Jump to content
Dogomania

Papillony+off


anetta

Recommended Posts

Wiem ze nie ma tu wlasciciela papillona ale moze znacie pieski tej rasy? Moze mieszka kolo was taka kruszynka?
Chcialabym sie dowiedziec czegos o tej rasie :P Czy sa to krzykaczki? Jak sie je pielegnuje?
No wszystko co o niej wiecie to piszcie :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Papillony !! Po scianach ?? Ciekawe od kogo to slyszlals , mam 3 papillony i zaden nie wymaga tyle zainteresowania co chinski grzywacz ( ktorego tez mam) , Papillon jak kazdy pies potrzebuje choc troche zainteresowania od wlasciciela , ale nie sa nachalne , czasami same ida w spokojne miejsce , zeby wypoczac :D sa niezalezne , nie sa halasliwe , nie ujadaja ( szczekaja , ale jak kazdy pies ) chyba nie chcialbym miec psa , ktory by ze mna nie szczekal od czasu do czasu :wink: Ich pielegnacja jst bardzo latwa i nie wymagaja wielu zabiegow !!
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

A latwo sie ucza? 8)

AngelOfDeath, piszesz ze sa niezalezne...a jak bardzo? Co masz na mysli?
A co z ta pielegnacja? Jakies kapiele w specjalnych szamponach czy mozna w lagodnym ludzkim szamponie go kapac?

[size=2]AOfD, prawda ze latwo jest odpowiadac[/size] :wink: :)


Genia, a Ty masz takiego psiaka? :)

A co z chorobami? Cos slyszalam ze male pieski moga miec problemy z rzepkami(?)

Link to comment
Share on other sites

Sa to swietne psiaki...mamy jednego u nas w przedszkolu psim.Szczeniak troche spaczony..przebywal dlugo u hodowczyni..zostal kupiony w wieku 6 miesiecy i poza swoim kojem swiata nie wiedzial.Na poczatku strach mu z oczu tryskal...teraz po 2 miesiacach juz biega za innymi psami i nawet czasem do ludzi podejdzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AngelOfDeath']Papillony !! Po scianach ?? Ciekawe od kogo to slyszlals , mam 3 papillony i zaden nie wymaga tyle zainteresowania co chinski grzywacz ( ktorego tez mam) [/quote]

moi znajomi maja w rodzinie papilona... oni tak mi powiedzieli, widocznie ten od nich jest jakis "inny" :lol:
a co do grzywaczy to prawda... mam dwa :wink:

Link to comment
Share on other sites

Papillony kto pieski ktore nie uczulaja ( mam znajomych alergikow , ktorzy gdy sa u nas nie maja zadnych objawow swej alergii ) , nie posiadaja zapachu , do pielegnacji uzywam kosmetykow ALL SYSTEMS , ISB , Hery . Jesli chodz o choroby to nie znam papillona , ktory ma problemy z rzepkami !! Wielu hodowcow bada papillony w kierunku PRA .

Jak tu mozna dodac zdjecie ??

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote]Wielu chodowcow bada papillony w kierunku PRA.[/quote]
I tylko ta choroba moze sie zdarzyc tym psom? Moze sa jeszcze jakies? :lol: :niewiem: A jak kontakty z innymi psami? Maja manie nizszosci? :lol: :lol:

Genia,[size=2]a wiesz ile taki szkrab moze kosztowac, nie jakis super wystawowo. Taki do sportu. Moze zdarzaja sie PETY..?[/size] 8)

A grzywek niech sie tu pokaze :D

[quote]jestes pierwsza wlascicielka[/quote]
A AngelOfDeath to chlop :lol: :wink:


A zdjecie to sie wkleja pomiedzy [img]adres zdjecia URL[/img] :fadein: Czyli jak masz te linki ktore podales to wystarczy juz jest tylko wkleic pomiedzy [img][/img]

Link to comment
Share on other sites

Nie papillony bada sie na choroby oczu i PL , ale ja nie znam papillona kory by chorowal !! co do ceny to roznie bywa ale waha sie ok 2500-4000 tys zl . Ja mam suczke z czech , pieska z polski i swoja wlasna suke z wlasnej hodowli po piesku ze szweckiej hodowli mieszkajacy w polsce !
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...