Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam wszystkich. Jestem nowa :lol:
Mam na imię Kasia. W moim życiu od zawsze były kundelki, a w tej chwili mam ich dwa...
Rudego Maksa (ten w avatarku to on) i czarnego podpalanego Dina.
Obydwaj są urodzeni w 2000 roku, Maks z kwietnia, zaś Dino najprawdopodobniej z lipca.
Pozdrawiam wszystkich i do następnego postu :multi:

Link to comment
Share on other sites

:lol: Cześć niektórzy wiedzą , że oprócz bernardyna mam 4letniego kundelka Stefanka :) Stefan jest maści czarnej-podpalanej . Jest on bardzo żywiołowy i i dominujący ale jak takiego nie kochać ..
Stefek :
[IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8107/0602051028342ln.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Cześć :) Jestem tu nowa :D Mam na imię Lucyna, jestem z Żor. Dwa tygodnie temu zostałam właścicielką przepięknej kundelki, przygarnęliśmy ją z żorskiego azylu :) Jest po prostu... ech... cudowna (wybaczcie, nie umiem się nią nacieszyć ;)). Bardzo żywiołowy piesek, uwielbia śnieg i przytulanki. Lizus jednym słowem :) Owa kundelka ma dwa imiona, jedno ode mnie i jedno z poprzedniego życia: Narvana Sonia :) Psinka jest bardzo mądra, szybko się uczy... No dobra, juz nie zachwalam ;)

Link to comment
Share on other sites

ja juz nie jestem taka nowa ale jeszcze.Ja mam na imie Ula i mieszkam w warszawie i ty też sie ucze. A na spacery ....wychodza ze mną moja niunia Figa kundelek wzieta z "palucha" i malamutek Ays.O niej mogła bym duzo duzo pisac i mówić, o nim troszke mniej bo znamy sie od niedawna.Ale najwazniejsze jest to ze ją strasznie strasznie kocham :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Czesc od dwóch miesięcy mieszka ze mną i moją rodzina cudowny kundelek , który nazywa sie Nodi :)
tak wyglądał jak do nas trafił :
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/4/1/5/13656589_d.jpg[/IMG],

a tak wyglada teraz :
[IMG]http://www.superfoto.pl/zdjecia/foto/h/1/1/8/15085982_d.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam:)
jestem z Krakowa.Mam dwa psiurki-seniora:evil_lol: Owcz.Niem. i słodkiego szczeniaczka-kundelka:loveu: :loveu: :loveu: (mała wariatke;) ) ,jest wielkości królika miniaturki,ale taka nie dobra,że szok:diabloti: i nie przeszkadza mi to,że jest zwykłym kundelkiem tak jak nie ktorym:angryy: (szczerze mowiac nie rozumiem takich ludzi).
No i co jeszcze?Kocham zwierzęta(zreszta jak chyba wszyscy tutaj:eviltong: ).
Dobra nie zanudzam więcej:oops: PozdroFFka

Link to comment
Share on other sites

hej tez jestem zupełnie nowa :) i po raz pierwszy widze na oczy to forum ale bardzo mi sie podoba. Jestem Lina (taką ksywke nadała mi kiedys przyjaciołka :))) mieszkam w Poznaniu..Moim najwiekszym marzeniem jest Czechosłowacki Wilczak, a poki co mam kota które jest naprawde super :) na Czw niestety na razie nie moge sobie pozwolic (tak samo aktualnie na zadnego innego psa..:() ale bede cierpliwie czekac ..;) kocham psy i pozdrawiam kazdego kto tez je uwielbia !!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Cześć mam na imię Ania. Piszę na tym forum dlatego ze sama miałam kundelka, wabiła się Mika. Miałam ją od moich 7 lat i niestety mieszka ona teraz u mojej babci -długo nie mogłam przeżyć tego że już jej nie ma przy mnie. Teraz ma już 11 lat. Widzę ją raz na rok w wakacje. Wciąż jest w mojej pamięci i zawsze będzie mi jej brakować. Przyczyną jej oddania były narodziny mojego brata. Coś w stylu " Zakochanego Kundla" :) Jak pojawia się małe dziecko pies idzie na bok. Teraz niestety żadnego psiaczka nie mam bo nie mogę ale w przyszłości to się zmieni:) Z czasem napewno wstawię jej fotkę bo jak na kundelka to była cudowna:) Pozdrówka dla wszystkich na tym forum i dla ich pupilków

Link to comment
Share on other sites

witam też jestem tu nowa:lol: mam psa( pudla średniego bez rodowodu), który jest najnajnajwspanialszym czworołapem na świecie:lol: moim marzeniem jest dog niemiecki. Mam nadzieje że jak się usamodzielnie ( eh...kiedy to będzie) to kupie sobie doga:) albo dożyce:lol:
Apis i ja pozdrawiamy wszystkich:lol:

Link to comment
Share on other sites

hej !
mam na imię Ola, mam 14 lat
teraz coś o psach :
psami interesuję się od dzieciństwa, kiedy dojrzałam na tyle, że zaczęłam "szkolić" swojego ś.p. kundelka Finka. cóż, pierwsze próby były dość pokraczne :P , ale jednak odniosłam pewien sukces :D
aktualnie nie mam psa - być może na początku wakacji to się zmieni. szczególnie interesują mnie sheltie, charciki włoskie, wilczaki czechosłowackie.. i praktycznie wszystkie inne rasy, oczywiście włącznie z kundelkami. na dzień dziesiejszy dwie pierwsze są realnie brane pod uwagę , co do kupna ;)
jestem początkującą handlerką - tzn. mam za sobą debiut na JH z golden retrieverką (dostałyśmy 5 punktów - a to był mój debiut w JH i ogólnowystawowy, więc chyba nie jest bardzo źle) . bardzo chciałabym nauczyć się wystawiać różne rasy, dlatego bardzo chętnie pomogę przy wystawianiu ;) uprzedzam jednak uczciwie, iż jestem początkująca i raczej trzebabyłoby mi pokazać sposób wystawiania danej rasy i powiedzieć kilka słów o niej - lecz jestem 'kumata' (podobno.. :P) i otwarta na nowe propozycje :) miłych i pomocnych ludzi proszę więc o kontakt :)
na dzień dziesiejszy pewne jest, że będę obecna na wystawie w Opolu (w końcu tu mieszkam :P), więc jakby coś, to ja bardzo chętnie :D mogłabym się też pojawić w Katowicach, o ile będzie tam 'co robić' ;)
ojej, z tego wyszło wręcz ogłoszenie.. musiałam dać jakoś upust mojej pasji :P
poza tym, zależy mi na kontaktach z hodowcami lub właścicielami wyżej wymienionych ras - więc bardzo proszę o maile - [email][email protected][/email]
pozdrawiam wszystkich szanownych Dogomaniaków :)

Link to comment
Share on other sites

Cześć, ja mam na imię Ola :pa moja sunia wabi się Rzepka:loveu::loveu::loveu::loveu:
zawsze marzyłam o yorku, ale jak poszłam z mamą i tatą na zakupy na targ to wróciliśmy z Rzepką :-(:-(:-( była taka malutka i jak tylko jak wziełam na rączki to zaczęła mi je lizać :loveu::loveu::loveu:

Moja mama jest przeciwna braniu szczeniaków z takich miejsc, ale przypuszczam że inaczej Rzepka skończyła by na ulicy :-(

A tak o mnie to w tym roku poszłam do gimnazjum :p to klasy mat-geo :p

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszzystkich! Od 10-ciu miesiecy dziele ludzi na tych,co maja psy i tych,co nie maja i dlatego chce sie do Was przylaczyc. Moim zyciem i calym domem zawladnela sunia rasy kundelek lub raczej wielorasowiec o imieniu Frikka. Mala sunia bez ogonka za to z charakterkiem. Wedlug mojej ulubionej pani instruktor od treningu agility-maly piesek z sercem tygrysa. To nasz pierwszy pies,bardzo staramy sie ja dobrze wychowac,dlatego chetnie popytam Was o rozne rzeczy-na razie tylko przegladam. Bardzo to ciekawe i czesto przydatne!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...