Jump to content
Dogomania

FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)


3 x

Recommended Posts

chociaz to jest watek Bacy to ja mam taka propozycje dla Freda : mam w tej chwili w hoteliku na Luzyckiej Misia/Oldera na ktorego miesiecznie place calosc tzn. 400 zl. Od mojej przeprowadzki do Krakowa (sierpien) Mis/Older (dwojga imion :razz:) ma sie przeniesc do mnie i zamieszkac z nami (jesli nas zaakceptuje !) w tym wypadku deklaruje te 400 zl za hotelik Misia/Oldera wplacac na Freda. Zostaje wiec uzbierac 50 zl stalych deklaracji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Czekaj, czy ja dobrze rozumiem,ze od sierpnia chcesz na zasadzie stalych wplat placic 400 zł miesiecznie na hotelik Freda????:crazyeye:[/quote]
Ania zdeklarowalam w maju stale wplaty na Miska/Oldera, tylko dlatego krakowski TOZ wyciagnal go z "przytulnego" schroniska w Olkuszu u p.Palki tu mozesz zajrzec na watek jakbys chciala [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/staruszek-swiat-mis-bezpieczny-w-hoteliku-w-krakowie-dziekujemy-138535/[/URL] chcialam te pieniadze rozplanowac po kilku roznych psiakach kiedy Misiek ich juz nie bedzie potrzebowal, ale jak przeczytalam o waszym "Misku" i zobaczylam zdjecia to stwierdzilam ze moge i na tego jednego je rozplanowac. Dlatego jesli sie wszystko posklada jak planuje moge je od wrzescnia zaczac wplacac na Freda. A tak przy okazji co z tym nawolywaniem do datkow na p. Mazrene? Dostalas mojego sms-a?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanhoo']Ania zdeklarowalam w maju stale wplaty na Miska/Oldera, tylko dlatego krakowski TOZ wyciagnal go z "przytulnego" schroniska w Olkuszu u p.Palki tu mozesz zajrzec na watek jakbys chciala [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/staruszek-swiat-mis-bezpieczny-w-hoteliku-w-krakowie-dziekujemy-138535/[/URL] chcialam te pieniadze rozplanowac po kilku roznych psiakach kiedy Misiek ich juz nie bedzie potrzebowal, ale jak przeczytalam o waszym "Misku" i zobaczylam zdjecia to stwierdzilam ze moge i na tego jednego je rozplanowac. Dlatego jesli sie wszystko posklada jak planuje moge je od wrzescnia zaczac wplacac na Freda. A tak przy okazji co z tym nawolywaniem do datkow na p. Mazrene? Dostalas mojego sms-a?[/quote]

Czy Nanhoo to kolejny anioł na dogo?:loveu:
Jak przeczytałam, to natychmiast zadzwoniłam do DT.
Gdybyś mogła faktycznie płacić za Freda 400,00 to dwa psy mają DT.
Baca za 400,00 i Fred za 400,00.
Brakuje tylko 130,00 stałych wpłat na Bacę.
Ludzie, proszę, to "tylko" 130,00:shake:
Kto może pomóc stałymi wpłatami?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Nanhoo ! Jesteś niesamowita, pierw ratujesz życie temu dziadziusiowi kochanemu, teraz to... super :multi:[/quote]
:oops: bez oklaskow prosze :oops:. Mialam dylemat czy powinnam tak zrobic, bo nie wiadomo czy lepiej pomagac po trochu paru psiakom cz dac wszystko jednemu :-( pozatym historia tej deklaracji jest taka : pierwszy moj post byl wlasnie ta deklaracja na pittbullke Lolki zeby ja wlozyc na hotelik bo umierala na depreche, zanim jednak do tego doszlo wzial ja ktos, przezucilam na Miska ze swiadomoscia, ze zabiore go do siebie, wiec tez szybko sie szczesliwie zakonczy, pozniej juz dwa razy deklarowalam podobnie jak dla Fredzia ze oferuje pomoc od wrzesnia, a tu psy szly do DS zamiast na hotel, wiec nie bylo trzeba, no to moze i w przypadku Freda zadziala, a jak nie to bedziemy dzialac dalej no nie? :evil_lol:
A tak na marginesie to moze zrobic jakis taki fundusz na pomoc kaukazom i podobnym, taka "skarpete" bo mnie do dzis sie ten biedny Maks z Sosnowca sni, a gdyby byl fundusz moze by dalej zyl? 14 dni to piekelnie malo czasu zeby faktycznie zadzialac, a tak moze chociaz po 5 zl wyzebrac,toz to jedno piwo jest, a jak miesiecznie 100 osob da to bedzie juz 500. I zapropagowalbym to rowniez u hodowcow tych ras, niech sie moze tez poczuja do odpowiedzialnosci i rozesla wici wsrod ludzi ktorzy biora od nich psy. Tak jak powiedziala SBD : "ziarnko do ziarnka" i bedziemy miec zawsze na awarie u "WIELKOPSOW".

Link to comment
Share on other sites

Dostalam Nanhoo, przekazalam Zarzadowi. Artykul juz maja...bylam pewna, ze Ci o tym napisalam. czas geriavit zaczac brac chyba...przepraszam.
Karme i dary od Ciebie przywiezie mi Piotr z Miau dzis przed 1 w nocy :p
Zrzuce towar na razie w garazu u siebie. Bardzo bardzo dziekuje. W Boguszycach wszystko jest potrzebne.
Fred ma szanse znalezc dom. Na pewno nie od razu, ale nie jest staruszkiem, ma dobry charakter, we wlasciciela bedzie wpatrzony.
Wszyscy sa zachwyceni, ze dostanie szanse. Tez od razu po Twoim wpisie zadzwonilam do DT i do Zarzadu.:-)
To watek Borysa, ale on jakby jest ambasadorem kaukazow boguszyckich teraz.
A jest ich jeszcze kilka. Pozniej wkleje zdjecia suni, 60 kg milosci.
Mysle, ze nie ma sensu zakladac osobnego watku dla kazukazow z Boguszyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Ale sie interes rozkrecil...Jeszcze pare dni i miejsce dla Fredzia bedzie oplacone.[/quote]

No i co dziewczyny, nie mowilam ? I co dostalam w nagrode za tak trafna wypowiedz ? Nic, nawet jednego psa nie wyszperalyscie dla mnie za takie proroctwo.

Nanhuu, to juz za 2-3 miesiace Fredzio pojedzie na zielona trawke do hoteliku. Super. Teraz bedzie latwiej planowac co z nim i innymi psami.

Link to comment
Share on other sites

Fred jest w relatywnie niezłej sytuacji, nikt nie dybie na jego życie a mamy także owczarka kaukaskiego w Nowodworach, a tam psy są usypiane, więc proszę rozważcie jego kandydaturę.

[quote name='Paulina_mickey']

5. Piękny kaukaz, pies. Wydaje mi się, że starszy raczej.

[IMG]http://gi159.photobucket.com/groups/t133/J2GECM7VI0/Obraz093.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Fred jest w relatywnie niezłej sytuacji, nikt nie dybie na jego życie a mamy także owczarka kaukaskiego w Nowodworach, a tam psy są usypiane, więc proszę rozważcie jego kandydaturę.[/quote]
Piękny pies... KWL może założysz mu osobny wątek?
Na pewno miłośnicy miśków i jego bez pomocy nie zostawią :)
chyba DT 3 psiaka nie weźmie..
a celem wątku ma być zabranie kaukazów z OS, a jest ich tam sporo...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Wątek jest Bacy :-) I jak znam Bacę to go nie puści :-) Ale chodzi mi o to żeby pomóc psom będącym w najgorszej sytuacji, a Fred na dziś poza wszystkim ma pewność michy i dnia jutrzejszego, ten w Nowodworach niestety nie...

Link to comment
Share on other sites

KWL, serio, trzeba tamtemu psu zalozyc osobny watek, tak bedzie przejrzyscie i najlepiej.
Pisalam wczesniej, ze Baca jest ambasadorem boguszyckich kaukazow i ze w tym watku bedziemy probowac je po kolei zabierac.Jest wlasnie w tym celu stworzony, ze rozbroic boguszyckie bomby ;-)
Fred juz zostal zasugerowany jako pies, ktory potrafi warknac...sam widziales.
A hotelik bedzie dla Bacy i Freda jak sie kasa zbierze, na pewno nie wczesniej niz za jakies 3 tygodnie.
Nie wiem, czy "Twoj" pies moze tyle czekac.
Naprawde, zaloz mu szybko watek i bedziemy tam ostro dzialac.Tylko koniecznie wrzuc link.
Caly czas sie zastanawiam, czy ruszyc forum molosow.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za offa ,ale czy ty KWL lub ktos z fachowo wypowiadajacych sie osob na temat kaukazow nie moglby wspomoc tych psiakow moderowaniem "rasowego forum" na dogo??Poszukiwani "rasowi modzi".Pomyslcie ile mozna tak tym psiakom pomoc .
KWL??Zgodzilbys sie gdybym wystawila twa kandydatore??Prosze ;).

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f36/rasowi-moderatorzy-140340/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

W sumie czemu nie :-) Mógłbym wziąść kaukazy i ewentualnie azjaty. Problem jest taki że jak do ej pory to tam praktycznie nie bywam, bo siedzę głównie na psach w potrzebie i akcjach :-) Ale czego się nie robi dla swoich ulubienców :diabloti:.
Ale za to bezczelnie mogę się pochwalić :evil_lol: że akurat jako admin i mod to mam calkiem spore doświadczenie :cool1:

Anno, Nowodwory są 25 km od Lublina.

Link to comment
Share on other sites

Król Lew akurat wcale nie warczał :razz:
Fred w hierarchii boguszyckich psów jest na samej górze drabiny, ludzie go lubią, ma sporo miejsca do biegania a ten w Nowodworach nie dość, że siedzi w małym kojcu to jeszcze igła mu grozi :-(
Z całą pewnością jemu bardziej na dziś potrzebne jest wspacie i DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='morisowa']skoro SBD dała 5 zł miesięcznie, to tyle to i ja mogę :oops:
Zbierajmy te "ziarnka"! SBD - dzięki za pomysł :loveu:
Kto jeszcze da 5 zł miesięcznie?[/quote]


w takich przypadkach dobrze zmienić tytuł wątku na cos w stylu " dorzuć piataka. TYLKO PIĄTAKA"

boguszyckie psy - psami boguszyckimi, ale jeśli nowodwroski jest zagrożony realnie, tu i teraz, to nie wahałabym się przeznaczyć dla niego kasy. ale to i tak decyzja sponsora.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']W sumie czemu nie :-) Mógłbym wziąść kaukazy i ewentualnie azjaty. Problem jest taki że jak do ej pory to tam praktycznie nie bywam, bo siedzę głównie na psach w potrzebie i akcjach :-) Ale czego się nie robi dla swoich ulubienców :diabloti:.
Ale za to bezczelnie mogę się pochwalić :evil_lol: że akurat jako admin i mod to mam calkiem spore doświadczenie :cool1:

[/quote]

KWL:loveu: Ty się marnujesz, takie doświadczenie i na dodatek wiedza o rasie powinna być umiejętnie wykorzystana.
Jako Twoja wielbicielka nie jestem obiektywna, ale jak ktoś mi [COLOR=black][FONT=Verdana]podpowie[/FONT][/COLOR] gdzie takie zgłoszenie zrobić, to z największą przyjemnością zaproponuję Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...