jest kochany jak malo ktory pies, aha chetnie podziele sie z Toba swimi doswiadczeniami o tytch pieskach...oczywiscie sa raczej praktyczne a nie ksaizkowe....i zdobyte po ponad 8 latach przebywania dzien w dzien z pieskiem tej rasy...pozdrawiam wszystkich milosnikow Bullmastiffow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moloska']bullki były piekne i w gole szalaly na wystawie.
byly prooporcjonalne i oczywiscie ladnie ulozone.
sa to piekne psy,szkoda tylko,ze ich tak malo jest.[/quote]Bo niestety Moloska, nie każdy ma warunki, aby je w domu trzymać, a w kenelu to nieszczęśliwe psy.

Link to comment
Share on other sites

Draczyn ale masz dziwne poglądy zobacz tu [url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=21004&start=60[/url]
Tam sa zdjecia moich suczek mieszkają w ze mną w mieszkaniu +golden mojej siostry,kot i fretka.
I uwierz mi napewno nie wygladają na nieszczęśliwe.
Tak samo jest z innymi duzymi psami.
Moja psiapsiuła w mieszkaniu trzyma dwa mastify angielskie i mastino.I jej psy też są radosne i niczego im nie brakuje.
To czy psy są szczęśliwe nie zależy od tego na ilu metrach mieszkaja.
Wystarczy im pełna miska , ruch na dworze i kochający własciciel.
Który głaszcze ,przytula i czsami nakrzyczy.
Są psy które mieszkaja w wielkich willach, własciciele maja forsy jak lodu,a pies jest tylko ozdobą.Czy myślisz że taki pies jest szczęśliwszy od moich ?
Bo ja niesadzę.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...