Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Dnia 3.08.2017 o 15:50, Szarotka napisał:

Ksenia jest takim przykladem, ze nie ma psow nieadoptowalnych, ze wszystko zalezy od relacji psa z czlowiekiem i ze nie wszyscy ludzie radza sobie ze zwierzetami i ze nigdy nie nalezy tracic nadzei.

dokładnie tak !!!!!

a fotki mam jeszcze takie z kolegą  :)

14c2c6f8c83b.jpg

cc8ea4174b0a.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wow, weszłam na wątek, żeby zobaczyć do kiedy mam wpłacone...a tutaj taka wiadomość!!!!!! Po tylu latach, to wprost niewiarygodne :)

Bardzo, bardzo się cieszę, że Ksenia odnalazła swój kochany domek :) Nareszcie ktoś docenił jaki to wspaniały pies, w końcu odnaleźli się odpowiedni ludzie :)  Myślę, że to bardzo dobry pomysł, że właściciel hoteliku zawiózł ją osobiście i zrobił zapoznanie na miejscu. 

Bądź szczęśliwa Ksenuś!!!!  :) Wszystkiego dobrego dla nowych właścicieli :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, handzia napisał:

Wow, weszłam na wątek, żeby zobaczyć do kiedy mam wpłacone...a tutaj taka wiadomość!!!!!! Po tylu latach, to wprost niewiarygodne :)

Bardzo, bardzo się cieszę, że Ksenia odnalazła swój kochany domek :) Nareszcie ktoś docenił jaki to wspaniały pies, w końcu odnaleźli się odpowiedni ludzie :)  Myślę, że to bardzo dobry pomysł, że właściciel hoteliku zawiózł ją osobiście i zrobił zapoznanie na miejscu. 

Bądź szczęśliwa Ksenuś!!!!  :) Wszystkiego dobrego dla nowych właścicieli :)

witamy na dogo ;) mam nadzieje ze na dluzej.... ? :) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2017 o 14:07, handzia napisał:

Wow, weszłam na wątek, żeby zobaczyć do kiedy mam wpłacone...a tutaj taka wiadomość!!!!!! Po tylu latach, to wprost niewiarygodne :)

Bardzo, bardzo się cieszę, że Ksenia odnalazła swój kochany domek :) Nareszcie ktoś docenił jaki to wspaniały pies, w końcu odnaleźli się odpowiedni ludzie :)  Myślę, że to bardzo dobry pomysł, że właściciel hoteliku zawiózł ją osobiście i zrobił zapoznanie na miejscu. 

Bądź szczęśliwa Ksenuś!!!!  :) Wszystkiego dobrego dla nowych właścicieli :)

Handziu, nic już nie płać, Kseni długi zostały spłacone, Ksenia szczęśliwa i jej ludzie też - czyli mamy wreszcie HAPPY END  :)

Długo Ksenia czekała, wiele było emocji - ale najważniejsze, że jest już szczęśliwa!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.08.2017 o 17:43, Tianku napisał:

witamy na dogo ;) mam nadzieje ze na dluzej.... ? :) 

Witam :) Ja już niestety sporadycznie :)

Dnia 15.08.2017 o 18:35, mari23 napisał:

Handziu, nic już nie płać, Kseni długi zostały spłacone, Ksenia szczęśliwa i jej ludzie też - czyli mamy wreszcie HAPPY END  :)

Długo Ksenia czekała, wiele było emocji - ale najważniejsze, że jest już szczęśliwa!

To wprost nie do uwierzenia :) Potwierdza się powiedzenie "Każda potwora ma swojego amatora..." Oczywiście to w przenośni, bo Ksenia to prześliczna i przekochana sunia, tylko musiał znaleźć się odpowiedzialny, mądry człowiek :) Ksenia nie jest dla pierwszego lepszego :) 

Dziekuję Wam dziewczyny za to co zrobiłyście!!!!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Dnia 20.10.2017 o 12:12, Szarotka napisał:

Tez przyszlam zajrzec. Mam obecnie na tymczasie pieska terierka. Gdzie go oglaszac ? bo wracam do domu niedlugo i musze mu znalezc dobry dom ???

strasznie ciężko teraz z adopcjami, o moje NIKT nie pyta, pomimo ogłoszeń, ewentualnie wykorzystują nr telefonu do zapytania: " a szczeniaczków pani nie ma?"

no i terierki "charakterne" nieco, trudna rasa - takie są moje doświadczenia z nimi, ale są miłośnicy terierów - życzę, żeby taki właśnie się znalazł!

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję wszystkim za wieloletnią pomoc dla Kseni!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...