Jump to content
Dogomania

Choroba Calva-główki kości udowej u Yorka


roza64

Recommended Posts

Witam
Jestem tu nowa.
Mój piesek ma 8 miesięcy-Tofik.od miesiąca kuleje na lewa tylną łapkę.był badany u weta.i dopiero po miesiącu zrobiono prześwietlenie już w innej klinice w Zgierzu.i wykryto własnie chorobe Calva.We wtorek 30 czerwca ma miec operacje. strasznie sie boje o niego :placz:-czy wybudzi sie z narkozy i jak dalej bedzie z jego łapka? pomocy!
Pozdrawiam Roza64

Link to comment
Share on other sites

[B][I]bedzie dobrze :) i wybudzi sie napewno :) moj staffik miesiac temu miał operowana łape, ma 2 srubki w kolanie(oddzielenie guzowatosci kosci piszczelowej) :) miał miec przez 10 dni gips 3-go dnia go zjadł :) chodzi juz coraz lepiej i siersc powoli odrasta :) [/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

już po strachu Tofik się obudził.za tydzien sciagamy szwy.ma wycieta główke kosci udowej,ma być dobrze[IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/nnn/USTAWI%7E1/Temp/moz-screenshot.png[/IMG]...pierwsza noc była fatalna -płacz nie dał nam spac.wczoraj było juz lepiej.ale przez ta łape terroryzuje wszystkich domowników.gryzie nas!!!nie stapa jeszcze na tej łapie.mam nadzieje ze niedługo zacznie.czy mozna mu jakos pomóc zeby to szybciej nastapiło?

Link to comment
Share on other sites

Dziś Tofiś już jest spokojniejszy.nie płacze tak mocno.ale nie chce chodzić na dworze.ma na ranie takie specjalne majtusie od weta,zeby nie lizał szwów.jeszcze nie chce postawic tej nózki.kiedy to nastapi??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...