Jump to content
Dogomania

Od kiedy piesek podnosi noge przy siusianiu...?


Aga_i_Papi

Recommended Posts

A Muszkietero nie podnosi nogi :-? Za to zaczyna znaczyć teren - nie tak jak kiedyś pierwszy lepszy kawałek trawy i sik, tylko chodzi, wącha, to trochę, tam trochę i tak łazi 15 minut. Ja na to mówię, że chłopak idzie zwiedzać świat ;) Przy czym brak podnoszenia nogi jakoś specjalnie mi nie przeszkadza :)

Link to comment
Share on other sites

Co do mojego Pufika, to nie pamiętam, kiedy zaczął podnosić łapkę przy siusianiu... Mam wrażenie, że miał wtedy jakieś 6 lub 7 miesięcy, a może nawet 5... hmmm.... no nie pamiętam.... :-? :lol:
Pamiętam natomiast, że początkowo robił to niepewnie, tak nieśmiało, ale jakiś czas później na spacerkach zaczął obsikiwać wszystko co tylko się dało... :lol:

Link to comment
Share on other sites

HA!

a ja wam coś powiem 8) werter ma teraz 10 tydzień i jakies 4 dni temu pierwszy raz podparł się nogą przy sikaniu o framugę- co znaczy, że jąpodniósł. zdarza mu się to teraz sporadycznie. z tym, że ma jeden problem: podnosi nie tą noge co trzeba i zawsze obsikuje sobie tę drugą :lol: :o jak mu się znudzi podnoszenie nogi to pocziwyście przycupnie i się posiurka, ale serio serio zdarza mu się podnieść. jeszcze śmieszne jest, jak werter podnosi nogę i nagle upadnie, albo znudzi się przy podnoszeniu to ją opóści i podleje sobie obie nogi :laugh2_2:

ale nogę ZAWSZE ZAWSZE podnosi przy jedzieniu. jak coś mu BARDZo smakuje, to wtedy podnosi tylną łapkę - czasem na przemian, jak długo je- i podkurcza ją pod siebie:) jaja jak nie wiem, może nawet strzelę mu zdjęcie niedługo:)

:jumpie:

Link to comment
Share on other sites

A ja Wam powiem tak: nie pamietam dokłądnie Jerry podniósł nożke więc nie bede ściemniac. ALe do tej pory jak mu sie cche to podnosi a jak nie to nie także to nie jest regułą że pies musi dźwigać nogę. Mi się chce śmiać jak on czasem podnosi tak wysoko że by się przwrócił i pokazuje jaki to z niego mężczyzna hi hi. Zimą jak chodził w ubranku to dopiero mu sie dzwigać nie chciało :P wieć nie ma sie czym martwić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tygrysek-kr']A ja Wam powiem tak: nie pamietam dokłądnie Jerry podniósł nożke więc nie bede ściemniac. ALe do tej pory jak mu sie cche to podnosi a jak nie to nie także to nie jest regułą że pies musi dźwigać nogę. Mi się chce śmiać jak on czasem podnosi tak wysoko że by się przwrócił i pokazuje jaki to z niego mężczyzna hi hi. Zimą jak chodził w ubranku to dopiero mu sie dzwigać nie chciało :P wieć nie ma sie czym martwić.[/quote]

Klaudia u mnie jest podobnie z tym siusianiem, nic dodac nic ująć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiek']8)
To chyba Was lekko zdziwię bo Axelek zaczął podnosić łapkę jak miał 4,5 miesiaca - pamietam dokładnie bo pierwszy raz podniósł łapkę do siusiania w moje urodziny :D :lol: :lol:[/quote]

To chyba miał byc prezęt od Axelka dla Ciebie z okazji urodzin :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Isabelle, to mnie trochę uspokoiłaś :wink: Już myślałam, że coś się mojej psince poważnie pomerdało :wink:

btw, ma teraz cieczkę (drugą - trochę spóźnioną) i taka bidna jest, że serce mi pęka :-? Smutna, cichutka, spokojniutka... jak nie mój urwis :-?

Link to comment
Share on other sites

[b]Adiraja [/b]

Oj to wspolczuje z ta cieczka. :-?
Fleur miala na razie tylko 1, ale po niej przez 2 mies. to byl inny pies. Dopiero teraz wrocila do normy, a juz sie balam, ze tak jej zostanie.

Widzicie, to pieski z suczkami sie zamieniaja. :wink:

Link to comment
Share on other sites

Kika również zalicza się do suczek podnoszących łapkę przy siusianiu, a dodatkowo obsikuje wszystko dookoła, murki, słupki i drzewka :lol:
Agnieszko,
Cieczka to okropny czas (dlatego my zastanawiamy się na sterylką :roll: ), ale jakoś go trzeba przetrwac, wyściskaj od nas Vikulinkę, teraz napewno jest łasa na pieszczoty ze zdwojoną siłą :wink: :calus:

Link to comment
Share on other sites

Ola, dziękuję - wyściskam :)
Vikta bardzo się męczy... jest osowiała, nie ma apetytu, na spacerach ciągam ją jak osiołka :-? Mam nadzieję, że zniesie to jakoś i nie będzie potem żadnych sensacji (ciąży urojonej) :-?

Co do obsikiwania murków - dokładnie tak samo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...