Jump to content
Dogomania

Jak kupic przyszlego czempiona???????


samuraj_

Recommended Posts

1. hodowca nie chodowca
2 zdjęcie nie zdjencie

dog kanarysjski jest trudnym psem- i z tym powinienes sie liczyc.
znam psa tej rasy ktory nie toleruje zadnych psow podobnych gabarytow, jedynie suki i to duzo mniejsze.
oprocz tego do domu wpuszcz tylko cztery osoby: wlasciciela, jego zone,corke i wnuka. Maz corki nie wejdzie. Pies zamykany jest na przyjscie kogo kolwiek spoza tego kregu.

aczkolwiek na spacerze jest mily dla wszystkich, a no i jest swietnym obroncą. Raz pan zostal napadniety, no i pies instynktownie rzucił się do gardła :] Oczywiscie nic sie nie stalo, bo zwirzak jest w miare karny, a zlodziej od razu ucielk.

kupno psa tej rasy to bez dwoch zdan ogromne wyzwanie.

Link to comment
Share on other sites

Wiem mam klopot z pisownia i to straszny.Dziwne bo wszyscy hodowcy mowia ze to taka wspaniala rasa zrownowazona spokojna lubaca inne zwierzeta i dzieci.Zrezygnowalem narazie z kupna bo mieszkam w jednym domu z inna rodzina ktora ma dzieci i jest duzy pies 2 letni i balem sie ze benda problemy z dzieciakami i z tym psem bo kiedys mialem rottweilera i bullmastifa i sie gryzly dosc czesto i byl problem.A jak wyglada sprawa z dominacja nad czlowiekim u tych psow?????????Z rottweilerem byly klopoty

Link to comment
Share on other sites

10 lat ? nie pisałeś Łooł*:crazyeye: Chyba rekord*:diabloti: Też jestem dysortografką kompletną, ale piszę dużo i często*:razz: Przypominam, że jest coś takiego jak Word i tam możesz sobie sprawdzić co napisałeś i jak .*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...