Jump to content
Dogomania

Moderator dla pekinów?


C&B

Uważasz, że potrzebny jest moderator dla pekinów?  

10 members have voted

  1. 1. Uważasz, że potrzebny jest moderator dla pekinów?

    • Tak
    • Nie
    • Nie mam zdania
      0


Recommended Posts

[quote name='Bewarka']Nie 'siedzę' w pekinkach, ale mod by się przydał, choćby po to, żeby bardziej rozruszał towarzystwo, bo widać, że ludzie są, ale mało piszą jednak, tam mi się wydaje ;)[/quote]

Dzięki za opinię ;)

A kogo proponujecie? Kryteria:

[LIST=1]
[*]Wiedza o pekinach
[*]Zamiłowanie do nich
[*]Wiedza o moderacji
[*]Uczciwość
[*]Inne ważne rzeczy o których tu nie wspomniałam...
[/LIST]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Taaak..
Na pewno Okta rozruszała by towarzystwo - ale z przyczyn oczywistych modem zostać nie może...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

No niestety...
Kurna, dlaczego dostała tego bana:placz:
Toć to strumień wiedzy o psach, a szczególnie pekinach...:diabloti::loveu:
A Lotty?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Lotty

Dziękuję za zgłoszenie mojej kandydatury,ale nie mogę być moderatorką,bo zupełnie nie znam się na moderacji. Też uważam,że najlepszą moderatorką byłaby Oktawia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lotty']Dziękuję za zgłoszenie mojej kandydatury,ale nie mogę być moderatorką,bo zupełnie nie znam się na moderacji. Też uważam,że najlepszą moderatorką byłaby Oktawia.[/quote]

To tak jak ja:evil_lol:
Szkoda, że ma bana:-(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Rzeczywiście mogłaby profesjonalnie poprowadzić dział o pekinach ale...
Mnie nie tylko o to chodziło że ma bana...
Okta nie koniecznie potrafi bez zbędnych emocji, rzeczowo wyrazić swoje opinie to po pierwsze no a poza tym mocno naraziła się MODOM i nie tylko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Osa']Rzeczywiście mogłaby profesjonalnie poprowadzić dział o pekinach ale...
Mnie nie tylko o to chodziło że ma bana...
Okta nie koniecznie potrafi bez zbędnych emocji, rzeczowo wyrazić swoje opinie to po pierwsze no a poza tym mocno naraziła się MODOM i nie tylko.[/QUOTE]

Mimo wszystko uważam,że Oktawia nadaje się do tego najlepiej, bo ma ogromną wiedzę na temat "plaskaczy" i pekinów w szczególności. Najważniejsze jest przecież zamiłowanie do rasy i wiedza na jej temat a nie sympatie i antypatie między moderatorami a użytkownikami. Takie jest moje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Tak zgadza się ale jak sama wiesz swoje racje trzeba przedstawiać bez nerwów,rzeczowo - nie obrażając nikogo.
Tym bardziej wymagane jest to od MODA
Okta ma dużą wiedzę i doświadczenie - oby tylko umiała jeszcze zmienić sposób wyrażania swoich emocji.
Mam wątpliwości czy sama Okta zechciałaby zostać MODEM.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Lotty.

C&B ban się już skończył.

Tak chciałabym tylko nie wiem czy nim zostanę.

To co zrobiłam dla psów i Pekinów robiłam to dla nich nie dla ludzi i ich uznania dla mnie.Gdybym chciała pomagac ludziom współpracowałabym z Ochojską lub Dymną lub jako wolontariusz innej fundacji na rzecz ludzi.

Obecnie żyję na polskiej wsi-zrezygnowałam dla moich psów z życia w Warszawie by miały swobodę jakiej w bloku miec nie mogły.
życie jest tu inne, ludzie twardzi i zimni okrutnie i bez pardonu traktujący psy z czym spotykam się na codzień.
Ostatnim psem któremu pomogłam był Shih z mojej prymitywnej wioski.
[RIGHT][I]pozdr.[/I][/RIGHT]

Link to comment
Share on other sites

Cześć Oktawio .
Cieszę się że Cię znowu tu widzę .
Spóźnilam się bo sonda zamknięta . Jestem na tak , wprawdzie nigdy nie mialam pod opieką pekina . Doświadczenie mam z persami . Wiem o ile trudniej leczy się i doprowadza do normalności niż koty długonose . A dzięki moim kotom poczułam słabość do wszystkich plaskatych .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...