Jump to content
Dogomania

KAMYK, pies niebanalny. Od trzech lat w pensjonacie u Sylwiaso - zbieramy na utrzymanie i szukamy domu idealnego... niebanalnego ;-)


Recommended Posts

2 godziny temu, magenka1 napisał:

Jak się ma Kamyk? Która to już zima w hoteliku?

Kamyk trafił do schroniska w 2007 roku. W 2009 (lipiec) został przeniesiony do Morii, a od listopada 2011 jest  u Sylwii
Przy okazji doszukałam się, że jak trafił do schroniska to miał około 4 lat czyli teraz ma około 14

Link to comment
Share on other sites

Kochane i dzielne dziewczyny, które opiekujecie się, przez tyle długich lat, Kamykiem!

Wyrazy szacunku dla Was, że przez tak długi okres czasu, wszelkimi siłami, dbacie o tego absolutnie wyjątkowego psa.

Jestem już wiele lat na Dogo i to jeden z pierwszych, bezdomnych psiaków, które widziałam.

Pamiętał, że kopał ogromne doły, nosił kamienie, bawił się nimi i wystawiał z zadowolenia śmieszy, długi jęzorek...

Ale do rzeczy...

Na mój wniosek Skarpeta im.Talcott przyznała Kamykowi kwotę 200 złotych pomocy bezzwrotnej.

Bo właśnie dla takich bezdomnych psów jak Kamyk powstała nasza Skarpeta! 

Proszę o przesłanie do mnie konta skarbnika Kamyka.

Konto prześlę asikowskiej (skarbnikowy Skarpety) oraz sama - indywidualnie - wpłacę w grudniu parę złotych.

Znalezione obrazy dla zapytania serce

Tu jest link do wątku Skarpety im. Talcott - wpisy dotyczące pomocy dla Kamyka są na stronie numer 159 oraz 160:

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2017 o 15:18, magenka1 napisał:

Kamyk jest pierwszym pieskiem na którego płace dekoracje,  a jestem na dogo od 2008, na to wychodzi 9 długich lat. Mam nadzieję,  że jest kochany w hoteliku 

 

14 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Kochane i dzielne dziewczyny, które opiekujecie się, przez tyle długich lat, Kamykiem!

Wyrazy szacunku dla Was, że przez tak długi okres czasu, wszelkimi siłami, dbacie o tego absolutnie wyjątkowego psa.

Jestem już wiele lat na Dogo i to jeden z pierwszych, bezdomnych psiaków, które widziałam.

Pamiętał, że kopał ogromne doły, nosił kamienie, bawił się nimi i wystawiał z zadowolenia śmieszy, długi jęzorek...

Ale do rzeczy...

Na mój wniosek Skarpeta im.Talcott przyznała Kamykowi kwotę 200 złotych pomocy bezzwrotnej.

Bo właśnie dla takich bezdomnych psów jak Kamyk powstała nasza Skarpeta! 

Proszę o przesłanie do mnie konta skarbnika Kamyka.

Konto prześlę asikowskiej (skarbnikowy Skarpety) oraz sama - indywidualnie - wpłacę w grudniu parę złotych.

Znalezione obrazy dla zapytania serce

Tu jest link do wątku Skarpety im. Talcott - wpisy dotyczące pomocy dla Kamyka są na stronie numer 159 oraz 160:

 

Dziewczyny jak fajnie że jesteście u Kamyka (trochę liczę że dzięki może moim bazarkom ;))), Kamyk zaopiekowany wiec i pustki na wątku:(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.11.2017 o 08:52, Olena84 napisał:

 

Dziewczyny jak fajnie że jesteście u Kamyka (trochę liczę że dzięki może moim bazarkom ;))), Kamyk zaopiekowany wiec i pustki na wątku:(

Tak! Tak! Ja przyszłam do Kamyka właśnie z Twojego bazarku.

Cieszę się, że ta historia, pomimo bezdomności Kamyka, jest taka budująca.

25epieskc5.jpg?t=1264697616

Dla mnie to niezaprzeczalne świadectwo, że Dogomania miała i nadal ma swoje świetliste strony!

Znalezione obrazy dla zapytania słońce grafika
 
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Monika z Katowic napisał:

Tak! Tak! Ja przyszłam do Kamyka właśnie z Twojego bazarku.

Cieszę się, że ta historia, pomimo bezdomności Kamyka, jest taka budująca.

Dla mnie to niezaprzeczalne świadectwo, że Dogomania miała i nadal ma swoje świetliste strony!

 
 

Super!

9 godzin temu, Selenga napisał:

Bardzo dziękuję Moniko :) Numer konta wysłany.

Olena84, nie narzekaj - zobacz, że co najmniej 3 osoby wróciły na wątek Kamyka, więc wcale nie jest tak pusto :)
 

Trzeba czasem ponarzekać, wtedy więcej osób do nas przyjdzie;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...