Jump to content
Dogomania

Bullmastiff (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aurelia

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzien dobry!

Tu mowi Ida Marcowa.
Wrocmy do tematu naszej dyskusji, a mianowicie do zasad. Ustalilismy juz tutaj, i chyba wszyscy sie zgodzili, ze obowiazuja rowne zasady dla wszystkich - w reklamie, dzialalnosci, itd... Nie bardzo wobec tego rozumiem nierownej postawy Admina (oby administrowal nam zdrowo!!! :D ) wobec uczestnikow naszego watku. Jesli sie nie myle, po glowie dostala Ava. A przeciez Ava nie krytykowala kogokolwiek... Zwrocila tylko uwage (w nienagannej zreszta formie) innej osobie, ze robi to, co jej samej niemile... W efekcie wiec powinny miec zwtrocona uwage obie. Aha, i ja tez sie domagam!!!
Wystawy warszawskie interesujace. Tak samo ten "pregus jak ze snu", widziany w sobote. A najbardziej interesujace, ze nie bylo zadnego pregusa zgloszonego na sobotnia wystawe...
Pozdrawiam serdecznie,

Ida Marcowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marek z Gromem']Ava specjalnie dla Ciebie
[b]3. Jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia oparta na Twoich osobistych doświadczeniach. Każda inna jest niewiarygodna, ponieważ może być nieprawdziwa. A jeśli krytykujesz kogoś/coś w sposób jednoznacznie identyfikujący (np. z pełnego imienia i nazwiska/pełnej nazwy), nie męcz się. To i tak moze zostac usunięte, bo dogomania anonimowej krytyki nie uznaje.
[/b]

[/quote]

Drogi Marku z Gromem - nie przedstawiam się, bo muszę pomyśleć czy jestem hodowcą, czy zachwyconym klientem swojej hodowli :roll:
Jak już podejmę decyzję będziesz pierwszą osobą, której się przedstawię skoro tak Ci na tym zależy :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida_marcowa']Wystawy warszawskie interesujace. Tak samo ten "pregus jak ze snu", widziany w sobote. A najbardziej interesujace, ze nie bylo zadnego pregusa zgloszonego na sobotnia wystawe... [/quote]
A czy ktokolwieknapiał, że pies byl wystawiany? :niewiem: Moż epo prostu sobie był na wystawie "towarzysko"?

Wiecie co, skoro już krytykujecie KONKRETNĄ hodowle i KONKRETNĄ osobę, to w dobrym tonie byłoby się również przedstawić... Ze nie wspone o tym, iz regulamin tego forum tak nakazuje...
Bo w przeciwnym razie rozsądny i BEZSTRONNY obserwator odnosi wrażenie, że jesteście osobami... niepoważnymi :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='ida_marcowa']Wystawy warszawskie interesujace. Tak samo ten "pregus jak ze snu", widziany w sobote. A najbardziej interesujace, ze nie bylo zadnego pregusa zgloszonego na sobotnia wystawe... [/quote]
A czy ktokolwieknapiał, że pies byl wystawiany? :niewiem: Moż epo prostu sobie był na wystawie "towarzysko"?

Wiecie co, skoro już krytykujecie KONKRETNĄ hodowle i KONKRETNĄ osobę, to w dobrym tonie byłoby się również przedstawić... Ze nie wspone o tym, iz regulamin tego forum tak nakazuje...
Bo w przeciwnym razie rozsądny i BEZSTRONNY obserwator odnosi wrażenie, że jesteście osobami... niepoważnymi :roll:[/quote]W pełni Cię popieram Asher. Ja znów tu weszłam z nadzieją, że zobacz jakieściekawe relacje z wystawy, zdjęcia itp i co zobaczyłam. Znów napaść na gościa wystawy, któy nie jest hodowcą i jak się zorientowałam nie ma jeszcze psa, tyko o nim marzy. Co o za topik ????????????????????

Link to comment
Share on other sites

Ido!!
Ja byłam w sobote w Warszawie i widziałam pieknego, pregowanego PSA.
Widac jestem totalnym ignorantem, bo dałabym się zabić, że to był bullmastiff. Nie miem, co insynuujesz? Że jestem NN w nowej odsłonie?
Kurczę, jeśli to nie byl bullmastiff, to co to było? Dziwnie się czuję - ide sprawdzić w katalogu wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry!

Tu mowi Ida Marcowa. Alez drogie towarzystwo, kto mowil, ze takiego psa nie bylo??? Mowie tylko, ze to straszny pech, ze ats nie zdolala zrobic zdjecia i ze trudno bedzie namierzyc psa, ktory nie byl zgloszony... A szkoda, ze takie piekne zwierze nie bylo wystawiane.... :cry:
I tyle. Zadnej insynuacji tu nie widze. A jezeli ktos uwaza inaczej - to juz jego problem....

Pozdrawiam,

Ida MArcowa

Link to comment
Share on other sites

Chyba w tym topic'u co kto nie powie - to jest dziwnie odbierane :-?

Marek z Gromem - proponuję, tutaj pozostawić info o bullmastifach, a założyć nowy 'Bullmatif- insynuacje' i w zalezności od treści postu, każdy będzie sobie wybierał 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tsode']Chyba w tym topic'u co kto nie powie - to jest dziwnie odbierane :-?

Marek z Gromem - proponuję, tutaj pozostawić info o bullmastifach, a założyć nowy 'Bullmatif- insynuacje' i w zalezności od treści postu, każdy będzie sobie wybierał 8)[/quote]Uważam ,że to wspanały pomysł. Może nreszcie będzie to opik o mastifach. Tylko coś dziwnie nie widzę tu miłośników rasy, którz mieliby ochotę porozmawiać o swoich ukochanych psach o ich osiągnięciach wystawowych , problemach hodowlanycch, a może jakieś fotki. Tego oczekujemy my odwiedzający ten topik-sympatycy

Link to comment
Share on other sites

Miłośnicy pewnie czekają na oczyszczenie atmosfery. Co może pewnie jeszcze potrwać, bo początki ten topic ma niezbyt chlubne. A zdjęcia już są - w moim pierwszym wpisie - jako link. Pręgus z wystawy klubowej oraz jeden bulek czerwony, jeden płowy, w ujęciu Effy z molosów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']Ido , Twoją wypowiedź odebrałam jako insynuacje.
Nie stanowi ona dla mnie większego problemu , bo i niby dlaczego .
Oskar Wilde podzielił ludzi na nudnych i czarujących . Ty z pewnością
czarująca nie jesteś.
Pozdrawiam
Elżbieta Rusos

Bulmastiffy są superanckie . Jak będę duża , też sobie takiego kupię.[/quote]A teraz na zakończenie trochę humoru, Ela, czyżbyś chciała być większa, chyba w przyszlym wcieleniu , a z idą marcową lepiej nie dyskutować, bo znów będzie wielka draka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher'][quote name='Draczyn']a z idą marcową lepiej nie dyskutować, bo znów będzie wielka draka[/quote]N to lecę po popcorn 8)

[img]http://www.spicewest.com/images/popcorn.gif[/img][/quote]No i koniecznie jakieś drinki, albo dobre piweczko :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elżbietarusos']W idy marcowe 44 p.n.e zamordowano Juliusza Cezara .
Draczyn to było dawno i nie ma chyba nic wspólnego z nasza Idą . Nie bój się, choć Twój strach zaczyna mi się udzialać. Idę także poodglądać zdjęcia bulmastifów.
Buziaczki[/quote]Faaktycznie, ksywka jest dobrze dobrana. Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry!

Tu mowi Ida Marcowa. Jakze sie ciesze, ze moja "ksywka" (aczkolwiek ja ne uzywam takiego slownictwa) tak sie Paniom podoba!!! Cieszy mnie Wasza radosc... :D :D :D
Ale mam propozycje: moze podyskutujemy o pieskach? O, mam na przyklad pytanie do Pan Elzbiety i Krystyny: Co drogie Panie sadzicie o masce tegorocznej zwyciezczyni Europy? Imienia nie podaje, bo na pewno to wiecie... Zajmijcie, prosze, stanowisko w duzej dyskusji, jaka przetoczyla sie na ten temat w Necie...
Albo jeszcze jedno. Jak skomentujecie kontrowersyjny werdykt w klasie championow (suki)? E, nie wierze, ze go nie znacie... Mam nadzieje, ze sie czegos od Was naucze o rasie... a nie tylko o tym, jak byc uroczym, badz nie. :wink:

Pozdrawiam,

Ida Marcowa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ida_marcowa']Dzien dobry!

Tu mowi Ida Marcowa. Jakze sie ciesze, ze moja "ksywka" (aczkolwiek ja ne uzywam takiego slownictwa) tak sie Paniom podoba!!! Cieszy mnie Wasza radosc... :D :D :D
Ale mam propozycje: moze podyskutujemy o pieskach? O, mam na przyklad pytanie do Pan Elzbiety i Krystyny: Co drogie Panie sadzicie o masce tegorocznej zwyciezczyni Europy? Imienia nie podaje, bo na pewno to wiecie... Zajmijcie, prosze, stanowisko w duzej dyskusji, jaka przetoczyla sie na ten temat w Necie...
Albo jeszcze jedno. Jak skomentujecie kontrowersyjny werdykt w klasie championow (suki)? E, nie wierze, ze go nie znacie... Mam nadzieje, ze sie czegos od Was naucze o rasie... a nie tylko o tym, jak byc uroczym, badz nie. :wink:[/quote]

Pozdrawiam, Jak zapewne wiesz na dogo nie ma pań i panów. Nie wiem o jaką rasę Ci chodzi, bo jeśli o mastify, to jestem sympatykiem, te psy okropnie mi się podobają, ale wzorca nigdy nie studiowałam, więc trudno mi jest dyskutowć na temat ocen sędziego. Interesują mnie mastify, jako piękne psy, ich harakter , przyzwyczajenia, zachowania, itp. Rownież pozdrawiam, już chyba wystarczy tych przepychanek

Link to comment
Share on other sites

Droga Ido
Nie ma powodu do zniecierpliwienia. Pytasz zapewne o maskę bulmastifki , podobnie jest pewnie z mistrzynią Europy(a tak na marginesie najbardziej podoba mi się maska ZORRO).
Obie z Krystyną jesteśmy wybitnymi specjalistkami w rasach ozdobnych-specjalizacja buldog francuski .
Ja o nich napisałam ksiażkę " Instrukcja obsługi buldożka francuskiego " , Krysia zaś jest w lepszej sytuacji , bo to o jej psach napisał książkę
" Buldogi Francuskie " Sytanisław Kuchlewski .
Na Waszym forum staramy się dowiedzieć czegoś o Waszych psach , ale jak na razie niewiele było informacji wartych uwagi , poza ploteczkami.
Ploteczki lubimy , ale na odpowiednim poziomie.
"Ksywka" to nie jest słowo powszechnie uważane za obelżywe .
To taki młodzieżowy zwrot zaczerpnięty z podkultury więziennej.
Krysia go zna , bo jest młodzieżowa z typie , ja zaś z racji wykonywanego zawodu - jestem kuratorem sądowym.
Wyluzuj , złość piękności szkodzi.
Krysiu kocham Cię za tego drugiego buldożka na dole.

Link to comment
Share on other sites

[quote]="elżbietarusos
Ja o nich napisałam ksiażkę " Instrukcja obsługi buldożka francuskiego " , Krysia zaś jest w lepszej sytuacji , bo to o jej psach napisał książkę
" Buldogi Francuskie " Sytanisław Kuchlewski[/quote] .Elu - tu muszę sprostować. Pan Kuchlewski nie napisał książki o moich buldożkach, tylko wogóle o buldożkach. Skożystał tylko częściowo z moich zdjęć i literatury, jaką na ten temat posiadałam. To nie była książka o moich psach. A ja nie cierpię pisać i mimo usilnych namów nigdy się do pisania żadnych książek nie paliłam i nie sądzę, abym się dała namówić. Najwyżej - jakiś artykuł i to wszystko. Nareszcie mogę robić to co lubię, więć nie zabieram się do pisania..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...