Jump to content
Dogomania

Arwena Diamond Passion FCI - Mój malutki skarbek <3 .


Princess_York

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ano pewnie że 2011 lepiej :loveu: Tylko najpierw muszę się przeprowadzić do którejś z Was :evil_lol:

[COLOR=lightblue]A tak na serio, to plany są, i to od dawna, no ale trochę sobie jeszcze poczekam. Miał być ten 2011, będzie 2012. :-( Nie wiem jak ja to wytrzymam, no ale... tylko i aż rok czasu. [/COLOR]


Kartka bajerancka - dziękujemy za życzenia :loveu: [SIZE=1][COLOR=lightblue]My od siebie też coś złożymy, ale nie dzisiaj ;)[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolina.']Ano pewnie że 2011 lepiej :loveu: Tylko najpierw muszę się przeprowadzić do którejś z Was :evil_lol:

[COLOR=lightblue]A tak na serio, to plany są, i to od dawna, no ale trochę sobie jeszcze poczekam. Miał być ten 2011, będzie 2012. :-( Nie wiem jak ja to wytrzymam, no ale... tylko i aż rok czasu. [/COLOR]
Kartka bajerancka - dziękujemy za życzenia :loveu: [SIZE=1][COLOR=lightblue]My od siebie też coś złożymy, ale nie dzisiaj ;)[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Dasz rade ja też bym już chciała a tu jeszcze rok :lol:.

[quote name='agamewa']Martyna skrzynkę masz pełną..[/QUOTE]
Już opróżniam :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Princess_York']

Jako jeden pies to jeszcze Kasia ,dysia-u , Iza z Brylantem i kilka jeszcze osób :-D .[/QUOTE]

Zapomniałaś, że mam jeszcze Astre :-o :p


A kartka super, podziwiam, bo ja nie mam cierpliwości do robienia takich rzeczy :P

Link to comment
Share on other sites

Hej :)

Wiecie doszłam do wniosku że nie pojade na tą wystawe w Gdańsku .. Jakoś tak mnie nie ciągnie . Byłam u tej sędziny i jakoś na mnie wrażenia nie zrobiła ..
W dodatku nie wiem co z przeprowadzką i ze związkiem .. Na nowy rok muszę wpłacić składkę za Arwenę i tak sobie myślę żeby zapłacić już w nowym miejscu ..
W Gdyni już mi się nie opłaca bo zapłace w Gdyni jakąś kwotę i w Płocku też będę musiała tyle zapłacić ,więc przyjade pooglądać wystawców ;) .

Link to comment
Share on other sites

Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi
i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta.. oby takie były
i oby wszystkie życzenia się spełniły.

Link to comment
Share on other sites

Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia
towarzyszy wszystkim przez cały Nowy Rok.
Życzymy, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania,
spełnił wszystkie zamierzenia
oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań.
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1e6ebe3028a01445.html"][IMG]http://images2.fotosik.pl/300/1e6ebe3028a01445.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...