Jump to content
Dogomania

Jak długo czekaliście na przydomek?


Oluna

Recommended Posts

[quote name='Joasia-Opole']Ja czekałam miesiąc. Płaciłam 30 złoty w maju tego roku, zresztą na stronie internetowej naszego oddziału są wyszczególnione opłaty związkowe i właśnie taka kwota tam figuruje. [/quote]

To najwidoczniej każdy oddział sam ustala opłaty :-? Ja rejestrowałam w kwietniu tego roku.

A o to czy mam sukę hodowlaną czy nie to nikt nie pytał.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Crazy@']Już mam przydomek :)
czekałam równo aż 18 dni :)[/quote]
jak to zrobilas? ;)
Przyszlo do Ciebie do domu?
Dzwonilas do nich i "sie przypominalas" czy po prostu samo im tak sprawnie poszlo?
Pytam bo nie wiem czy czekac i czekac, czy sie upomniec o swoje 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja mam pytanie troszkę nie na temat, ale czy można zarejestrować przydomek, nie mając jeszcze suki hodowlanej??? (mam tu namyśli m.in. zaklepanie sobie wcześniej nazwy przedomnka)
Czy aby miec przydomek, to trzeba być członkiem ZK?? Jak nim zostać??? Ile to kosztuje??? Przepraszam za taki "krzyżowy ogień pytań", ale ja to totalny laik jestem :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dominika1987']Ja mam pytanie troszkę nie na temat, ale czy można zarejestrować przydomek, nie mając jeszcze suki hodowlanej???[/quote]
TAK.

[quote]Czy aby miec przydomek, to trzeba być członkiem ZK??[/quote]
TAK.

[quote]Jak nim zostać??? Ile to kosztuje???[/quote]
Idziesz do oddzialu ktorego chcesz byc czlonkiem, mowisz ze chcesz sie zapisac. Placisz caloroczna skladke w wysokosci 44PLN, dostajesz legitymacje czlonkowska, i juz.

Ja na potwierdzenie przydomka czekam juz miesiac. Wyslalam do nich maila ale na razie nie odpowiedzieli, po niedzieli jak uda mi sie wstac odpowiednio wczesnie to do nich zadzwonie ;) Bo ja chce JUZ wiedziec jaki mam przydomek 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Reasumując dane z topików na ten temat:
1-mogę mieć tylko reproduktora, wyrobić już sobie przydomek, i poczekać na suczkę.
2- mogę mieć nazwę obcojęzyczną
3- mogę zarejestrować od razu w FCI, jeśli przydomek nie powiela się, i nie zapłacę 25 $, tylko 6 E
Tak czy nie? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Myslicie, ze jezeli wybralam sobie juz nazwe hodowli, ale jak zaczelam sprawdzac czy gdzies juz takiej nie ma, to okazalo sie ze w usa jest hodowla dobkow o tej wlasnie nazwie, zatwierdzona w fci niestety, a nie w akc, to czy jezeli dodam przed nazwa jeszcze jeden czlon(bedzie wtedy troj slowna), to fci by mi ta nazwe zatwierdzilo, czy raczej nie? :roll:
[size=1]Ale i tak musze poczekac trzy latka do mojej pelnoletnosci...[/size]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Mek']No własnie . Czy moze mi ktos wyjasnic jak to jest z tymi FCI. Podobno od nowego roku wszyskie przydomki mają być "automatycznie" przepisane na FCI?? Czy to prawda?? i jaka to bedzie ewentualnie procedura ???[/quote]

Kilka dni temu byłam w swoim oddziele ZK, poruszyłam również kwestie o którą pytasz i babka, która siedzi w "tych" sprawach powiedziała, cytuję: "Nie ma żadnej odgórnej decyzji ani rozpożądzenia, które by regulowało tą sprawę. Bynajmniej ja (czyli ta Pani) nie dostałam żadnej informacji odnośnie tematu"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Myslicie, ze jezeli wybralam sobie juz nazwe hodowli, ale jak zaczelam sprawdzac czy gdzies juz takiej nie ma, to okazalo sie ze w usa jest hodowla dobkow o tej wlasnie nazwie, zatwierdzona w fci niestety, a nie w akc, to czy jezeli dodam przed nazwa jeszcze jeden czlon(bedzie wtedy troj slowna), to fci by mi ta nazwe zatwierdzilo, czy raczej nie? :roll:
[size=1]Ale i tak musze poczekac trzy latka do mojej pelnoletnosci...[/size][/QUOTE]
Ciezko powiedziec.. najlepiej zaryzykowac ;)

Link to comment
Share on other sites

mam pytanko a jak sobie wybieraz już kilka przydomków bo nie masz wyjścia i chcsz by był drugi bo ci się najbardziej podoba a oni ci rejestrują pierwszy..chodzi mi o to, że jeżeli wszystkie podane przydomki nie mają właścicieli czyli są wolne to jak ZK wybiera ten z tych wszystkich? Zamyka oczy i "1, 2 ,3 odpadasz TY"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...