Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

przestań, bo nas 3x zaraz postraszy Wackiem.
Aha, dodam że ten zadek od ostatniego mierzenia zeszłej Wigilii przybrał w obwodzie 47 cm...

aha i jeszcze mały komentarz - pomijając codzienne karmienie ranne wieczorne i poludniowe, wrzucamy do boksu kosteczke słomy do ścielenia coby się Grubemu miękko spało, niestety nie spi mu sie miekko, bo zanim zaśnie zdąży zeżreć całą słomę i nie ma na czym wygodnie zadka ułożyć.... tą kosteczkę słomy widać wyraźnie na zdjęciu w kalendarzu, jak zalega w brzuszku...

Edited by Dorothy
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']3x, a ja we wrześniu głaskałam ten gruby zadek o który tak jesteś zazdrosna:evil_lol:[/QUOTE]
a puzderko?
bo oprócz wackiem mogę jeszcze gameta postraszyć
ale li tylko w wypadku gdy dobierałaś się tez do puzderka ;)

a tak swoją drogą: gdzie do cholery są w takim razie zdjęcia :mad:

[quote]
aha i jeszcze mały komentarz - pomijając codzienne karmienie ranne wieczorne i poludniowe, wrzucamy do boksu kosteczke słomy do ścielenia coby się Grubemu miękko spało, niestety nie spi mu sie miekko, bo zanim zaśnie zdąży zeżreć całą słomę i nie ma na czym wygodnie zadka ułożyć....[/QUOTE]
zupełnie nie wiem o kim piszesz :eviltong:
ale którykolwiek koń by to nie był, to nie wiem czemu mu za mało jeść dajesz coby musiał posłaniem dojadac ;)

Link to comment
Share on other sites

puzderko trudno odnalezc pod obfitym brzuszyskiem!!! Ot i prawda!!
Gruby poslaniem dojada zawsze, nawet jak śpi na łące, wtedy na śpiąco ciało leży a morda sznupie dokoła skubiąc trawę... Po prostu jest to stworzenie Boże nie zaprzestające nigdy delektacji Bozymi darami Pańskiego stolu, cokolwiek by to nie było....

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Bardzo pilnie potrzebna pomoc DT/DS dla dwóch suczek z Międzybrodzia
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247681-Dejzi-i-Rubi-%C5%9Brednie-suczki-domowe-do-oddania-pilnie-szukaj%C4%85-domu-PRZECZYTAJ?p=21388039#post21388039"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...9#post21388039[/URL]

Nie mielibyście czasem dla nich miejsca tymczasowego w fundacji?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...