Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

no wlasnie to mialam na mysli piszac balagan...
niby psiak mial wyruszyc w poniedzialek (tak jak w tytule do tej pory nie zmienionym), nic nie bylo w ten dzien wiadomo. dzisiaj tez nie ma zadnego poruszenia, ktore zawsze takim akcjom towarzyszy. czyli tak jakby sie cos dzialo, a koniec koncow nie dzieje sie nic.
(moze warto tez tytul zmienic, czy o ktory to poniedzialek chodzi 07.07.09?)

Link to comment
Share on other sites

moja droga po grudzie to idzie tylko na watku kamyka. staram sie pomagac na kilku innych i tam wszystko przebiega sprawnie, a na dodatek na watku psa jest wszystko czytelne i jasne. sa maila i telefony, ale wazniejsze sprawy sa wpisywane na wtake.

a tu wyglada tak jakby pon nie wypalil i czwartek tez mial sie nie udac :( przykre.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']moja droga po grudzie to idzie tylko na watku kamyka. [/QUOTE]

Przepraszam, nie tyczyło się ta uwaga Twojej osoby, czy działań. Ogólnie miałam na myśli wszystkie wątki, które ja odwiedzam. Luźne przemyślenia, bez podtekstów. Wykasuję poprzedniego posta, żeby nie było nieporozumień.

Link to comment
Share on other sites

No tak, Clo od 30.06. nie było na dogo, a ja sądziłam, że to ona przekaże informację od Piromanki dziewczynom od transportu:splat: Ktoś wie, jakie one mają nicki? Może jeszcze nie jest za pózno? :nerwy:

jeszcze poszukam wątku djka, bo nigdy tam nie zajrzałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Ameryki nie odkryłam, ale tu jest wątek:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewielki-mlody-kochany-dj-czeka-na-swoja-szanse-potrzebne-pieniazki-na-dt-138773/index3.html#post12557917[/url]

Transport będzie chyba w sobotę. Kamien ma wyjątkowego pecha albo wyjątkowe szczęście - to zalezy ile uda się załatwić. Piromanko, poprosiłam, by skontaktowano się z tobą, bo może ten termin niebędzie Ci odpowiadał. W międzyczasie uswiadomiłam sobie, że nie wiem kto Kamienia wyadoptuje:-o

Link to comment
Share on other sites

no i wlasnie o tym bajzlu mowilam. w tytule poniedzialek (klapa), przelozone na dzisiaj (klapa), teraz, ze w sobote!?
czy ktos tu robi sobie z psa i z ludzi wchodzacych na watek zarty? czemu tu jest taki bajzel, czemu nie ma ludzi, ktorzy sie ta cala akcja zajmuja?
NIC DZIWNEGO, ZE KAMIEN JUZ TYLE SIEDZI W SCHRONIE!!!

w ilu akcjach nie bralam udzialu wszystko bylo jasne i przejrzyste, dogadane i dopiete na ostatni guzik, a tu wszystko takie na odwal.

CZY KOMUS TU ZALEZY, ZEBY POMOC PSU?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata51']Powtarzam: mogę wyadoptować Kamyka. Mieszkam w Łodzi. Jeśli dziewczyny chcą jechać wieczorem, będę musiała zabrać go do domu. Jakoś sobie poradzę, mam nadzieję, że moje psy go zaakceptują. Czy Łódź będzie im po drodze?[/quote]

osoba do pomocy przy wyadoptowaniu psa jest,
osoba zbirajaca kase jest.

brakuje tu osob od transportu!!! kto sie tym zajmuje? :mad: kto jest taki niezorganizowany? :mad:
wszystko jest tylko nie ma jak psa przewiezc.

na jakiej trasie ma kamyk jechac? skad dokad? (do jakiego hotelu go dziewczyny posylacie - madcat wiesz cos o tym?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clo']kamys jedzie do morii do elblaga

nie pojechal w pon poniewaz zwyczajnie transport nie wypalil bo psiatata ktora bedzie wiezc naszych chlopakow moze dopiero w czw co do tej lodzi..to obawiam sie ,ze moze byc problem..kurcze bo one beda jechac..czestochowa,wawa,elblag...moze u reni daloby sie go przetrzymac ta chwile albo kogos innego z sochaczewa?.[/quote]

Właśnie zukałam postu jak najdokładniej opisującego pomysł transportu dwóch psiaków. Z tego, co zrozumiałam i DJek i Kamień jadą do Morii, tyle że jeden z Sochaczewa, drugi z Częstochowy. Tutaj mam pewien mętlik - po co kilunastogdzinny przystanek w Warszawie (vide propozycja Piromanki)? Czy czegoś nie dopatrzyłam? Bo skoro to jeden tranport? Chodzi o to, że noc? Hmm może ktoś wytłumaczy.

Zamiast "kogoś z Sochaczewa" moglibyśmy poprosić o pomoc w wyadoptowaniu Kamyka Agatę51 - Agato, nie wiem czy twoja propozycja jest nadal aktualna, ponieważ zmienił się termin. Zdaję sobie sprawę, że wyjazd po psa to nie takie "hop - siup trala lala".

Irysku, wszystkie te informacje znalazłam na nowym wątku Kamienia.

Link to comment
Share on other sites

W trakcie czytania wątku znalazłam info, ze poszukiwana jest osoba, która kilkanaście godzin przetrzyma u siebie Kamienia, bo transport będzie w nocy. Zaproponowałam pomoc, że wezmę go do siebie. I od tamtej pory cisza.... Nie wiem nic więcej... :angryy:

Kamyku, biedny jesteś.............. :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']W trakcie czytania wątku znalazłam info, ze poszukiwana jest osoba, która kilkanaście godzin przetrzyma u siebie Kamienia, bo transport będzie w nocy. Zaproponowałam pomoc, że wezmę go do siebie. I od tamtej pory cisza.... Nie wiem nic więcej... :angryy:

Kamyku, biedny jesteś.............. :placz:[/quote]

Na 99% Psiata, która ma zabrać Kamyka i DJa ma jechać w nocy z soboty na niedzielę - czy to by pasowało?

Tu jest wątek DJa - gdyby tam coś szybciej się pojawiło, tzn jakieś nowe wiadomości

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/niewielki-mlody-kochany-dj-czeka-na-swoja-szanse-potrzebne-pieniazki-na-dt-138773/index24.html#post12556057[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']no i wlasnie o tym bajzlu mowilam. w tytule poniedzialek (klapa), przelozone na dzisiaj (klapa), teraz, ze w sobote!?
czy ktos tu robi sobie z psa i z ludzi wchodzacych na watek zarty? czemu tu jest taki bajzel, czemu nie ma ludzi, ktorzy sie ta cala akcja zajmuja?
NIC DZIWNEGO, ZE KAMIEN JUZ TYLE SIEDZI W SCHRONIE!!!

w ilu akcjach nie bralam udzialu wszystko bylo jasne i przejrzyste, dogadane i dopiete na ostatni guzik, a tu wszystko takie na odwal.

CZY KOMUS TU ZALEZY, ZEBY POMOC PSU?[/quote]

Myślę, że nie ma się co denerwować - Psiata, która ma wieźć psy miała egazminy i tak się potoczyło to wszystko, że nie miała jak jechać ani w poniedziałek ani dzisiaj
Miała też kłopoty z wejściem na forum
Nikt sobie nie robi żartów, poprostu termin nie był ustalony - czekałyśmy na wiadomośc od Psiaty - wcześniej mówiła tylko, że być może uda się np. dzisiaj

I Psiata napisała tak:

[I]Dobra wiec tak, chcialam jechac dzis w nocy ale nie dam rady.. niedziele mam wolna wiec na 100% jedziem z soboty na niedziele.. potrzebuje na maila [/I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#000000][I][email protected][/I][/COLOR][/EMAIL][I] lub pw info o osobach wraz z numerami kontaktowymi do nich i dokladnym planem. Dziewczyny trzeba sie sprezyc bo ja ruszam w sobote....i nie ma to tamto bo potem wyjezdzam :smile: juz wsio na 100% zaplanowalam. Najlepiej jakby ktos to zebral w kupe :smile: Liczba psow nie gra roli! :smile: [/I]
[I]Buziaki[/I]
[I]I niech jedna osoba kompetentna sie ze mna skontaktuje... bo musze wiedziec wszystko dokad itp.[/I]


[COLOR=black]Clo ma jakieś problemy chyba z internetem - gdyby ktoś potrzebował, to jest numer do Niej

[COLOR=black]509 -173 446[/COLOR] [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madcat1981']Właśnie zukałam postu jak najdokładniej opisującego pomysł transportu dwóch psiaków. Z tego, co zrozumiałam i DJek i Kamień jadą do Morii, tyle że jeden z Sochaczewa, drugi z Częstochowy. Tutaj mam pewien mętlik - po co kilunastogdzinny przystanek w Warszawie (vide propozycja Piromanki)? Czy czegoś nie dopatrzyłam? Bo skoro to jeden tranport? Chodzi o to, że noc? Hmm może ktoś wytłumaczy.

.[/quote]

Psiata woli jechać w taką długą trasę w nocy niż w dzień.

Jedzie najpierw z Warszawy do Częstochowy - tam zabiera DJa ze schroniska i Sarunię z DT
Zawozi Sarunię do nowego Domu w Warszawie i jedzie po Kamyczka
I następnie zawozi Kamyka i DJa do Morii do Elbląga

Myślę, ze z tym przetrzymaniem Kamyka chodzi o to, że w takich późnych godzinach byłoby ciężko Go wyciągnąć ze schroniska

Link to comment
Share on other sites

ale piromanka ty jestes i tak z warszawy, a laska jedzie po niego do sochaczewa!
gdzie jest to schronisko, w ktorym jest kamyk. bo agata, ktora moze go wyciagnac jest z lodzi. to po co ta psiara bedzie jechala do sochaczewa.

w koncu jakies konkrety. w takim razie w sb kamyk opuszcza schron. agata hop hop - jestes potrzebna.
(fizia patrz str wczesniej, agata51 go wyciagnie. juz nie maccie jak nie trzeba, bo osoba do wyciagniecia go jest!)

Link to comment
Share on other sites

Aha no to zmazałam już moje pytanie, żeby nie robić zamieszania w takim razie.

Czyli Agata może Kamyka wyciągnąć ze schroniska, tylko nadal potrzebny ktos, kto Go przetrzyma tak?

Myślałam, ze Kamyka trzeba odebrac z Sochaczewa, ale oczywiście jakby czekał w Warszawie, to byłoby to ułatwienie - bo zaoszczędziłoby to dorgi Psiacie

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny na starym wątku Kamyka powtarzałam z trzy razy, że wpłata na Kamyka jest co miesiąc. Na pw madcat też odpowiedziałam potwierdzając, że nie jest jednorazowa.
Czy ja mam to czerwonym drukiem wytłuścić czy też codziennie pisać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizia']Psiata woli jechać w taką długą trasę w nocy niż w dzień.

Jedzie najpierw z Warszawy do Częstochowy - tam zabiera DJa ze schroniska i Sarunię z DT
Zawozi Sarunię do nowego Domu w Warszawie i jedzie po Kamyczka
I następnie zawozi Kamyka i DJa do Morii do Elbląga

Myślę, ze z tym przetrzymaniem Kamyka chodzi o to, że w takich późnych godzinach byłoby ciężko Go wyciągnąć ze schroniska[/quote]

Fatalnie wyszło z tą sobotą. Jestem zajęta między 12 a 14. Jak pracuje schronisko w soboty i niedziele?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...