Jump to content
Dogomania

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich, Piotrków Tryb. 16.08.09


Fauka

Recommended Posts

Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich
Piotrków Trybunalski

16 sierpień 2009
[url]www.zkwp.lodz.pl[/url]

[B]Obsada sędziowska:[/B]

Andrzej Brabletz - Polska
epagneul breton, wyżeł czeski fousek, wyżeł niemiecki długowłosy, wyżeł niemiecki krótkowłosy, wyżeł niemiecki szorstkowłosy,wyżeł słowacki szorstkowłosy, wyżeł włoski krótkowłosy

Zygmunt Jakubowski – Polska
charty

Jana Janek - Słowacja
cocker spaniel amerykański, cocker spaniel angielski, field spaniel, irlandzki spaniel dowodny, sussex spaniel, flat coated retriever

Aleksandras Kulesa - Litwa
baset hound, grand basset griffon venden, petit basset griffon venden,porcelaine, posokowiec bawarski, posokowiec hanowerski

Marcin Liptak - Słowacja
alpejski gończy krótkonożny, bloodhound, dalmatyńczyk,
gończy berneński, gończy słowacki, gończy schillera,mały gończy gaskoński, rhodesian ridgeback

Krystyna Sajnóg - Polska
barbet, chesapeake bay retriever, curly coated retriever, golden retriever, płochacz niemiecki, hiszpański pies dowodny, labrador retriever, nova scotia duck tolling retriever

Aleksander Skrzyński - Polska

jamniki, beagle, gończy polski, ogar polski, braque d'auvergne, mały munsterlander, wyżeł weimarski krótkowłosy, wyżeł weimarski długowłosy, wyżeł węgierski długowłosy, wyżeł węgierski szorstkowłosy

Joanna Szczczepańska-Korpetta - Polska
airedale terrier, australijski terrier, bedlington terrier, border terrier,cairn terrier, czeski terrier, dandie dinmont terrier, foksterier krótkowłosy, foksterier szorstkowłosy, irish soft coated wheaton terrier, jack russel terrier,kerry blue terrier,lakeland terrier, niemiecki terrier myśliwski, norfolk terrier,
norwich terrier, parson russel terrier, sealyham terrier, terrier irlandzki, terrier szkocki, terrier walijski, west highland white terrier, akita,basenji, karelski pies na niedźwiedzie, łajki, pies grenlandzki,shiba, thai ridgeback dog

Aurelia Tunkuliene - Litwa
amerykański spaniel dowodny, clumber spaniel, springer spaniel angielski, springer spaniel walijski, seter angielski, seter irlandzki,
seter irlandzki czerwono-biały, seter szkocki gordon, pointer

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A mi bardzo się na tej wystawie nie podobało, że nie był przyznawany tytuł NSZwR :angryy: Co mnie to obchodzi, że mieli mało szczeniaków, ale czekanie tylu szczeniaków przez ok. 3 godziny w tak upalny dzień to przesada :angryy:

Poza tym nie da się ukryć, zawsze to miły tytuł... a tu guzik :mad:

Link to comment
Share on other sites

W sumie moge powiedziec za siebie.
Moja Naomi Migoto Inu zajeła 1 miejsce z oceną Wybitnie obiecująca a takze najlepszy szczeniak.Co prawda w w szczeniakach tylko Naomi startowała ale dla mnie to duża satysfakcja jak ją ocenił Pan Jakubowski.To był nasz debiut i jestem zadwolony pomiimo braku konkurencji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...