Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='Basia1244']No roboty na pewno jest ogrom, a jeszcze przecież jest rodzina, która też wymaga zainteresowania, same sprawy "gospodarcze" przy takiej ilości zwierząt są bardzo trudne, a Ksenia jest jeszcze ruchliwa i strachliwa. Podziwiam Agnieszkę, że ciągnie ten wózek i nie narzeka! Ja dawno już wrzeszczałabym o pomoc, sama mieszkam w bloku i wiem, jak ciężko jest z kilkoma psami wyjść na spacer - co innego, jak się ma domek z ogródkiem.[/QUOTE]

Agnieszka nie lubi sie skarzyc i dlatego wszyscy mysla ze jest OK. A niestety tak nie jest !

Link to comment
Share on other sites

Ja powiem tak - z piecioma psami jest ciezko,ale jeszcze ciezej jest z synalkiem,ktory notorycznie wraca o 2. w nocy do domu,ktory traktuje zreszta jak hotel robotniczy,do szkoly chodzi pare razy w miesiacu,a mnie nazywa k....,zdzira itp.W tej sytuacji wychodzenie z psami na raty,schodzenie z nimi przez 8.pieter w dol (nie jezdze winda) to przyjemnosc... Ale widzialam kiedys ludzi,ktorzy maja gorzej i to czasem dodaje mi sil.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszkal2']Dobreee!!! Moze byc czasowo do jakiegos schronu o zaostrzonym rygorze![/QUOTE]

Ja juz wyroslam z dzieci w tym wieku, ale wiem, ze zbytnie poblazanie, daje totalnie odwrotne metody. Mnie zawsze brakowalo konsekwencji;) w dzialaniu :):)
No, ale teraz moje dorosle dzieci sa naprawde fajne :):)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarotka']Ja juz wyroslam z dzieci w tym wieku, ale wiem, ze zbytnie poblazanie, daje totalnie odwrotne metody. Mnie zawsze brakowalo konsekwencji;) w dzialaniu :):)
No, ale teraz moje dorosle dzieci sa naprawde fajne :):)[/QUOTE]

Mogę się też pod tym podpisać :)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!Mam klopoty z internetem.Napisze tekst o KSeni,ale musze miec tworczy przyplyw:)Fotki nowe sa na watku moich piesow.
[URL="http://www.dogomania.106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-p%C3%B3%C5%BAno%21-Tania-zostaje-u-Agnieszki...%21%21%21/page239"]http://www.dogomania.pl/threads/106843-Uratuj-Tanie-dla-jej-dzieci-juz-jest-za-p%C3%B3%C5%BAno!-Tania-zostaje-u-Agnieszki...!!!/page239[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani! tekst zaraz będzie gotowy, ale jest taki problemik KSENIA NIE JEST STERYLIZOWANA, a na dt przebywa już kuuuuuuupę czasu, więc trzeba się tym na cito zająć, bo nie dość, że sunia ma trudny charakter, że jest mało atrakcyjna i z wyglądu i z zachowania, to jeszcze jest bez strylizacji - i przyszły dom jak ma mieć w umowie konieczność przeprowadzenia sterylizacji, to sie wypnie i tyle - więc - kto może zająć się bazarkiem, dać fanty, zrobić zrzutę??, kto może poprowadzić ten temat, żeby znowu nie umarł śmiercią ciszy !!, kto może sterylizację po kosztach załatwić?? umówić dokładny termin?? - pomóżcie!!

Link to comment
Share on other sites

Wersja nr 1

Nie krzycz!

Kiedy do mnie mówisz, kiedy mnie wołasz, kiedy jesteś blisko mnie – nie krzycz, bo moje serce ze strachu przestaje bić, bo pragnę zniknąć, stać się niewidzialna – to ja Ksenia.

Ksenia jest wesołą i młodziutka (półtoraroczną) suczką, uwielbia zabawy z psami i szybko się uczy. Z wyglądu przypomina szarego wilczka. Nie grymasi przy jedzeniu i kocha biegać. Czy Ksenia nie ma wad? Niestety ma –Ksenia się boi: krzyku, gwałtownych ruchów, niespodziewanych hałasów, nagłych zdarzeń – paraliżuje ją wówczas strach, chce uciec, przestać istnieć. Czy jako szczenię spotkało ją coś złego? To pytanie bez odpowiedzi.
Suczka przebywa od kilku miesięcy w domu tymczasowym, gdzie pod troskliwym okiem wolontariuszki oswaja się ze światem i poznaje życie na nowo. Z dnia na dzień robi ogromne postępy i nabiera odwagi. Jest zaszczepiona i odrobaczona. Zdrowa, zadbana, ładna – dziś szuka domu na stałe, człowieka, który pokocha ją i da poczucie bezpieczeństwa. Przyjaciela, nauczyciela i przewodnika na resztę wspólnego życia. Ze względu na swoją strachliwość Ksenia nie nadaje się do domu z małymi dziećmi. Potrzebuje sporej dawki ruchu i ćwiczeń z posłuszeństwa, ponieważ jest psem młodym i energicznym. Czy dasz jej dom?

Link to comment
Share on other sites

Zaraz mnie mod pogoni za pisanie sama pod sobą, no ale cóż -brak ruchu się tu ujawnia! Przekleję to, co powstało na wątku Tani i chciałabym, żeby pisać o Kseni na wątku Kseni a nie Tani, bo tam nie zaglądają poszukujący psów oraz zainteresowani pomocą.

napisała Shel: To ja dziś zrobię Kseni ogłoszenia. Tylko pisać coś o sterylizacji?

Wiesz, ja bym o sterylce jeszcze nic nie pisała, ale też chciałabym, żeby ten problem nie umarł śmiercią niezainteresowania. Poza tym na kogo namiary w ogłoszeniach podawać?? bo wiadomo - zainteresowany musi być doinformowany, że Ksenia wymaga pracy, że to nie jest pies anioł, że niewybiegana, pozbawiona zajęcia może niszczyć, a z drugiej strony - jest psem miłym, może mieszkać z rodziną, w której są starsze dzieci - dzieci opanowane, dzieci bez ADHD, bo przy takich Ksenia oszaleje ze strachu. Ponad to trzeba zaciekawić dzwoniącego zaintrygować, zmusić do refleksji - ja nie wiem, jakie doświadczenie adopcyjne ma w tym względzie Agnieszka i czy już jakiegoś psa od siebie wypuściła w świat. Ksenia jest tam za długo, trzeba się za nią wziąć ostro - ktoś z doświadczeniem w znajdowaniu domków dla dzikich psów potrzebny, ktoś obcykany w prowadzeniu rozmów ect. Ja jej zrobię dziś kupsprzedaj, mojpupil, wroclawiak.pl, spacerek.pl, kupiepsa.pl,nasipupile, i przygarnijzwierzaka.pl - bo na tych stronach jestem zarejestrowana - jeśli do wieczora nikt chętny na przejęcie rozmów o adopcji się nie znajdzie, to podam w ogłoszeniach telefon Agnieszki i swój. A zatem jeśli możesz, rób ogłoszenia na innych portalach.

Link to comment
Share on other sites

ciotki jesteście przekochane , i teraz w związku z tym ze Kseńka była u Naa na tymczasie (Naa miała do tej suni słabość) , można by zapytać Naa o sterylkę na "lżejszych" warunkach haaa ???? może uda jej się coś wynegocjować na uczelni

Link to comment
Share on other sites

Takie pytanie zadałam Agnieszce na gg, ale nie dała mi odpowiedzi. Poza tym myślę, że jednak trzeba zacząć kombinować bazarek i ruszyć z kopyta. Agnieszka tego sama nie zrobi, bo nie zrobi i już, więc proszę po raz kolejny o kogoś do monitorowania akcji. kogoś z "jajami"" :) i konsekwentnego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...