Jump to content
Dogomania

chipy?


krzywe_oko

Recommended Posts

dobry,
wczoraj w lokalnych wiadomosciach mówili, że rady wszelkie ustaliły, iż wszystkie psy Wrocławia mają zostać zaczipowane do końca 2005 roku. podobno ma się pojawić lista miejsc, w których będzie można dokonać tegoż dzieła za friko albo przynajmniej taniej. czy jest może na forum ktos kto wie o tym więcej? będę dźwięczna za wszelkie informacje.
pzdrwm

Link to comment
Share on other sites

Te rady to same mogą się zaczipować, bo najsamprzód powinni weteryniarzom o tym opowiedzieć.
Jest wyznaczonych kilka gabinetów w mieście, gdzieś w sieci jest lista. Niefart, bo nawet na Skarbowców nie mają ani skanera ani niczego do czytania, nie mówiąc o nabijaniu (kabzy).

Link to comment
Share on other sites

o rety, powiało optymizmem :wink: ale to jak tak to ja przepraszam, nie wiedziałam że weteryniarze nic nie wiedzą i w ogóle, tak ładnie to zabrzmiało...przez moment...to człowiek nawet myślał że moze coś się zmienia... :roll: a tu kopa, :wink:
pzdrwm

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olgierd']Te rady to same mogą się zaczipować, bo najsamprzód powinni weteryniarzom o tym opowiedzieć.
Jest wyznaczonych kilka gabinetów w mieście, gdzieś w sieci jest lista. Niefart, bo nawet na Skarbowców nie mają ani skanera ani niczego do czytania, nie mówiąc o nabijaniu (kabzy).[/quote]
weterynarz ma G do tego a co urządzeń sczytujących to Wrocław je ma może w małej ilości ale ma więc problem z głowy :lol:

Ja ten pomysł popieram może wreszczie będzie można ukarać wyrzucających zwierzęta na ulice bo np. się znudziły

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A my się dzisiaj zachipowaliśmy. W Płocku ten przepis już od dłuższego czasu obowiązuje. Moją poprzednią suke już chcieli zachipować (odeszła dwa lata temu, więc już kawałek czasu). Termin kończy się u nas z końcem kwietnia, więc trzeba się było pospieszyć. Dodam, że można to zrobić chyba u każdego weterynarza, za friko i każdy ma czytnik (my byliśmy w malutkim gabineciku, który otwarty jest tylko 3 godziny dziennie, za to miła pani no i u mnie w bloku :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...